Autobusno stajalište Lovran Hrvatska

  -> Povoljan smještaj u Lovranu
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
07:00
Medveja
Autotrans - Rijeka
07:00
Mošćenička Draga
Autotrans - Rijeka
07:00
Brseč
Autotrans - Rijeka
07:00
Plomin
Autotrans - Rijeka
07:00
Vozilići
Autotrans - Rijeka
07:00
Labin
Autotrans - Rijeka
07:00
Raša
Autotrans - Rijeka
07:00
Barban
Autotrans - Rijeka
07:00
Marčana
Autotrans - Rijeka
07:00
Rovinj
Autotrans - Rijeka
07:00
Loborika
Autotrans - Rijeka
07:00
Pula
Autotrans - Rijeka
09:55
Cres
Autotrans - Rijeka
09:55
Veli Lošinj
Autotrans - Rijeka
09:55
Mali Lošinj
Autotrans - Rijeka
09:55
Nerezine
Autotrans - Rijeka
09:55
Osor
Autotrans - Rijeka
09:55
Belej
Autotrans - Rijeka
09:55
Brseč
Autotrans - Rijeka
09:55
Mošćenička Draga
Autotrans - Rijeka
09:55
Medveja
Autotrans - Rijeka
10:45
Zagreb
Autotrans - Rijeka
10:45
Karlovac
Autotrans - Rijeka
10:45
Delnice
Autotrans - Rijeka
10:45
Rijeka
Autotrans - Rijeka
10:45
Opatija
Autotrans - Rijeka
16:09
Medveja
Autotrans - Rijeka
16:09
Mošćenička Draga
Autotrans - Rijeka
16:09
Brseč
Autotrans - Rijeka
16:09
Vozilići
Autotrans - Rijeka
16:09
Plomin
Autotrans - Rijeka
16:09
Labin
Autotrans - Rijeka
16:30
Opatija
Autotrans - Rijeka
16:30
Rijeka
Autotrans - Rijeka
16:30
Karlovac
Autotrans - Rijeka
16:30
Zagreb
Autotrans - Rijeka
16:45
Zagreb
Brioni - Pula
17:09
Pula
Autotrans - Rijeka
17:09
Loborika
Autotrans - Rijeka
17:09
Mošćenička Draga
Autotrans - Rijeka
17:09
Medveja
Autotrans - Rijeka
17:09
Labin
Autotrans - Rijeka
17:09
Raša
Autotrans - Rijeka
17:09
Marčana
Autotrans - Rijeka
17:09
Barban
Autotrans - Rijeka
17:09
Plomin
Autotrans - Rijeka
17:09
Vozilići
Autotrans - Rijeka
17:09
Brseč
Autotrans - Rijeka
18:45
Pula
Brioni - Pula
20:15
Pula
Brioni - Pula
20:15
Zagreb
Brioni - Pula
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
07:00 
10:15 
3h 15min 
150,00 HRK
 
Lovran - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(19,91 EUR)
07:00 
09:20 
2h 20min 
140,00 HRK
 
Lovran - Karlovac
Odaberi i kupi
 
(18,58 EUR)
07:00 
16:40 
9h 40min 
289,00 HRK
 
Lovran - Split
Odaberi i kupi
 
(38,36 EUR)
07:00 
20:42 
13h 42min 
387,00 HRK
 
Lovran - Ston (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(51,36 EUR)
07:00 
21:43 
14h 43min 
420,00 HRK
 
Lovran - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
(55,74 EUR)
07:00 
13:38 
6h 38min 
192,00 HRK
 
Lovran - Zadar
Odaberi i kupi
 
(25,48 EUR)
07:00 
15:05 
8h 5min 
240,00 HRK
 
Lovran - Šibenik
Odaberi i kupi
 
(31,85 EUR)
07:00 
07:10 
0h 10min 
24,00 HRK
 
Lovran - Opatija
Odaberi i kupi
 
(3,19 EUR)
07:00 
07:30 
0h 30min 
33,00 HRK
 
Lovran - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(4,38 EUR)
07:00 
15:58 
8h 58min 
267,00 HRK
 
Lovran - Marina
Odaberi i kupi
 
(35,44 EUR)
07:00 
16:11 
9h 11min 
272,00 HRK
 
Lovran - Trogir
Odaberi i kupi
 
(36,1 EUR)
07:00 
20:04 
13h 4min 
360,00 HRK
 
Lovran - Opuzen (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(47,78 EUR)
09:55 
10:32 
0h 37min 
33,00 HRK
 
Lovran - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(4,38 EUR)
09:55 
09:59 
0h 4min 
18,00 HRK
 
Lovran - Ičići
Odaberi i kupi
 
(2,39 EUR)
09:55 
10:04 
0h 9min 
24,00 HRK
 
Lovran - Opatija
Odaberi i kupi
 
(3,19 EUR)
09:55 
12:35 
2h 40min 
142,00 HRK
 
Lovran - Karlovac
Odaberi i kupi
 
(18,85 EUR)
09:55 
13:30 
3h 35min 
151,00 HRK
 
Lovran - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(20,04 EUR)
10:45 
10:54 
0h 9min 
24,00 HRK
 
Lovran - Mošćenička Draga
Odaberi i kupi
 
(3,19 EUR)
10:45 
11:05 
0h 20min 
33,00 HRK
 
Lovran - Brseč
Odaberi i kupi
 
(4,38 EUR)
10:45 
11:25 
0h 40min 
42,00 HRK
 
Lovran - Vozilići
Odaberi i kupi
 
(5,57 EUR)
10:45 
11:35 
0h 50min 
49,00 HRK
 
Lovran - Labin
Odaberi i kupi
 
(6,5 EUR)
10:45 
11:12 
0h 27min 
37,00 HRK
 
Lovran - Zagorje (Plomin)
Odaberi i kupi
 
(4,91 EUR)
10:45 
12:35 
1h 50min 
85,00 HRK
 
Lovran - Pula
Odaberi i kupi
 
(11,28 EUR)
10:45 
11:48 
1h 3min 
53,00 HRK
 
Lovran - Raša
Odaberi i kupi
 
(7,03 EUR)
10:45 
12:01 
1h 16min 
63,00 HRK
 
Lovran - Barban
Odaberi i kupi
 
(8,36 EUR)
10:45 
12:20 
1h 35min 
76,00 HRK
 
Lovran - Marčana
Odaberi i kupi
 
(10,09 EUR)
10:45 
12:25 
1h 40min 
81,00 HRK
 
Lovran - Loborika
Odaberi i kupi
 
(10,75 EUR)
14:58 
16:45 
1h 47min 
 
 
Lovran - Pula
Odaberi i kupi
15:17 
18:45 
3h 28min 
 
 
Lovran - Zagreb
Odaberi i kupi
16:10 
16:14 
0h 4min 
18,00 HRK
 
Lovran - Ičići
Odaberi i kupi
 
(2,39 EUR)
 
 
 
odabir države: