Autobusno stajalište Loborika Hrvatska

 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
05:25
Rovinj
Autotrans - Rijeka
05:25
Pula
Autotrans - Rijeka
08:40
Pula
Autotrans - Rijeka
10:15
Pula
Brioni - Pula
11:05
Zagreb
Autotrans - Rijeka
11:05
Medveja
Autotrans - Rijeka
11:05
Rijeka
Autotrans - Rijeka
11:05
Opatija
Autotrans - Rijeka
11:05
Lovran
Autotrans - Rijeka
12:25
Lovran
Autotrans - Rijeka
12:25
Opatija
Autotrans - Rijeka
12:25
Rijeka
Autotrans - Rijeka
12:25
Medveja
Autotrans - Rijeka
12:25
Zagreb
Autotrans - Rijeka
14:25
Pula
Autotrans - Rijeka
15:25
Pula
Autotrans - Rijeka
15:50
Rijeka
Autotrans - Rijeka
15:50
Opatija
Autotrans - Rijeka
15:50
Lovran
Autotrans - Rijeka
15:50
Medveja
Autotrans - Rijeka
16:25
Pula
Autotrans - Rijeka
16:45
Zagreb
Brioni - Pula
18:05
Zagreb
Autotrans - Rijeka
18:05
Medveja
Autotrans - Rijeka
18:05
Rijeka
Autotrans - Rijeka
18:05
Lovran
Autotrans - Rijeka
18:05
Opatija
Autotrans - Rijeka
18:45
Pula
Brioni - Pula
20:15
Zagreb
Brioni - Pula
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
05:25 
07:30 
2h 5min 
104,00 HRK
 
Loborika - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(13,8 EUR)
05:25 
07:10 
1h 45min 
85,00 HRK
 
Loborika - Opatija
Odaberi i kupi
 
(11,28 EUR)
05:25 
07:00 
1h 35min 
81,00 HRK
 
Loborika - Lovran
Odaberi i kupi
 
(10,75 EUR)
05:25 
06:56 
1h 31min 
76,00 HRK
 
Loborika - Medveja
Odaberi i kupi
 
(10,09 EUR)
05:25 
06:33 
1h 8min 
61,00 HRK
 
Loborika - Zagorje (Plomin)
Odaberi i kupi
 
(8,1 EUR)
05:25 
06:10 
0h 45min 
44,00 HRK
 
Loborika - Labin
Odaberi i kupi
 
(5,84 EUR)
05:25 
10:15 
4h 50min 
180,00 HRK
 
Loborika - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(23,89 EUR)
07:12 
07:22 
0h 10min 
27,00 HRK
 
Loborika - Pula
Odaberi i kupi
 
(3,58 EUR)
08:11 
10:15 
2h 4min 
 
 
Loborika - Rijeka
Odaberi i kupi
08:40 
10:21 
1h 41min 
82,00 HRK
 
Loborika - Ičići
Odaberi i kupi
 
(10,88 EUR)
08:40 
13:30 
4h 50min 
182,00 HRK
 
Loborika - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(24,16 EUR)
08:40 
09:28 
0h 48min 
44,00 HRK
 
Loborika - Labin
Odaberi i kupi
 
(5,84 EUR)
08:40 
09:50 
1h 10min 
62,00 HRK
 
Loborika - Zagorje (Plomin)
Odaberi i kupi
 
(8,23 EUR)
08:40 
10:13 
1h 33min 
77,00 HRK
 
Loborika - Medveja
Odaberi i kupi
 
(10,22 EUR)
08:40 
10:17 
1h 37min 
82,00 HRK
 
Loborika - Lovran
Odaberi i kupi
 
(10,88 EUR)
08:40 
10:27 
1h 47min 
86,00 HRK
 
Loborika - Opatija
Odaberi i kupi
 
(11,41 EUR)
08:40 
10:47 
2h 7min 
108,00 HRK
 
Loborika - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(14,33 EUR)
11:05 
11:15 
0h 10min 
27,00 HRK
 
Loborika - Pula
Odaberi i kupi
 
(3,58 EUR)
12:25 
12:35 
0h 10min 
27,00 HRK
 
Loborika - Pula
Odaberi i kupi
 
(3,58 EUR)
13:41 
18:45 
5h 4min 
 
 
Loborika - Zagreb
Odaberi i kupi
14:25 
16:14 
1h 49min 
81,00 HRK
 
Loborika - Ičići
Odaberi i kupi
 
(10,75 EUR)
14:25 
19:40 
5h 15min 
180,00 HRK
 
Loborika - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(23,89 EUR)
14:25 
15:39 
1h 14min 
61,00 HRK
 
Loborika - Zagorje (Plomin)
Odaberi i kupi
 
(8,1 EUR)
14:25 
15:10 
0h 45min 
44,00 HRK
 
Loborika - Labin
Odaberi i kupi
 
(5,84 EUR)
14:25 
16:45 
2h 20min 
104,00 HRK
 
Loborika - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(13,8 EUR)
14:25 
16:20 
1h 55min 
85,00 HRK
 
Loborika - Opatija
Odaberi i kupi
 
(11,28 EUR)
14:25 
16:09 
1h 44min 
81,00 HRK
 
Loborika - Lovran
Odaberi i kupi
 
(10,75 EUR)
14:25 
16:06 
1h 41min 
76,00 HRK
 
Loborika - Medveja
Odaberi i kupi
 
(10,09 EUR)
15:25 
17:06 
1h 41min 
76,00 HRK
 
Loborika - Medveja
Odaberi i kupi
 
(10,09 EUR)
15:25 
17:09 
1h 44min 
81,00 HRK
 
Loborika - Lovran
Odaberi i kupi
 
(10,75 EUR)
 
 
 
odabir države: