Autobusno stajalište Limski kanal Hrvatska

 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
07:00
Poreč
Autotrans - Rijeka
09:27
Poreč
Autotrans - Rijeka
14:46
Sošići (raskršće)
Autotrans - Rijeka
14:46
Pula
Autotrans - Rijeka
15:27
Poreč
Autotrans - Rijeka
16:20
Sošići (raskršće)
Autotrans - Rijeka
16:20
Pula
Autotrans - Rijeka
16:20
Rovinj
Autotrans - Rijeka
18:17
Rovinj
Autotrans - Rijeka
18:17
Pula
Autotrans - Rijeka
18:17
Sošići (raskršće)
Autotrans - Rijeka
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
07:00 
07:36 
0h 36min 
47,00 HRK
 
Limski kanal - Pula
Odaberi i kupi
 
(6,24 EUR)
 
09:27 
10:40 
1h 13min 
47,00 HRK
 
Limski kanal - Pula
Odaberi i kupi
 
(6,24 EUR)
 
09:27 
09:41 
0h 14min 
4,40 EUR
 
Limski kanal - Rovinj
Odaberi i kupi
 
(33,15 HRK)
 
14:47 
15:24 
0h 37min 
5,20 EUR
 
Limski kanal - Poreč
Odaberi i kupi
 
(39,18 HRK)
 
15:27 
15:42 
0h 15min 
4,40 EUR
 
Limski kanal - Rovinj
Odaberi i kupi
 
(33,15 HRK)
 
15:27 
16:25 
0h 58min 
47,00 HRK
 
Limski kanal - Pula
Odaberi i kupi
 
(6,24 EUR)
 
16:20 
16:46 
0h 26min 
5,20 EUR
 
Limski kanal - Poreč
Odaberi i kupi
 
(39,18 HRK)
 
18:17 
18:45 
0h 28min 
5,20 EUR
 
Limski kanal - Poreč
Odaberi i kupi
 
(39,18 HRK)
 
 
 
 
 
odabir države: