Autobusno stajalište Lukovo Šugarje Hrvatska

 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
12:01
Rijeka
Autotrans - Rijeka
12:01
Senj
Autotrans - Rijeka
14:26
Pakoštane (raskršće)
Autotrans - Rijeka
14:26
Zadar
Autotrans - Rijeka
14:26
Starigrad Paklenica
Autotrans - Rijeka
15:36
Senj
Autotrans - Rijeka
15:36
Rijeka
Autotrans - Rijeka
17:33
Baška Voda
Autotrans - Rijeka
17:33
Zadar
Autotrans - Rijeka
17:33
Pakoštane (raskršće)
Autotrans - Rijeka
17:33
Starigrad Paklenica
Autotrans - Rijeka
17:33
Dubrovnik
Autotrans - Rijeka
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
12:01 
12:35 
0h 34min 
42,00 HRK
 
Lukovo Šugarje - Seline (Starigrad Paklenica)
Odaberi i kupi
 
(5,57 EUR)
12:01 
13:10 
1h 9min 
50,00 HRK
 
Lukovo Šugarje - Posedarje
Odaberi i kupi
 
(6,64 EUR)
12:01 
13:38 
1h 37min 
63,00 HRK
 
Lukovo Šugarje - Zadar
Odaberi i kupi
 
(8,36 EUR)
12:01 
16:40 
4h 39min 
163,00 HRK
 
Lukovo Šugarje - Split
Odaberi i kupi
 
(21,63 EUR)
12:01 
18:16 
6h 15min 
196,00 HRK
 
Lukovo Šugarje - Baška Voda
Odaberi i kupi
 
(26,01 EUR)
12:01 
19:47 
7h 46min 
231,00 HRK
 
Lukovo Šugarje - Ploče
Odaberi i kupi
 
(30,66 EUR)
14:26 
14:58 
0h 32min 
32,00 HRK
 
Lukovo Šugarje - Cesarica
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
14:26 
17:34 
3h 8min 
124,00 HRK
 
Lukovo Šugarje - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(16,46 EUR)
14:26 
16:05 
1h 39min 
71,00 HRK
 
Lukovo Šugarje - Senj
Odaberi i kupi
 
(9,42 EUR)
15:36 
16:13 
0h 37min 
42,00 HRK
 
Lukovo Šugarje - Seline (Starigrad Paklenica)
Odaberi i kupi
 
(5,57 EUR)
15:36 
20:36 
5h 0min 
163,00 HRK
 
Lukovo Šugarje - Split
Odaberi i kupi
 
(21,63 EUR)
15:36 
17:20 
1h 44min 
63,00 HRK
 
Lukovo Šugarje - Zadar
Odaberi i kupi
 
(8,36 EUR)
15:36 
16:50 
1h 14min 
50,00 HRK
 
Lukovo Šugarje - Posedarje
Odaberi i kupi
 
(6,64 EUR)
17:33 
18:03 
0h 30min 
32,00 HRK
 
Lukovo Šugarje - Cesarica
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
17:33 
19:01 
1h 28min 
71,00 HRK
 
Lukovo Šugarje - Senj
Odaberi i kupi
 
(9,42 EUR)
17:33 
20:30 
2h 57min 
124,00 HRK
 
Lukovo Šugarje - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(16,46 EUR)
 
 
 
 
odabir države: