Autobusno stajalište Maslenica (most) Hrvatska

 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
12:48
Rijeka
Autotrans - Rijeka
12:48
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
12:48
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
12:48
Senj
Autotrans - Rijeka
12:48
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
12:48
Jablanac (raskršće)
Autotrans - Rijeka
12:48
Rovanjska
Autotrans - Rijeka
12:48
Karlobag
Autotrans - Rijeka
12:48
Starigrad Paklenica
Autotrans - Rijeka
13:20
Zadar
Autotrans - Rijeka
13:20
Trogir
Autotrans - Rijeka
13:20
Split
Autotrans - Rijeka
16:27
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
16:27
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
16:27
Rijeka
Autotrans - Rijeka
16:27
Senj
Autotrans - Rijeka
16:27
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
16:27
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
16:27
Starigrad Paklenica
Autotrans - Rijeka
16:27
Karlobag
Autotrans - Rijeka
16:27
Rovanjska
Autotrans - Rijeka
16:27
Jablanac (raskršće)
Autotrans - Rijeka
16:33
Zadar
Autotrans - Rijeka
16:33
Trogir
Autotrans - Rijeka
16:33
Baška Voda
Autotrans - Rijeka
16:33
Split
Autotrans - Rijeka
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
13:05 
13:38 
0h 33min 
5,10 EUR
 
Maslenica (most) - Zadar
Odaberi i kupi
 
(38,43 HRK)
 
13:05 
15:05 
2h 0min 
11,70 EUR
 
Maslenica (most) - Šibenik
Odaberi i kupi
 
(88,15 HRK)
 
13:05 
16:11 
3h 6min 
15,30 EUR
 
Maslenica (most) - Trogir
Odaberi i kupi
 
(115,28 HRK)
 
13:05 
16:40 
3h 35min 
18,10 EUR
 
Maslenica (most) - Split
Odaberi i kupi
 
(136,37 HRK)
 
13:35 
17:09 
3h 34min 
138,00 HRK
 
Maslenica (most) - Kraljevica (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(18,32 EUR)
 
13:35 
18:38 
5h 3min 
212,00 HRK
 
Maslenica (most) - Kraljevica (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(28,14 EUR)
 
13:35 
16:05 
2h 30min 
103,00 HRK
 
Maslenica (most) - Senj
Odaberi i kupi
 
(13,67 EUR)
 
13:35 
16:50 
3h 15min 
124,00 HRK
 
Maslenica (most) - Crikvenica
Odaberi i kupi
 
(16,46 EUR)
 
13:35 
17:34 
3h 59min 
19,50 EUR
 
Maslenica (most) - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(146,92 HRK)
 
13:35 
17:05 
3h 30min 
130,00 HRK
 
Maslenica (most) - Šmrika
Odaberi i kupi
 
(17,25 EUR)
 
13:35 
13:53 
0h 18min 
32,00 HRK
 
Maslenica (most) - Starigrad Paklenica
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
 
13:35 
13:38 
0h 3min 
20,00 HRK
 
Maslenica (most) - Rovanjska
Odaberi i kupi
 
(2,65 EUR)
 
13:35 
16:45 
3h 10min 
16,40 EUR
 
Maslenica (most) - Selce (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(123,57 HRK)
 
16:45 
19:45 
3h 0min 
16,40 EUR
 
Maslenica (most) - Selce (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(123,57 HRK)
 
16:45 
20:03 
3h 18min 
15,30 EUR
 
Maslenica (most) - Trogir
Odaberi i kupi
 
(115,28 HRK)
 
16:45 
16:48 
0h 3min 
20,00 HRK
 
Maslenica (most) - Rovanjska
Odaberi i kupi
 
(2,65 EUR)
 
16:45 
17:02 
0h 17min 
32,00 HRK
 
Maslenica (most) - Starigrad Paklenica
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
 
16:45 
20:03 
3h 18min 
130,00 HRK
 
Maslenica (most) - Šmrika
Odaberi i kupi
 
(17,25 EUR)
 
16:45 
20:30 
3h 45min 
19,50 EUR
 
Maslenica (most) - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(146,92 HRK)
 
16:45 
19:49 
3h 4min 
124,00 HRK
 
Maslenica (most) - Crikvenica
Odaberi i kupi
 
(16,46 EUR)
 
16:45 
19:30 
2h 45min 
97,00 HRK
 
Maslenica (most) - Primošten
Odaberi i kupi
 
(12,87 EUR)
 
16:45 
17:20 
0h 35min 
5,10 EUR
 
Maslenica (most) - Zadar
Odaberi i kupi
 
(38,43 HRK)
 
16:45 
19:01 
2h 16min 
103,00 HRK
 
Maslenica (most) - Senj
Odaberi i kupi
 
(13,67 EUR)
 
16:45 
20:06 
3h 21min 
138,00 HRK
 
Maslenica (most) - Kraljevica (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(18,32 EUR)
 
16:45 
20:36 
3h 51min 
18,10 EUR
 
Maslenica (most) - Split
Odaberi i kupi
 
(136,37 HRK)
 
16:45 
18:56 
2h 11min 
11,70 EUR
 
Maslenica (most) - Šibenik
Odaberi i kupi
 
(88,15 HRK)
 
 
 
 
 
odabir države: