Autobusni kolodvor u Labinu

tel 1: +385 52 855 220
 
  -> Povoljan smještaj u Labinu
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
05:15
Tuzla
Pepeks - Zagreb
05:30
Pula
Pepeks - Zagreb
06:10
Loborika
Autotrans - Rijeka
06:10
Barban
Autotrans - Rijeka
06:10
Rovinj
Autotrans - Rijeka
06:10
Pula
Autotrans - Rijeka
06:10
Marčana
Autotrans - Rijeka
06:10
Prodol
Autotrans - Rijeka
08:15
Pula
Brioni - Pula
08:55
Pula
Brioni - Pula
09:25
Rabac (Hotel Sanfior)
Autotrans - Rijeka
09:25
Rabac
Autotrans - Rijeka
09:25
Rabac (Camping Oliva)
Autotrans - Rijeka
09:28
Prodol
Autotrans - Rijeka
09:28
Marčana
Autotrans - Rijeka
09:28
Pula
Autotrans - Rijeka
09:28
Barban
Autotrans - Rijeka
09:28
Loborika
Autotrans - Rijeka
10:15
Pula
Brioni - Pula
10:20
Zagorje (Plomin)
Autotrans - Rijeka
10:20
Plomin
Autotrans - Rijeka
10:20
Brseč
Autotrans - Rijeka
10:20
Zagreb
Autotrans - Rijeka
10:20
Karlovac
Autotrans - Rijeka
10:20
Rijeka
Autotrans - Rijeka
10:20
Delnice
Autotrans - Rijeka
10:20
Opatija
Autotrans - Rijeka
10:20
Lovran
Autotrans - Rijeka
10:20
Medveja
Autotrans - Rijeka
10:20
Mošćenička Draga
Autotrans - Rijeka
11:35
Mošćenička Draga
Autotrans - Rijeka
11:35
Medveja
Autotrans - Rijeka
11:35
Lovran
Autotrans - Rijeka
11:35
Opatija
Autotrans - Rijeka
11:35
Delnice
Autotrans - Rijeka
11:35
Rijeka
Autotrans - Rijeka
11:35
Karlovac
Autotrans - Rijeka
11:35
Zagreb
Autotrans - Rijeka
11:35
Brseč
Autotrans - Rijeka
11:35
Plomin
Autotrans - Rijeka
11:35
Zagorje (Plomin)
Autotrans - Rijeka
11:55
Pula
Brioni - Pula
13:15
Rabac (Hotel Sanfior)
Autotrans - Rijeka
13:15
Rabac (Camping Oliva)
Autotrans - Rijeka
13:15
Rabac
Autotrans - Rijeka
13:15
Pula
Brioni - Pula
13:50
Zadar
Brioni - Pula
13:50
Rijeka
Brioni - Pula
14:25
Pula
Brioni - Pula
14:45
Rijeka
Brioni - Pula
14:45
Split
Brioni - Pula
15:00
Pula
Pepeks - Zagreb
15:05
Zagorje (Plomin)
Autotrans - Rijeka
15:05
Rijeka
Autotrans - Rijeka
15:05
Zagreb
Autotrans - Rijeka
15:05
Opatija
Autotrans - Rijeka
15:05
Lovran
Autotrans - Rijeka
15:05
Medveja
Autotrans - Rijeka
15:05
Mošćenička Draga
Autotrans - Rijeka
15:05
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
15:05
Plomin
Autotrans - Rijeka
15:05
Brseč
Autotrans - Rijeka
15:10
Prodol
Autotrans - Rijeka
15:10
Pula
Autotrans - Rijeka
15:10
Marčana
Autotrans - Rijeka
15:10
Barban
Autotrans - Rijeka
15:10
Loborika
Autotrans - Rijeka
15:40
Rabac (Hotel Sanfior)
Autotrans - Rijeka
15:40
Rabac
Autotrans - Rijeka
15:40
Rabac (Camping Oliva)
Autotrans - Rijeka
15:45
Zagreb
Brioni - Pula
15:45
Rijeka
Brioni - Pula
16:10
Loborika
Autotrans - Rijeka
16:10
Barban
Autotrans - Rijeka
16:10
Marčana
Autotrans - Rijeka
16:10
Pula
Autotrans - Rijeka
16:10
Prodol
Autotrans - Rijeka
16:45
Rijeka
Brioni - Pula
16:45
Zagreb
Brioni - Pula
17:10
Prodol
Autotrans - Rijeka
17:10
Pula
Autotrans - Rijeka
17:10
Marčana
Autotrans - Rijeka
17:10
Barban
Autotrans - Rijeka
17:10
Loborika
Autotrans - Rijeka
17:15
Tuzla
Pepeks - Zagreb
17:20
Zagorje (Plomin)
Autotrans - Rijeka
17:20
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
17:20
Zadar
Autotrans - Rijeka
17:20
Plomin
Autotrans - Rijeka
17:20
Brseč
Autotrans - Rijeka
17:20
Rijeka
Autotrans - Rijeka
17:20
Karlovac
Autotrans - Rijeka
17:20
Zagreb
Autotrans - Rijeka
17:20
Mošćenička Draga
Autotrans - Rijeka
17:20
Medveja
Autotrans - Rijeka
17:20
Lovran
Autotrans - Rijeka
17:20
Opatija
Autotrans - Rijeka
17:30
Pula
Pepeks - Zagreb
18:45
Pula
Brioni - Pula
19:15
Zagreb
Brioni - Pula
19:15
Rijeka
Brioni - Pula
20:00
Prijedor
Pepeks - Zagreb
20:15
Zagreb
Brioni - Pula
20:15
Rijeka
Brioni - Pula
21:00
Pula
Brioni - Pula
22:45
Rijeka
Brioni - Pula
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
06:10 
10:15 
4h 5min 
23,90 EUR
 
Labin - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(180,07 HRK)
 
06:10 
09:20 
3h 10min 
22,10 EUR
 
Labin - Karlovac
Odaberi i kupi
 
(166,51 HRK)
 
06:10 
07:30 
1h 20min 
8,10 EUR
 
Labin - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(61,03 HRK)
 
06:10 
09:41 
3h 31min 
108,00 HRK
 
Labin - Crikvenica
Odaberi i kupi
 
(14,33 EUR)
 
06:10 
13:38 
7h 28min 
222,00 HRK
 
Labin - Zadar
Odaberi i kupi
 
(29,46 EUR)
 
06:10 
15:05 
8h 55min 
258,00 HRK
 
Labin - Šibenik
Odaberi i kupi
 
(34,24 EUR)
 
06:10 
18:16 
12h 6min 
339,00 HRK
 
Labin - Baška Voda
Odaberi i kupi
 
(44,99 EUR)
 
06:10 
19:47 
13h 37min 
376,00 HRK
 
Labin - Ploče
Odaberi i kupi
 
(49,9 EUR)
 
06:10 
20:42 
14h 32min 
410,00 HRK
 
Labin - Ston (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(54,42 EUR)
 
06:10 
21:11 
15h 1min 
426,00 HRK
 
Labin - Trsteno
Odaberi i kupi
 
(56,54 EUR)
 
06:10 
21:43 
15h 33min 
441,00 HRK
 
Labin - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
(58,53 EUR)
 
06:10 
16:40 
10h 30min 
41,30 EUR
 
Labin - Split
Odaberi i kupi
 
(311,17 HRK)
 
06:10 
07:10 
1h 0min 
7,10 EUR
 
Labin - Opatija
Odaberi i kupi
 
(53,49 HRK)
 
06:10 
07:00 
0h 50min 
6,60 EUR
 
Labin - Lovran
Odaberi i kupi
 
(49,73 HRK)
 
06:10 
06:50 
0h 40min 
5,90 EUR
 
Labin - Mošćenička Draga
Odaberi i kupi
 
(44,45 HRK)
 
06:10 
12:31 
6h 21min 
188,00 HRK
 
Labin - Starigrad Paklenica
Odaberi i kupi
 
(24,95 EUR)
 
06:10 
16:11 
10h 1min 
292,00 HRK
 
Labin - Trogir
Odaberi i kupi
 
(38,76 EUR)
 
06:10 
20:04 
13h 54min 
387,00 HRK
 
Labin - Opuzen (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(51,36 EUR)
 
06:10 
09:50 
3h 40min 
116,00 HRK
 
Labin - Selce (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(15,4 EUR)
 
06:10 
19:16 
13h 6min 
360,00 HRK
 
Labin - Drvenik (Gradac)
Odaberi i kupi
 
(47,78 EUR)
 
06:10 
10:18 
4h 8min 
130,00 HRK
 
Labin - Senj
Odaberi i kupi
 
(17,25 EUR)
 
06:10 
09:54 
3h 44min 
15,40 EUR
 
Labin - Novi Vinodolski
Odaberi i kupi
 
(116,03 HRK)
 
06:10 
06:33 
0h 23min 
4,70 EUR
 
Labin - Zagorje (Plomin)
Odaberi i kupi
 
(35,41 HRK)
 
06:10 
15:00 
8h 50min 
 
 
Labin - Prijedor
Odaberi i kupi
 
06:30 
07:22 
0h 52min 
8,10 EUR
 
Labin - Pula
Odaberi i kupi
 
(61,03 HRK)
 
06:30 
07:07 
0h 37min 
5,40 EUR
 
Labin - Marčana
Odaberi i kupi
 
(40,69 HRK)
 
06:30 
06:51 
0h 21min 
32,00 HRK
 
Labin - Barban
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
 
06:30 
06:38 
0h 8min 
2,70 EUR
 
Labin - Raša
Odaberi i kupi
 
(20,34 HRK)
 
07:00 
08:15 
1h 15min 
 
 
Labin - Rijeka
Odaberi i kupi
 
07:45 
17:30 
9h 45min 
 
 
Labin - Tuzla
Odaberi i kupi
 
 
 
 
odabir države: