Autobusno stajalište Lumbarda Hrvatska

 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
07:15
Korčula
Autotrans - Rijeka
07:15
Dominče (ferry port)
Autotrans - Rijeka
08:15
Dominče (ferry port)
Autotrans - Rijeka
08:15
Korčula
Autotrans - Rijeka
10:15
Korčula
Autotrans - Rijeka
10:15
Dominče (ferry port)
Autotrans - Rijeka
11:25
Dominče (ferry port)
Autotrans - Rijeka
11:25
Korčula
Autotrans - Rijeka
13:30
Korčula
Autotrans - Rijeka
13:30
Dominče (ferry port)
Autotrans - Rijeka
14:25
Dominče (ferry port)
Autotrans - Rijeka
14:25
Korčula
Autotrans - Rijeka
15:15
Korčula
Autotrans - Rijeka
15:15
Dominče (ferry port)
Autotrans - Rijeka
19:00
Dominče (ferry port)
Autotrans - Rijeka
19:00
Korčula
Autotrans - Rijeka
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
06:20 
06:35 
0h 15min 
2,30 EUR
 
Lumbarda - Korčula
Odaberi i kupi
 
(17,33 HRK)
 
06:20 
06:28 
0h 8min 
2,30 EUR
 
Lumbarda - Dominče (ferry port)
Odaberi i kupi
 
(17,33 HRK)
 
07:15 
07:23 
0h 8min 
2,30 EUR
 
Lumbarda - Dominče (ferry port)
Odaberi i kupi
 
(17,33 HRK)
 
07:15 
07:30 
0h 15min 
2,30 EUR
 
Lumbarda - Korčula
Odaberi i kupi
 
(17,33 HRK)
 
08:15 
08:30 
0h 15min 
2,30 EUR
 
Lumbarda - Korčula
Odaberi i kupi
 
(17,33 HRK)
 
08:15 
08:23 
0h 8min 
2,30 EUR
 
Lumbarda - Dominče (ferry port)
Odaberi i kupi
 
(17,33 HRK)
 
10:15 
10:23 
0h 8min 
2,30 EUR
 
Lumbarda - Dominče (ferry port)
Odaberi i kupi
 
(17,33 HRK)
 
10:15 
10:30 
0h 15min 
2,30 EUR
 
Lumbarda - Korčula
Odaberi i kupi
 
(17,33 HRK)
 
11:25 
11:40 
0h 15min 
2,30 EUR
 
Lumbarda - Korčula
Odaberi i kupi
 
(17,33 HRK)
 
11:25 
11:33 
0h 8min 
2,30 EUR
 
Lumbarda - Dominče (ferry port)
Odaberi i kupi
 
(17,33 HRK)
 
13:30 
13:38 
0h 8min 
2,30 EUR
 
Lumbarda - Dominče (ferry port)
Odaberi i kupi
 
(17,33 HRK)
 
13:30 
13:45 
0h 15min 
2,30 EUR
 
Lumbarda - Korčula
Odaberi i kupi
 
(17,33 HRK)
 
14:25 
14:40 
0h 15min 
2,30 EUR
 
Lumbarda - Korčula
Odaberi i kupi
 
(17,33 HRK)
 
14:25 
14:33 
0h 8min 
2,30 EUR
 
Lumbarda - Dominče (ferry port)
Odaberi i kupi
 
(17,33 HRK)
 
15:15 
15:23 
0h 8min 
2,30 EUR
 
Lumbarda - Dominče (ferry port)
Odaberi i kupi
 
(17,33 HRK)
 
15:15 
15:30 
0h 15min 
2,30 EUR
 
Lumbarda - Korčula
Odaberi i kupi
 
(17,33 HRK)
 
19:00 
19:15 
0h 15min 
2,30 EUR
 
Lumbarda - Korčula
Odaberi i kupi
 
(17,33 HRK)
 
19:00 
19:08 
0h 8min 
2,30 EUR
 
Lumbarda - Dominče (ferry port)
Odaberi i kupi
 
(17,33 HRK)
 
 
 
 
 
odabir države: