Autobusno stajalište Murvica (donja) Hrvatska

 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
12:57
Split
Autotrans - Rijeka
12:57
Zadar
Autotrans - Rijeka
12:57
Trogir
Autotrans - Rijeka
12:57
Šibenik
Autotrans - Rijeka
12:57
Vodice
Autotrans - Rijeka
12:57
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
13:27
Senj
Autotrans - Rijeka
13:27
Rijeka
Autotrans - Rijeka
16:12
Split
Autotrans - Rijeka
16:12
Zadar
Autotrans - Rijeka
16:12
Dubrovnik
Autotrans - Rijeka
16:12
Makarska
Autotrans - Rijeka
16:12
Šibenik
Autotrans - Rijeka
16:12
Trogir
Autotrans - Rijeka
16:12
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
17:08
Senj
Autotrans - Rijeka
17:08
Rijeka
Autotrans - Rijeka
18:27
Split
Autotrans - Rijeka
18:27
Zadar
Autotrans - Rijeka
18:27
Vodice
Autotrans - Rijeka
18:27
Trogir
Autotrans - Rijeka
18:27
Šibenik
Autotrans - Rijeka
18:27
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
12:57 
17:34 
4h 37min 
21,50 EUR
 
Murvica (donja) - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(161,99 HRK)
 
12:57 
16:05 
3h 8min 
113,00 HRK
 
Murvica (donja) - Senj
Odaberi i kupi
 
(15 EUR)
 
13:27 
14:34 
1h 7min 
56,00 HRK
 
Murvica (donja) - Prosika
Odaberi i kupi
 
(7,43 EUR)
 
13:27 
21:17 
7h 50min 
240,00 HRK
 
Murvica (donja) - Zaton (Dubrovnik)
Odaberi i kupi
 
(31,85 EUR)
 
13:27 
14:38 
1h 11min 
7,70 EUR
 
Murvica (donja) - Pirovac
Odaberi i kupi
 
(58,02 HRK)
 
13:27 
16:40 
3h 13min 
17,30 EUR
 
Murvica (donja) - Split
Odaberi i kupi
 
(130,35 HRK)
 
13:27 
21:43 
8h 16min 
33,80 EUR
 
Murvica (donja) - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
(254,67 HRK)
 
13:27 
13:38 
0h 11min 
3,00 EUR
 
Murvica (donja) - Zadar
Odaberi i kupi
 
(22,6 HRK)
 
13:27 
15:05 
1h 38min 
9,10 EUR
 
Murvica (donja) - Šibenik
Odaberi i kupi
 
(68,56 HRK)
 
13:27 
16:31 
3h 4min 
115,00 HRK
 
Murvica (donja) - Solin
Odaberi i kupi
 
(15,26 EUR)
 
13:27 
15:52 
2h 25min 
12,90 EUR
 
Murvica (donja) - Podorljak
Odaberi i kupi
 
(97,2 HRK)
 
16:12 
20:30 
4h 18min 
21,50 EUR
 
Murvica (donja) - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(161,99 HRK)
 
16:12 
19:01 
2h 49min 
113,00 HRK
 
Murvica (donja) - Senj
Odaberi i kupi
 
(15 EUR)
 
17:08 
18:22 
1h 14min 
56,00 HRK
 
Murvica (donja) - Prosika
Odaberi i kupi
 
(7,43 EUR)
 
17:08 
18:27 
1h 19min 
7,70 EUR
 
Murvica (donja) - Pirovac
Odaberi i kupi
 
(58,02 HRK)
 
17:08 
20:36 
3h 28min 
17,30 EUR
 
Murvica (donja) - Split
Odaberi i kupi
 
(130,35 HRK)
 
17:08 
18:56 
1h 48min 
9,10 EUR
 
Murvica (donja) - Šibenik
Odaberi i kupi
 
(68,56 HRK)
 
17:08 
17:20 
0h 12min 
3,00 EUR
 
Murvica (donja) - Zadar
Odaberi i kupi
 
(22,6 HRK)
 
17:08 
19:43 
2h 35min 
12,90 EUR
 
Murvica (donja) - Podorljak
Odaberi i kupi
 
(97,2 HRK)
 
17:08 
20:26 
3h 18min 
115,00 HRK
 
Murvica (donja) - Solin
Odaberi i kupi
 
(15,26 EUR)
 
17:08 
18:40 
1h 32min 
8,60 EUR
 
Murvica (donja) - Vodice
Odaberi i kupi
 
(64,8 HRK)
 
18:27 
23:02 
4h 35min 
21,50 EUR
 
Murvica (donja) - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(161,99 HRK)
 
18:27 
21:43 
3h 16min 
113,00 HRK
 
Murvica (donja) - Senj
Odaberi i kupi
 
(15 EUR)
 
20:02 
21:16 
1h 14min 
56,00 HRK
 
Murvica (donja) - Prosika
Odaberi i kupi
 
(7,43 EUR)
 
20:02 
21:21 
1h 19min 
7,70 EUR
 
Murvica (donja) - Pirovac
Odaberi i kupi
 
(58,02 HRK)
 
20:02 
23:14 
3h 12min 
17,30 EUR
 
Murvica (donja) - Split
Odaberi i kupi
 
(130,35 HRK)
 
20:02 
21:45 
1h 43min 
9,10 EUR
 
Murvica (donja) - Šibenik
Odaberi i kupi
 
(68,56 HRK)
 
20:02 
23:05 
3h 3min 
115,00 HRK
 
Murvica (donja) - Solin
Odaberi i kupi
 
(15,26 EUR)
 
20:02 
22:27 
2h 25min 
12,90 EUR
 
Murvica (donja) - Podorljak
Odaberi i kupi
 
(97,2 HRK)
 
 
 
 
 
odabir države: