Autobusno stajalište Malinska Hrvatska

 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
06:26
Vrbnik
Autotrans - Rijeka
06:26
Dobrinj
Autotrans - Rijeka
06:26
Sveti Vid - Miholjice
Autotrans - Rijeka
06:26
Sveti Vid - Miholjice
Autotrans - Rijeka
06:27
Sveti Vid - Miholjice
Autotrans - Rijeka
06:27
Kijac
Autotrans - Rijeka
06:27
Dina (raskršće)
Autotrans - Rijeka
06:27
Omišalj
Autotrans - Rijeka
06:27
Njivice
Autotrans - Rijeka
06:30
Bajčići
Autotrans - Rijeka
06:30
Bajčići
Autotrans - Rijeka
06:30
Bajčići
Autotrans - Rijeka
06:30
Bajčići
Autotrans - Rijeka
06:30
Krk
Autotrans - Rijeka
06:30
Sv. Anton
Autotrans - Rijeka
06:37
Sv. Anton
Autotrans - Rijeka
06:37
Krk
Autotrans - Rijeka
06:37
Punat
Autotrans - Rijeka
06:37
Dunat
Autotrans - Rijeka
06:37
Lizer
Autotrans - Rijeka
07:10
Bajčići
Autotrans - Rijeka
07:10
Hrasta
Autotrans - Rijeka
07:10
Vrana (raskršće)
Autotrans - Rijeka
07:10
Čunski
Autotrans - Rijeka
07:10
Nerezine
Autotrans - Rijeka
07:10
Osor
Autotrans - Rijeka
07:10
Belej
Autotrans - Rijeka
07:10
Veli Lošinj
Autotrans - Rijeka
07:10
Mali Lošinj
Autotrans - Rijeka
07:10
Poljana
Autotrans - Rijeka
07:10
Artatore
Autotrans - Rijeka
07:10
Cres
Autotrans - Rijeka
07:10
Merag
Autotrans - Rijeka
07:10
Valbiska
Autotrans - Rijeka
07:12
Sv. Anton
Autotrans - Rijeka
07:12
Krk
Autotrans - Rijeka
07:12
Baška
Autotrans - Rijeka
07:12
Punat
Autotrans - Rijeka
07:12
Dunat
Autotrans - Rijeka
07:12
Dunat
Autotrans - Rijeka
07:12
Jurandvor
Autotrans - Rijeka
07:12
Draga Baška
Autotrans - Rijeka
07:12
Lizer
Autotrans - Rijeka
07:32
Kijac
Autotrans - Rijeka
07:32
Sveti Vid - Miholjice
Autotrans - Rijeka
07:32
Njivice
Autotrans - Rijeka
07:32
Omišalj
Autotrans - Rijeka
07:32
Dina (raskršće)
Autotrans - Rijeka
07:32
Bakarac
Autotrans - Rijeka
07:32
Bakarac
Autotrans - Rijeka
07:32
Rijeka
Autotrans - Rijeka
07:32
Rijeka
Autotrans - Rijeka
07:32
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
07:32
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
07:32
Uvala Scott
Autotrans - Rijeka
07:32
Uvala Scott
Autotrans - Rijeka
09:52
Sv. Anton
Autotrans - Rijeka
09:52
Lizer
Autotrans - Rijeka
09:52
Draga Baška
Autotrans - Rijeka
09:52
Jurandvor
Autotrans - Rijeka
09:52
Dunat
Autotrans - Rijeka
09:52
Dunat
Autotrans - Rijeka
09:52
Punat
Autotrans - Rijeka
09:52
Baška
Autotrans - Rijeka
09:52
Krk
Autotrans - Rijeka
10:32
Sveti Vid - Miholjice
Autotrans - Rijeka
10:32
Kijac
Autotrans - Rijeka
10:32
Dina (raskršće)
Autotrans - Rijeka
10:32
Omišalj
Autotrans - Rijeka
10:32
Njivice
Autotrans - Rijeka
10:32
Bakarac
Autotrans - Rijeka
10:32
Bakarac
Autotrans - Rijeka
10:32
Rijeka
Autotrans - Rijeka
10:32
Rijeka
Autotrans - Rijeka
10:32
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
10:32
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
10:32
Uvala Scott
Autotrans - Rijeka
10:32
Uvala Scott
Autotrans - Rijeka
10:32
Delnice
Autotrans - Rijeka
10:32
Delnice
Autotrans - Rijeka
11:50
Sv. Anton
Autotrans - Rijeka
11:50
Bajčići
Autotrans - Rijeka
11:50
Krk
Autotrans - Rijeka
11:53
Krk
Autotrans - Rijeka
11:53
Punat
Autotrans - Rijeka
11:53
Dunat
Autotrans - Rijeka
11:53
Dunat
Autotrans - Rijeka
11:53
Lizer
Autotrans - Rijeka
11:53
Sv. Anton
Autotrans - Rijeka
12:37
Sv. Anton
Autotrans - Rijeka
12:37
Lizer
Autotrans - Rijeka
12:37
Krk
Autotrans - Rijeka
13:02
Kijac
Autotrans - Rijeka
13:02
Sveti Vid - Miholjice
Autotrans - Rijeka
13:02
Njivice
Autotrans - Rijeka
13:02
Zagreb
Autotrans - Rijeka
13:02
Zagreb
Autotrans - Rijeka
13:02
Omišalj
Autotrans - Rijeka
13:02
Dina (raskršće)
Autotrans - Rijeka
13:02
Bakarac
Autotrans - Rijeka
13:02
Bakarac
Autotrans - Rijeka
13:02
Rijeka
Autotrans - Rijeka
13:02
Rijeka
Autotrans - Rijeka
13:02
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
13:02
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
13:02
Karlovac
Autotrans - Rijeka
13:02
Karlovac
Autotrans - Rijeka
13:02
Uvala Scott
Autotrans - Rijeka
13:02
Uvala Scott
Autotrans - Rijeka
13:10
Uvala Scott
Autotrans - Rijeka
13:10
Zagreb
Autotrans - Rijeka
13:10
Karlovac
Autotrans - Rijeka
13:10
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
13:10
Rijeka
Autotrans - Rijeka
13:10
Bakarac
Autotrans - Rijeka
13:10
Dina (raskršće)
Autotrans - Rijeka
13:10
Omišalj
Autotrans - Rijeka
13:10
Sveti Vid - Miholjice
Autotrans - Rijeka
13:10
Đakovo
Panturist - Osijek
13:10
Osijek
Panturist - Osijek
13:10
Slavonski Brod
Panturist - Osijek
13:52
Jurandvor
Autotrans - Rijeka
13:52
Dunat
Autotrans - Rijeka
13:52
Dunat
Autotrans - Rijeka
13:52
Punat
Autotrans - Rijeka
13:52
Baška
Autotrans - Rijeka
13:52
Krk
Autotrans - Rijeka
13:52
Lizer
Autotrans - Rijeka
13:52
Draga Baška
Autotrans - Rijeka
13:52
Sv. Anton
Autotrans - Rijeka
14:49
Bakarac
Autotrans - Rijeka
14:49
Bakarac
Autotrans - Rijeka
14:49
Rijeka
Autotrans - Rijeka
14:49
Rijeka
Autotrans - Rijeka
14:49
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
14:49
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
14:49
Uvala Scott
Autotrans - Rijeka
14:49
Uvala Scott
Autotrans - Rijeka
14:49
Fužine
Autotrans - Rijeka
14:49
Sveti Vid - Miholjice
Autotrans - Rijeka
14:49
Kijac
Autotrans - Rijeka
14:49
Omišalj
Autotrans - Rijeka
14:49
Dina (raskršće)
Autotrans - Rijeka
14:49
Zagreb
Autotrans - Rijeka
14:49
Njivice
Autotrans - Rijeka
15:28
Njivice
Autotrans - Rijeka
15:28
Dina (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:28
Omišalj
Autotrans - Rijeka
15:28
Kijac
Autotrans - Rijeka
15:28
Sveti Vid - Miholjice
Autotrans - Rijeka
15:28
Uvala Scott
Autotrans - Rijeka
15:28
Uvala Scott
Autotrans - Rijeka
15:28
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:28
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:28
Rijeka
Autotrans - Rijeka
15:28
Rijeka
Autotrans - Rijeka
15:28
Bakarac
Autotrans - Rijeka
15:28
Bakarac
Autotrans - Rijeka
15:35
Sv. Anton
Autotrans - Rijeka
15:35
Draga Baška
Autotrans - Rijeka
15:35
Lizer
Autotrans - Rijeka
15:35
Krk
Autotrans - Rijeka
15:35
Baška
Autotrans - Rijeka
