Autobus Makarska Split

 
relacija:

Makarska - Split

prijevoz:

autobus

dani:
pon-uto-sri-čet-pet-sub-ned-
prometuje:
01.01. - 31.12.
 
  -> Povoljan smještaj u Splitu
 
STANICA
 
DOL.
POL.
Makarska 
 
 
06:00
Krvavica 
 
06:04 
06:04
Promajna 
 
06:06 
06:06
Baško Polje 
 
06:08 
06:08
Baška Voda 
 
06:09 
06:09
Brela (raskršće) 
 
06:14 
06:14
Dubci 
 
06:20 
06:20
Pisak 
 
06:23 
06:23
Marušići 
 
06:25 
06:25
Mimice 
 
06:27 
06:27
Lokva Rogoznica 
 
06:30 
06:30
Ruskamen 
 
06:31 
06:31
Stanići 
 
06:34 
06:34
Omiš 
 
06:38 
06:38
Split 
 
07:15 
 
 
Sve linije na relaciji Makarska - Split
 
POL.
DOL.
 
NAPOMENA
04.12.2022
00:05 
01:20 
Odaberi i kupi
06:00 
07:15 
Odaberi i kupi
07:25 
08:50 
Odaberi i kupi
07:25 
08:50 
Odaberi i kupi
08:20 
09:32 
Odaberi i kupi
09:30 
10:45 
Odaberi i kupi
11:10 
12:23 
Odaberi i kupi
12:00 
13:15 
Odaberi i kupi
14:20 
15:40 
Odaberi i kupi
16:30 
17:45 
Odaberi i kupi
16:30 
17:45 
Odaberi i kupi
18:00 
19:20 
Odaberi i kupi
21:30 
22:40 
Odaberi i kupi
 
 
 
Nastavi pretragu linija na tražilici voznih redova