Autobus Makarska Zagreb

 
relacija:

Makarska - Zagreb

prijevoz:

autobus

dani:
pon-uto-sri-čet-pet-sub-ned-
prometuje:
01.01. - 31.12.
 
  -> Povoljan smještaj u Zagrebu
 
STANICA
 
DOL.
POL.
Makarska 
 
 
16:30
Krvavica 
 
16:34 
16:34
Promajna 
 
16:36 
16:36
Baško Polje 
 
16:38 
16:38
Brela (raskršće) 
 
16:48 
16:48
Dubci 
 
16:51 
16:51
Pisak 
 
16:56 
16:56
Marušići 
 
16:59 
16:59
Mimice 
 
17:00 
17:00
Lokva Rogoznica 
 
17:04 
17:04
Omiš 
 
17:07 
17:07
Split 
 
17:45 
18:00
Zagreb 
 
23:00 
 
 
Sve linije na relaciji Makarska - Zagreb
 
POL.
DOL.
 
NAPOMENA
04.12.2022
00:05 
06:25 
Odaberi i kupi
07:25 
13:45 
Odaberi i kupi
12:00 
18:15 
Odaberi i kupi
16:30 
23:00 
Odaberi i kupi
21:30 
04:15 
Odaberi i kupi
 
 
 
Nastavi pretragu linija na tražilici voznih redova