Autobus Mostar Split

 
relacija:

Mostar (BIH) - Split (HR)

prijevoz:

autobus

dani:
pon-uto-sri-čet-pet-sub-ned-pra-
prometuje:
01.01. - 31.12.
 
  -> Povoljan smještaj u Splitu
 
STANICA
 
DOL.
POL.
Mostar 
 
 
11:10
Čitluk 
 
11:35 
11:35
Međugorje 
 
11:45 
11:45
Čapljina 
 
12:00 
12:00
Doljani 
 
12:20 
12:20
Metković 
 
12:35 
12:35
Ploče 
 
12:55 
12:55
Makarska 
 
14:00 
14:00
Omiš 
 
14:30 
14:30
Dugi Rat 
 
14:40 
14:40
Split 
 
15:15 
 
 
Sve linije na relaciji Mostar - Split
 
POL.
DOL.
 
NAPOMENA
04.12.2022
06:45 
11:00 
Odaberi i kupi
11:10 
15:15 
Odaberi i kupi
13:00 
18:00 
Odaberi i kupi
17:00 
21:15 
Odaberi i kupi
 
 
 
Nastavi pretragu linija na tražilici voznih redova