Autobusno stajalište Marčana Hrvatska

  -> Povoljan smještaj u Marčani
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
05:30
Pula
Autotrans - Rijeka
12:20
Labin
Autotrans - Rijeka
12:20
Zagreb
Autotrans - Rijeka
12:20
Karlovac
Autotrans - Rijeka
12:20
Rijeka
Autotrans - Rijeka
12:20
Opatija
Autotrans - Rijeka
12:20
Lovran
Autotrans - Rijeka
12:20
Mošćenička Draga
Autotrans - Rijeka
12:20
Brseč
Autotrans - Rijeka
12:20
Plomin
Autotrans - Rijeka
15:30
Pula
Autotrans - Rijeka
16:45
Zagreb
Brioni - Pula
18:00
Labin
Autotrans - Rijeka
18:00
Plomin
Autotrans - Rijeka
18:00
Brseč
Autotrans - Rijeka
18:00
Mošćenička Draga
Autotrans - Rijeka
18:00
Lovran
Autotrans - Rijeka
18:00
Opatija
Autotrans - Rijeka
18:00
Rijeka
Autotrans - Rijeka
18:00
Karlovac
Autotrans - Rijeka
18:00
Zagreb
Autotrans - Rijeka
18:45
Pula
Brioni - Pula
20:15
Pula
Brioni - Pula
20:15
Zagreb
Brioni - Pula
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
05:30 
10:15 
4h 45min 
180,00 HRK
 
Marčana - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(23,89 EUR)
05:30 
09:20 
3h 50min 
170,00 HRK
 
Marčana - Karlovac
Odaberi i kupi
 
(22,56 EUR)
05:30 
07:30 
2h 0min 
99,00 HRK
 
Marčana - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(13,14 EUR)
05:30 
16:40 
11h 10min 
327,00 HRK
 
Marčana - Split
Odaberi i kupi
 
(43,4 EUR)
05:30 
07:10 
1h 40min 
81,00 HRK
 
Marčana - Opatija
Odaberi i kupi
 
(10,75 EUR)
05:30 
07:00 
1h 30min 
76,00 HRK
 
Marčana - Lovran
Odaberi i kupi
 
(10,09 EUR)
05:30 
06:50 
1h 20min 
68,00 HRK
 
Marčana - Mošćenička Draga
Odaberi i kupi
 
(9,03 EUR)
05:30 
06:24 
0h 54min 
50,00 HRK
 
Marčana - Plomin
Odaberi i kupi
 
(6,64 EUR)
05:30 
06:10 
0h 40min 
40,00 HRK
 
Marčana - Labin
Odaberi i kupi
 
(5,31 EUR)
12:20 
12:35 
0h 15min 
31,00 HRK
 
Marčana - Pula
Odaberi i kupi
 
(4,11 EUR)
13:49 
18:45 
4h 56min 
 
 
Marčana - Zagreb
Odaberi i kupi
15:30 
16:10 
0h 40min 
40,00 HRK
 
Marčana - Labin
Odaberi i kupi
 
(5,31 EUR)
15:30 
16:30 
1h 0min 
50,00 HRK
 
Marčana - Plomin
Odaberi i kupi
 
(6,64 EUR)
15:30 
17:00 
1h 30min 
68,00 HRK
 
Marčana - Mošćenička Draga
Odaberi i kupi
 
(9,03 EUR)
15:30 
17:09 
1h 39min 
76,00 HRK
 
Marčana - Lovran
Odaberi i kupi
 
(10,09 EUR)
15:30 
17:20 
1h 50min 
81,00 HRK
 
Marčana - Opatija
Odaberi i kupi
 
(10,75 EUR)
15:30 
17:40 
2h 10min 
99,00 HRK
 
Marčana - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(13,14 EUR)
15:30 
19:45 
4h 15min 
170,00 HRK
 
Marčana - Karlovac
Odaberi i kupi
 
(22,56 EUR)
15:30 
20:40 
5h 10min 
180,00 HRK
 
Marčana - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(23,89 EUR)
16:26 
16:45 
0h 19min 
 
 
Marčana - Pula
Odaberi i kupi
18:00 
18:15 
0h 15min 
31,00 HRK
 
Marčana - Pula
Odaberi i kupi
 
(4,11 EUR)
18:00 
18:50 
0h 50min 
56,00 HRK
 
Marčana - Rovinj
Odaberi i kupi
 
(7,43 EUR)
18:19 
20:15 
1h 56min 
 
 
Marčana - Rijeka
Odaberi i kupi
19:56 
20:15 
0h 19min 
 
 
Marčana - Pula
Odaberi i kupi
 
 
 
 
odabir države: