Autobusno stajalište Marina Hrvatska

  -> Povoljan smještaj u Marini
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
06:05
Vinišće
Promet - Split
07:25
Vinišće
Promet - Split
09:20
Primošten
Autotrans - Rijeka
09:20
Zadar
Autotrans - Rijeka
09:20
Sukošan
Autotrans - Rijeka
09:20
Biograd na moru
Autotrans - Rijeka
09:20
Pirovac
Autotrans - Rijeka
09:20
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
09:20
Šibenik
Autotrans - Rijeka
09:20
Vodice
Autotrans - Rijeka
09:44
Split
Autotrans - Rijeka
09:44
Solin
Autotrans - Rijeka
09:44
Trogir
Autotrans - Rijeka
11:05
Trogir
Promet - Split
12:00
Vinišće
Promet - Split
12:15
Trogir
Autotrans - Rijeka
12:15
Solin
Autotrans - Rijeka
12:15
Split
Autotrans - Rijeka
12:45
Zadar
Autotransport - Šibenik
13:15
Split
Čazmatrans Promet - Čazma
13:20
Dubrovnik
Čazmatrans Promet - Čazma
13:43
Solin
Autotrans - Rijeka
13:43
Trogir
Autotrans - Rijeka
13:43
Ploče
Autotrans - Rijeka
13:43
Makarska
Autotrans - Rijeka
13:43
Baška Voda
Autotrans - Rijeka
13:43
Split
Autotrans - Rijeka
14:30
Zadar
Čazmatrans Promet - Čazma
15:30
Zadar
Čazmatrans Promet - Čazma
15:58
Primošten (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:58
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
15:58
Rijeka
Autotrans - Rijeka
15:58
Šibenik
Autotrans - Rijeka
15:58
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:58
Pirovac
Autotrans - Rijeka
15:58
Pula
Autotrans - Rijeka
15:58
Lovran
Autotrans - Rijeka
15:58
Sukošan
Autotrans - Rijeka
15:58
Zadar
Autotrans - Rijeka
16:05
Trogir
Promet - Split
17:00
Vinišće
Promet - Split
17:20
Primošten
Autotrans - Rijeka
17:20
Zadar
Autotrans - Rijeka
17:20
Sukošan
Autotrans - Rijeka
17:20
Biograd na moru
Autotrans - Rijeka
17:20
Pirovac
Autotrans - Rijeka
17:20
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
17:20
Šibenik
Autotrans - Rijeka
17:20
Vodice
Autotrans - Rijeka
18:30
Zadar
Čazmatrans Promet - Čazma
19:15
Dubrovnik
Čazmatrans Promet - Čazma
19:45
Trogir
Autotrans - Rijeka
19:45
Solin
Autotrans - Rijeka
19:45
Split
Autotrans - Rijeka
19:49
Vodice
Autotrans - Rijeka
19:49
Rijeka
Autotrans - Rijeka
19:49
Šibenik
Autotrans - Rijeka
19:49
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
19:49
Pirovac
Autotrans - Rijeka
19:49
Biograd na moru
Autotrans - Rijeka
19:49
Sukošan
Autotrans - Rijeka
19:49
Zadar
Autotrans - Rijeka
19:49
Primošten
Autotrans - Rijeka
19:49
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
21:35
Split
Autotransport - Šibenik
21:55
Split
AP - Varaždin
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
06:30 
06:45 
0h 15min 
 
 
Marina - Vinišće
 
06:45 
13:15 
6h 30min 
 
 
Marina - Zagreb
Odaberi i kupi
07:05 
07:25 
0h 20min 
 
 
Marina - Trogir
 
08:50 
14:30 
5h 40min 
 
 
Marina - Dubrovnik
Odaberi i kupi
09:20 
09:34 
0h 14min 
20,00 HRK
 
Marina - Trogir
Odaberi i kupi
 
(2,65 EUR)
09:20 
10:05 
0h 45min 
36,00 HRK
 
Marina - Split
Odaberi i kupi
 
(4,78 EUR)
09:44 
10:03 
0h 19min 
32,00 HRK
 
Marina - Primošten
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
09:44 
10:24 
0h 40min 
47,00 HRK
 
Marina - Brodarica
Odaberi i kupi
 
(6,24 EUR)
09:44 
17:34 
7h 50min 
236,00 HRK
 
Marina - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(31,32 EUR)
09:44 
16:50 
7h 6min 
221,00 HRK
 
Marina - Crikvenica
Odaberi i kupi
 
(29,33 EUR)
09:44 
16:05 
6h 21min 
206,00 HRK
 
Marina - Senj
Odaberi i kupi
 
(27,34 EUR)
09:44 
14:47 
5h 3min 
170,00 HRK
 
Marina - Karlobag
Odaberi i kupi
 
(22,56 EUR)
09:44 
12:26 
2h 42min 
92,00 HRK
 
Marina - Zadar
Odaberi i kupi
 
(12,21 EUR)
09:44 
13:15 
3h 31min 
106,00 HRK
 
Marina - Posedarje
Odaberi i kupi
 
(14,07 EUR)
09:44 
11:53 
2h 9min 
75,00 HRK
 
Marina - Biograd na moru
Odaberi i kupi
 
(9,95 EUR)
09:44 
11:29 
1h 45min 
63,00 HRK
 
Marina - Pirovac
Odaberi i kupi
 
(8,36 EUR)
09:44 
11:25 
1h 41min 
60,00 HRK
 
Marina - Tisno (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(7,96 EUR)
09:44 
11:46 
2h 2min 
72,00 HRK
 
Marina - Pakoštane (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(9,56 EUR)
09:44 
11:16 
1h 32min 
58,00 HRK
 
Marina - Vodice
Odaberi i kupi
 
(7,7 EUR)
09:44 
10:32 
0h 48min 
50,00 HRK
 
Marina - Šibenik
Odaberi i kupi
 
(6,64 EUR)
10:45 
13:20 
2h 35min 
 
 
Marina - Zadar
Odaberi i kupi
10:50 
11:05 
0h 15min 
 
 
Marina - Vinišće
 
11:40 
12:00 
0h 20min 
 
 
Marina - Trogir
 
11:55 
12:45 
0h 50min 
 
 
Marina - Split
Odaberi i kupi
12:15 
14:24 
2h 9min 
82,00 HRK
 
Marina - Bibinje
Odaberi i kupi
 
(10,88 EUR)
12:15 
12:53 
0h 38min 
33,00 HRK
 
Marina - Brodarica
Odaberi i kupi
 
(4,38 EUR)
12:15 
12:33 
0h 18min 
21,00 HRK
 
Marina - Primošten
Odaberi i kupi
 
(2,79 EUR)
12:15 
13:05 
0h 50min 
39,00 HRK
 
Marina - Šibenik
Odaberi i kupi
 
(5,18 EUR)
12:15 
13:22 
1h 7min 
50,00 HRK
 
Marina - Vodice
Odaberi i kupi
 
(6,64 EUR)
12:15 
13:31 
1h 16min 
51,00 HRK
 
Marina - Tisno (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(6,77 EUR)
 
 
 
odabir države: