Autobus Kutina Sisak

 
relacija:

Kutina - Sisak

prijevoz:

autobus

 
Posluje unutar Čazmatrans grupacije
dani:
pon-uto-sri-čet-pet-
prometuje:
01.01. - 31.12.
 
  -> Povoljan smještaj u Sisku
 
STANICA
 
DOL.
POL.
Kutina 
 
 
11:30
Repušnica 
 
11:35 
11:35
Gračenica (moslavačka) 
 
11:38 
11:38
Voloder 
 
11:46 
11:46
Popovača 
 
11:52 
11:52
Budaševo 
 
12:14 
12:14
Galdovo 
 
12:17 
12:17
Sisak 
 
12:30 
 
 
 
Nastavi pretragu linija na tražilici voznih redova