Autobusno stajalište Nerezine Hrvatska

 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
05:11
Čunski
Autotrans - Rijeka
05:11
Veli Lošinj
Autotrans - Rijeka
05:11
Mali Lošinj
Autotrans - Rijeka
06:06
Mali Lošinj
Autotrans - Rijeka
06:06
Veli Lošinj
Autotrans - Rijeka
06:06
Čunski
Autotrans - Rijeka
07:08
Osor
Autotrans - Rijeka
07:08
Belej
Autotrans - Rijeka
07:08
Cres
Autotrans - Rijeka
15:00
Čunski
Autotrans - Rijeka
15:00
Veli Lošinj
Autotrans - Rijeka
15:00
Mali Lošinj
Autotrans - Rijeka
15:16
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:16
Osor
Autotrans - Rijeka
15:16
Valbiska
Autotrans - Rijeka
15:16
Merag
Autotrans - Rijeka
15:16
Cres
Autotrans - Rijeka
15:16
Bakarac
Autotrans - Rijeka
15:16
Belej
Autotrans - Rijeka
15:16
Rijeka
Autotrans - Rijeka
15:16
Zagreb
Autotrans - Rijeka
15:16
Omišalj
Autotrans - Rijeka
15:16
Malinska
Autotrans - Rijeka
15:16
Karlovac
Autotrans - Rijeka
16:00
Osor
Autotrans - Rijeka
17:26
Veli Lošinj
Autotrans - Rijeka
17:26
Čunski
Autotrans - Rijeka
17:26
Mali Lošinj
Autotrans - Rijeka
19:50
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
19:50
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
19:50
Osor
Autotrans - Rijeka
19:50
Merag
Autotrans - Rijeka
19:50
Valbiska
Autotrans - Rijeka
19:50
Karlovac
Autotrans - Rijeka
19:50
Malinska
Autotrans - Rijeka
19:50
Omišalj
Autotrans - Rijeka
19:50
Zagreb
Autotrans - Rijeka
19:50
Rijeka
Autotrans - Rijeka
19:50
Delnice
Autotrans - Rijeka
19:50
Belej
Autotrans - Rijeka
19:50
Bakarac
Autotrans - Rijeka
19:50
Bakarac
Autotrans - Rijeka
19:50
Cres
Autotrans - Rijeka
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
05:11 
11:10 
5h 59min 
32,30 EUR
 
Nerezine - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(243,36 HRK)
 
05:11 
07:37 
2h 26min 
17,00 EUR
 
Nerezine - Omišalj
Odaberi i kupi
 
(128,09 HRK)
 
05:11 
07:10 
1h 59min 
15,30 EUR
 
Nerezine - Malinska
Odaberi i kupi
 
(115,28 HRK)
 
05:11 
06:55 
1h 44min 
104,00 HRK
 
Nerezine - Valbiska
Odaberi i kupi
 
(13,8 EUR)
 
05:11 
08:16 
3h 5min 
21,30 EUR
 
Nerezine - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(160,48 HRK)
 
05:11 
09:15 
4h 4min 
25,50 EUR
 
Nerezine - Delnice
Odaberi i kupi
 
(192,13 HRK)
 
05:11 
10:15 
5h 4min 
31,00 EUR
 
Nerezine - Karlovac
Odaberi i kupi
 
(233,57 HRK)
 
05:11 
06:00 
0h 49min 
6,60 EUR
 
Nerezine - Cres
Odaberi i kupi
 
(49,73 HRK)
 
05:11 
05:16 
0h 5min 
3,00 EUR
 
Nerezine - Osor
Odaberi i kupi
 
(22,6 HRK)
 
05:11 
06:19 
1h 8min 
8,70 EUR
 
Nerezine - Merag
Odaberi i kupi
 
(65,55 HRK)
 
05:11 
07:43 
2h 32min 
139,00 HRK
 
Nerezine - Kraljevica (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(18,45 EUR)
 
06:06 
06:11 
0h 5min 
3,00 EUR
 
Nerezine - Osor
Odaberi i kupi
 
(22,6 HRK)
 
07:08 
07:34 
0h 26min 
4,80 EUR
 
Nerezine - Mali Lošinj
Odaberi i kupi
 
(36,17 HRK)
 
07:08 
07:40 
0h 32min 
5,40 EUR
 
Nerezine - Veli Lošinj
Odaberi i kupi
 
(40,69 HRK)
 
07:08 
07:19 
0h 11min 
30,00 HRK
 
Nerezine - Čunski
Odaberi i kupi
 
(3,98 EUR)
 
07:08 
07:23 
0h 15min 
4,30 EUR
 
Nerezine - Artatore
Odaberi i kupi
 
(32,4 HRK)
 
15:00 
15:02 
0h 2min 
3,00 EUR
 
Nerezine - Osor
Odaberi i kupi
 
(22,6 HRK)
 
15:00 
15:53 
0h 53min 
6,60 EUR
 
Nerezine - Cres
Odaberi i kupi
 
(49,73 HRK)
 
15:16 
15:42 
0h 26min 
4,80 EUR
 
Nerezine - Mali Lošinj
Odaberi i kupi
 
(36,17 HRK)
 
15:16 
15:29 
0h 13min 
30,00 HRK
 
Nerezine - Čunski
Odaberi i kupi
 
(3,98 EUR)
 
15:16 
16:02 
0h 46min 
5,40 EUR
 
Nerezine - Veli Lošinj
Odaberi i kupi
 
(40,69 HRK)
 
15:16 
15:34 
0h 18min 
4,30 EUR
 
Nerezine - Artatore
Odaberi i kupi
 
(32,4 HRK)
 
16:00 
16:16 
0h 16min 
4,30 EUR
 
Nerezine - Artatore
Odaberi i kupi
 
(32,4 HRK)
 
16:00 
16:36 
0h 36min 
5,40 EUR
 
Nerezine - Veli Lošinj
Odaberi i kupi
 
(40,69 HRK)
 
16:00 
16:11 
0h 11min 
30,00 HRK
 
Nerezine - Čunski
Odaberi i kupi
 
(3,98 EUR)
 
16:00 
16:24 
0h 24min 
4,80 EUR
 
Nerezine - Mali Lošinj
Odaberi i kupi
 
(36,17 HRK)
 
17:26 
17:31 
0h 5min 
3,00 EUR
 
Nerezine - Osor
Odaberi i kupi
 
(22,6 HRK)
 
17:26 
18:49 
1h 23min 
8,70 EUR
 
Nerezine - Merag
Odaberi i kupi
 
(65,55 HRK)
 
17:26 
18:15 
0h 49min 
6,60 EUR
 
Nerezine - Cres
Odaberi i kupi
 
(49,73 HRK)
 
17:26 
22:25 
4h 59min 
31,00 EUR
 
Nerezine - Karlovac
Odaberi i kupi
 
(233,57 HRK)
 
 
 
 
odabir države: