Autobus Makarska Split

 
relacija:

Makarska - Split

prijevoz:

autobus

dani:
pon-uto-sri-čet-pet-sub-ned-
prometuje:
01.01. - 31.12.
 
  -> Povoljan smještaj u Splitu
 
STANICA
 
DOL.
POL.
Makarska 
 
 
09:30
Krvavica 
 
09:34 
09:34
Promajna 
 
09:36 
09:36
Baško Polje 
 
09:38 
09:38
Baška Voda 
 
09:39 
09:39
Brela (raskršće) 
 
09:48 
09:48
Dubci 
 
09:52 
09:52
Pisak 
 
09:54 
09:54
Marušići 
 
09:56 
09:56
Mimice 
 
09:58 
09:58
Lokva Rogoznica 
 
10:00 
10:00
Ruskamen 
 
10:01 
10:01
Stanići 
 
10:03 
10:03
Omiš 
 
10:07 
10:07
Split 
 
10:45 
 
 
Sve linije na relaciji Makarska - Split
 
POL.
DOL.
 
NAPOMENA
04.12.2022
00:05 
01:20 
Odaberi i kupi
06:00 
07:15 
Odaberi i kupi
07:25 
08:50 
Odaberi i kupi
07:25 
08:50 
Odaberi i kupi
08:20 
09:32 
Odaberi i kupi
09:30 
10:45 
Odaberi i kupi
11:10 
12:23 
Odaberi i kupi
12:00 
13:15 
Odaberi i kupi
14:20 
15:40 
Odaberi i kupi
16:30 
17:45 
Odaberi i kupi
16:30 
17:45 
Odaberi i kupi
18:00 
19:20 
Odaberi i kupi
21:30 
22:40 
Odaberi i kupi
 
 
 
Nastavi pretragu linija na tražilici voznih redova