Autobusno stajalište Medveja Hrvatska

 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
06:56
Loborika
Autotrans - Rijeka
06:56
Pula
Autotrans - Rijeka
09:52
Cres
Autotrans - Rijeka
10:49
Ičići
Autotrans - Rijeka
10:49
Opatija
Autotrans - Rijeka
10:49
Zagreb
Autotrans - Rijeka
10:49
Rijeka
Autotrans - Rijeka
16:34
Rijeka
Autotrans - Rijeka
16:34
Zagreb
Autotrans - Rijeka
16:34
Opatija
Autotrans - Rijeka
16:45
Zagreb
Brioni - Pula
17:06
Pula
Autotrans - Rijeka
17:06
Loborika
Autotrans - Rijeka
18:45
Pula
Brioni - Pula
20:15
Zagreb
Brioni - Pula
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
06:56 
10:15 
3h 19min 
150,00 HRK
 
Medveja - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(19,91 EUR)
06:56 
09:20 
2h 24min 
140,00 HRK
 
Medveja - Karlovac
Odaberi i kupi
 
(18,58 EUR)
06:56 
07:30 
0h 34min 
35,00 HRK
 
Medveja - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(4,65 EUR)
06:56 
07:10 
0h 14min 
27,00 HRK
 
Medveja - Opatija
Odaberi i kupi
 
(3,58 EUR)
06:56 
07:00 
0h 4min 
18,00 HRK
 
Medveja - Lovran
Odaberi i kupi
 
(2,39 EUR)
09:52 
09:55 
0h 3min 
18,00 HRK
 
Medveja - Lovran
Odaberi i kupi
 
(2,39 EUR)
09:52 
10:04 
0h 12min 
27,00 HRK
 
Medveja - Opatija
Odaberi i kupi
 
(3,58 EUR)
09:52 
10:32 
0h 40min 
35,00 HRK
 
Medveja - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(4,65 EUR)
09:52 
12:35 
2h 43min 
142,00 HRK
 
Medveja - Karlovac
Odaberi i kupi
 
(18,85 EUR)
09:52 
13:30 
3h 38min 
151,00 HRK
 
Medveja - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(20,04 EUR)
10:49 
11:35 
0h 46min 
46,00 HRK
 
Medveja - Labin
Odaberi i kupi
 
(6,11 EUR)
10:49 
12:25 
1h 36min 
76,00 HRK
 
Medveja - Loborika
Odaberi i kupi
 
(10,09 EUR)
10:49 
12:35 
1h 46min 
85,00 HRK
 
Medveja - Pula
Odaberi i kupi
 
(11,28 EUR)
15:01 
16:45 
1h 44min 
 
 
Medveja - Pula
Odaberi i kupi
15:14 
18:45 
3h 31min 
 
 
Medveja - Zagreb
Odaberi i kupi
16:06 
16:09 
0h 3min 
18,00 HRK
 
Medveja - Lovran
Odaberi i kupi
 
(2,39 EUR)
16:06 
19:39 
3h 33min 
150,00 HRK
 
Medveja - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(19,91 EUR)
16:06 
18:45 
2h 39min 
140,00 HRK
 
Medveja - Karlovac
Odaberi i kupi
 
(18,58 EUR)
16:06 
16:45 
0h 39min 
35,00 HRK
 
Medveja - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(4,65 EUR)
16:06 
16:20 
0h 14min 
27,00 HRK
 
Medveja - Opatija
Odaberi i kupi
 
(3,58 EUR)
16:34 
18:05 
1h 31min 
76,00 HRK
 
Medveja - Loborika
Odaberi i kupi
 
(10,09 EUR)
16:34 
17:20 
0h 46min 
46,00 HRK
 
Medveja - Labin
Odaberi i kupi
 
(6,11 EUR)
16:34 
18:15 
1h 41min 
85,00 HRK
 
Medveja - Pula
Odaberi i kupi
 
(11,28 EUR)
17:06 
17:09 
0h 3min 
18,00 HRK
 
Medveja - Lovran
Odaberi i kupi
 
(2,39 EUR)
17:06 
17:20 
0h 14min 
27,00 HRK
 
Medveja - Opatija
Odaberi i kupi
 
(3,58 EUR)
17:06 
17:40 
0h 34min 
35,00 HRK
 
Medveja - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(4,65 EUR)
17:06 
19:45 
2h 39min 
140,00 HRK
 
Medveja - Karlovac
Odaberi i kupi
 
(18,58 EUR)
17:06 
20:40 
3h 34min 
150,00 HRK
 
Medveja - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(19,91 EUR)
18:31 
20:15 
1h 44min 
 
 
Medveja - Pula
Odaberi i kupi
 
 
 
 
odabir države: