Autobus Kutina Sisak

 
relacija:

Kutina - Sisak

prijevoz:

autobus

 
Posluje unutar Čazmatrans grupacije
dani:
pon-uto-sri-čet-pet-
prometuje:
01.01. - 31.12.
 
  -> Povoljan smještaj u Sisku
 
STANICA
 
DOL.
POL.
Kutina 
 
 
06:40
Repušnica 
 
06:45 
06:45
Gračenica (moslavačka) 
 
06:48 
06:48
Voloder 
 
06:56 
06:56
Popovača 
 
07:02 
07:02
Budaševo 
 
07:24 
07:24
Galdovo 
 
07:27 
07:27
Sisak 
 
07:40 
 
 
 
Nastavi pretragu linija na tražilici voznih redova