Autobus Makarska Zagreb

 
relacija:

Makarska - Zagreb

prijevoz:

autobus

dani:
pon-uto-sri-čet-pet-sub-ned-
prometuje:
01.01. - 31.12.
 
  -> Povoljan smještaj u Zagrebu
 
STANICA
 
DOL.
POL.
Makarska 
 
 
07:25
Krvavica 
 
07:30 
07:30
Promajna 
 
07:32 
07:32
Baško Polje 
 
07:34 
07:34
Brela (raskršće) 
 
07:40 
07:40
Dubci 
 
07:45 
07:45
Pisak 
 
07:47 
07:47
Marušići 
 
07:49 
07:49
Mimice 
 
07:51 
07:51
Lokva Rogoznica 
 
07:55 
07:55
Ruskamen 
 
07:56 
07:56
Stanići 
 
07:57 
07:57
Omiš 
 
08:00 
08:00
Split 
 
08:50 
09:00
Zagreb 
 
13:45 
 
 
Sve linije na relaciji Makarska - Zagreb
 
POL.
DOL.
 
NAPOMENA
04.12.2022
00:05 
06:25 
Odaberi i kupi
07:25 
13:45 
Odaberi i kupi
12:00 
18:15 
Odaberi i kupi
16:30 
23:00 
Odaberi i kupi
21:30 
04:15 
Odaberi i kupi
 
 
 
Nastavi pretragu linija na tražilici voznih redova