15:35
Punat
Autotrans - Rijeka
15:35
Dunat
Autotrans - Rijeka
15:35
Dunat
Autotrans - Rijeka
15:35
Jurandvor
Autotrans - Rijeka
17:17
Sveti Vid - Miholjice
Autotrans - Rijeka
17:17
Kijac
Autotrans - Rijeka
17:17
Omišalj
Autotrans - Rijeka
17:17
Dina (raskršće)
Autotrans - Rijeka
17:17
Njivice
Autotrans - Rijeka
17:17
Zagreb
Autotrans - Rijeka
17:17
Rijeka
Autotrans - Rijeka
17:17
Rijeka
Autotrans - Rijeka
17:17
Bakarac
Autotrans - Rijeka
17:17
Bakarac
Autotrans - Rijeka
17:17
Bakarac
Autotrans - Rijeka
17:17
Bakarac
Autotrans - Rijeka
17:17
Uvala Scott
Autotrans - Rijeka
17:17
Uvala Scott
Autotrans - Rijeka
17:17
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
17:17
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
17:17
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
17:17
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
17:17
Karlovac
Autotrans - Rijeka
17:17
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
17:17
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
17:57
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
17:57
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
17:57
Karlovac
Autotrans - Rijeka
17:57
Delnice
Autotrans - Rijeka
17:57
Uvala Scott
Autotrans - Rijeka
17:57
Bakarac
Autotrans - Rijeka
17:57
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
17:57
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
17:57
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
17:57
Rijeka
Autotrans - Rijeka
17:57
Bakarac
Autotrans - Rijeka
17:57
Bakarac
Autotrans - Rijeka
17:57
Zagreb
Autotrans - Rijeka
17:57
Dina (raskršće)
Autotrans - Rijeka
17:57
Omišalj
Autotrans - Rijeka
17:57
Sveti Vid - Miholjice
Autotrans - Rijeka
17:57
Slavonski Brod
Panturist - Osijek
17:57
Osijek
Panturist - Osijek
17:57
Đakovo
Panturist - Osijek
18:12
Krk
Autotrans - Rijeka
18:12
Jurandvor
Autotrans - Rijeka
18:12
Dunat
Autotrans - Rijeka
18:12
Dunat
Autotrans - Rijeka
18:12
Punat
Autotrans - Rijeka
18:12
Baška
Autotrans - Rijeka
18:12
Lizer
Autotrans - Rijeka
18:12
Draga Baška
Autotrans - Rijeka
18:12
Sv. Anton
Autotrans - Rijeka
18:32
Rijeka
Autotrans - Rijeka
18:32
Rijeka
Autotrans - Rijeka
18:32
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
18:32
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
18:32
Bakarac
Autotrans - Rijeka
18:32
Bakarac
Autotrans - Rijeka
18:32
Uvala Scott
Autotrans - Rijeka
18:32
Uvala Scott
Autotrans - Rijeka
18:32
Sveti Vid - Miholjice
Autotrans - Rijeka
18:32
Kijac
Autotrans - Rijeka
18:32
Omišalj
Autotrans - Rijeka
18:32
Dina (raskršće)
Autotrans - Rijeka
18:32
Njivice
Autotrans - Rijeka
19:08
Njivice
Autotrans - Rijeka
19:08
Zagreb
Autotrans - Rijeka
19:08
Dina (raskršće)
Autotrans - Rijeka
19:08
Omišalj
Autotrans - Rijeka
19:08
Kijac
Autotrans - Rijeka
19:08
Sveti Vid - Miholjice
Autotrans - Rijeka
19:08
Slavonski Brod
Panturist - Osijek
19:08
Đakovo
Panturist - Osijek
19:08
Osijek
Panturist - Osijek
19:08
Uvala Scott
Autotrans - Rijeka
19:08
Karlovac
Autotrans - Rijeka
19:08
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
19:08
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
19:08
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
19:08
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
19:08
Bakarac
Autotrans - Rijeka
19:08
Bakarac
Autotrans - Rijeka
19:08
Bakarac
Autotrans - Rijeka
19:08
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
19:08
Rijeka
Autotrans - Rijeka
19:40
Merag
Autotrans - Rijeka
19:40
Cres
Autotrans - Rijeka
19:40
Valbiska
Autotrans - Rijeka
19:40
Mali Lošinj
Autotrans - Rijeka
19:40
Veli Lošinj
Autotrans - Rijeka
19:40
Artatore
Autotrans - Rijeka
19:40
Poljana
Autotrans - Rijeka
19:40
Belej
Autotrans - Rijeka
19:40
Osor
Autotrans - Rijeka
19:40
Nerezine
Autotrans - Rijeka
19:40
Čunski
Autotrans - Rijeka
19:40
Vrana (raskršće)
Autotrans - Rijeka
19:40
Hrasta
Autotrans - Rijeka
19:40
Bajčići
Autotrans - Rijeka
20:32
Sveti Vid - Miholjice
Autotrans - Rijeka
20:32
Kijac
Autotrans - Rijeka
20:32
Omišalj
Autotrans - Rijeka
20:32
Dina (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:32
Zagreb
Autotrans - Rijeka
20:32
Njivice
Autotrans - Rijeka
20:32
Karlovac
Autotrans - Rijeka
20:32
Delnice
Autotrans - Rijeka
20:32
Uvala Scott
Autotrans - Rijeka
20:32
Uvala Scott
Autotrans - Rijeka
20:32
Bakarac
Autotrans - Rijeka
20:32
Bakarac
Autotrans - Rijeka
20:32
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:32
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:32
Rijeka
Autotrans - Rijeka
20:32
Rijeka
Autotrans - Rijeka
20:52
Sv. Anton
Autotrans - Rijeka
20:52
Draga Baška
Autotrans - Rijeka
20:52
Lizer
Autotrans - Rijeka
20:52
Baška
Autotrans - Rijeka
20:52
Punat
Autotrans - Rijeka
20:52
Jurandvor
Autotrans - Rijeka
20:52
Dunat
Autotrans - Rijeka
20:52
Dunat
Autotrans - Rijeka
20:52
Krk
Autotrans - Rijeka
21:54
Đakovo
Autotrans - Rijeka
21:54
Osijek
Autotrans - Rijeka
21:54
Slavonski Brod
Autotrans - Rijeka
21:54
Kijac
Autotrans - Rijeka
21:54
Sveti Vid - Miholjice
Autotrans - Rijeka
21:54
Njivice
Autotrans - Rijeka
21:54
Zagreb
Autotrans - Rijeka
21:54
Dina (raskršće)
Autotrans - Rijeka
21:54
Omišalj
Autotrans - Rijeka
21:54
Rijeka
Autotrans - Rijeka
21:54
Rijeka
Autotrans - Rijeka
21:54
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
21:54
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
21:54
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
21:54
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
21:54
Bakarac
Autotrans - Rijeka
21:54
Bakarac
Autotrans - Rijeka
21:54
Bakarac
Autotrans - Rijeka
21:54
Bakarac
Autotrans - Rijeka
21:54
Uvala Scott
Autotrans - Rijeka
21:54
Uvala Scott
Autotrans - Rijeka
21:54
Delnice
Autotrans - Rijeka
21:54
Karlovac
Autotrans - Rijeka
21:54
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
21:54
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
21:54
Nova Gradiška
Autotrans - Rijeka
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
06:30 
06:46 
0h 16min 
32,00 HRK
 
Malinska - Lizer
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
06:30 
06:52 
0h 22min 
35,00 HRK
 
Malinska - Krk
Odaberi i kupi
 
(4,65 EUR)
06:30 
07:08 
0h 38min 
38,00 HRK
 
Malinska - Dunat
Odaberi i kupi
 
(5,04 EUR)
06:30 
07:13 
0h 43min 
41,00 HRK
 
Malinska - Punat
Odaberi i kupi
 
(5,44 EUR)
06:35 
07:24 
0h 49min 
43,00 HRK
 
Malinska - Bakar (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(5,71 EUR)
06:35 
07:24 
0h 49min 
43,00 HRK
 
Malinska - Bakar (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(5,71 EUR)
06:35 
06:38 
0h 3min 
20,00 HRK
 
Malinska - Sveti Vid - Miholjice
Odaberi i kupi
 
(2,65 EUR)
06:35 
06:38 
0h 3min 
20,00 HRK
 
Malinska - Sveti Vid - Miholjice
Odaberi i kupi
 
(2,65 EUR)
06:35 
06:54 
0h 19min 
35,00 HRK
 
Malinska - Omišalj
Odaberi i kupi
 
(4,65 EUR)
06:35 
06:53 
0h 18min 
32,00 HRK
 
Malinska - Dina (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
06:35 
06:45 
0h 10min 
27,00 HRK
 
Malinska - Njivice
Odaberi i kupi
 
(3,58 EUR)
06:35 
06:41 
0h 6min 
23,00 HRK
 
Malinska - Kijac
Odaberi i kupi
 
(3,05 EUR)
06:35 
07:38 
1h 3min 
52,00 HRK
 
Malinska - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(6,9 EUR)
06:35 
07:38 
1h 3min 
53,00 HRK
 
Malinska - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(7,03 EUR)
06:35 
07:12 
0h 37min 
40,00 HRK
 
Malinska - Bakarac
Odaberi i kupi
 
(5,31 EUR)
06:35 
07:12 
0h 37min 
40,00 HRK
 
Malinska - Bakarac
Odaberi i kupi
 
(5,31 EUR)
06:35 
07:08 
0h 33min 
40,00 HRK
 
Malinska - Kraljevica (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(5,31 EUR)
06:35 
07:08 
0h 33min 
41,00 HRK
 
Malinska - Kraljevica (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(5,44 EUR)
06:35 
07:04 
0h 29min 
35,00 HRK
 
Malinska - Uvala Scott
Odaberi i kupi
 
(4,65 EUR)
06:35 
07:04 
0h 29min 
35,00 HRK
 
Malinska - Uvala Scott
Odaberi i kupi
 
(4,65 EUR)
06:37 
07:04 
0h 27min 
35,00 HRK
 
Malinska - Uvala Scott
Odaberi i kupi
 
(4,65 EUR)
06:37 
07:04 
0h 27min 
35,00 HRK
 
Malinska - Uvala Scott
Odaberi i kupi
 
(4,65 EUR)
06:37 
07:09 
0h 32min 
40,00 HRK
 
Malinska - Kraljevica (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(5,31 EUR)
06:37 
07:09 
0h 32min 
41,00 HRK
 
Malinska - Kraljevica (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(5,44 EUR)
06:37 
07:12 
0h 35min 
40,00 HRK
 
Malinska - Bakarac
Odaberi i kupi
 
(5,31 EUR)
06:37 
07:12 
0h 35min 
40,00 HRK
 
Malinska - Bakarac
Odaberi i kupi
 
(5,31 EUR)
06:37 
07:30 
0h 53min 
52,00 HRK
 
Malinska - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(6,9 EUR)
06:37 
07:30 
0h 53min 
53,00 HRK
 
Malinska - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(7,03 EUR)
06:37 
06:43 
0h 6min 
23,00 HRK
 
Malinska - Kijac
Odaberi i kupi
 
(3,05 EUR)
06:37 
06:46 
0h 9min 
27,00 HRK
 
Malinska - Njivice
Odaberi i kupi
 
(3,58 EUR)
 
 
 
odabir države: