bus Makarska Vinkovci - Polet - Vinkovci

 
relacija:
Makarska - Vinkovci
prijevoz:
autobus   interni br.: 3558
prijevoznik:
Polet - Vinkovci
dani:
čet-ned-
prometuje:
01.01. - 31.12.
 
STANICA
 
DOL.
POL.
Makarska 
 
 
16:30
Omiš 
 
17:05 
17:05
Split 
 
17:35 
17:45
Trogir 
 
18:20 
18:25
Šibenik 
 
19:00 
19:10
Zadar 
 
20:20 
20:30
Karlovac 
+1
00:05 
00:10
Slavonski Brod 
+1
03:40 
03:50
Vinkovci 
+1
05:10 
 
 
 
 
pogledati: http://polet.hr/kolodvor/