Autobus Narta Gornja Zagreb

 
relacija:

Narta Gornja - Zagreb

prijevoz:

autobus

 
Posluje unutar Čazmatrans grupacije
dani:
pon-uto-sri-čet-pet-
prometuje:
01.01. - 31.12.
 
  -> Povoljan smještaj u Zagrebu
 
STANICA
 
DOL.
POL.
Narta Gornja 
 
 
06:25
Narta Srednja 
 
06:27 
06:27
Narta Donja 
 
06:29 
06:29
Blatnica 
 
06:31 
06:31
Štefanje 
 
06:35 
06:35
Daskatica 
 
06:38 
06:38
Vagovina 
 
06:43 
06:43
Čazma 
 
06:50 
07:00
Bosiljevo 
 
07:05 
07:05
Opčevac 
 
07:07 
07:07
Palančani 
 
07:09 
07:09
Dapci 
 
07:11 
07:11
Šumećani 
 
07:13 
07:13
Caginec 
 
07:20 
07:20
Kloštar Ivanić 
 
07:27 
07:27
Ivanić-Grad 
 
07:30 
07:30
Zagreb 
 
08:10 
 
 
Sve linije na relaciji Narta Gornja - Zagreb
 
POL.
DOL.
 
NAPOMENA
05.12.2022
06:25 
08:10 
Odaberi i kupi
13:43 
15:22 
Odaberi i kupi
 
 
 
Nastavi pretragu linija na tražilici voznih redova