Autobusno stajalište Opuzen (raskršće) Hrvatska

  -> Povoljan smještaj u Opuzenu
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
09:28
Dubrovnik
Autotrans - Rijeka
09:28
Ston (raskršće)
Autotrans - Rijeka
13:20
Dubrovnik
Čazmatrans Promet - Čazma
19:15
Dubrovnik
Čazmatrans Promet - Čazma
20:04
Zagreb
Autotrans - Rijeka
20:04
Rijeka
Autotrans - Rijeka
20:04
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
20:04
Split
Autotrans - Rijeka
20:04
Pula
Autotrans - Rijeka
20:04
Labin
Autotrans - Rijeka
20:04
Lovran
Autotrans - Rijeka
20:04
Zadar
Autotrans - Rijeka
20:04
Šibenik
Autotrans - Rijeka
20:04
Makarska
Autotrans - Rijeka
20:04
Rovinj
Autotrans - Rijeka
20:04
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:04
Senj
Autotrans - Rijeka
20:04
Seline (Starigrad Paklenica)
Autotrans - Rijeka
20:04
Poličnik Gornji
Autotrans - Rijeka
20:04
Trogir
Autotrans - Rijeka
20:04
Podgora
Autotrans - Rijeka
23:25
Blato
Autotrans - Rijeka
23:25
Pupnat
Autotrans - Rijeka
23:25
Žrnovo
Autotrans - Rijeka
23:25
Korčula
Autotrans - Rijeka
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
06:39 
13:20 
6h 41min 
 
 
Opuzen (raskršće) - Zadar
Odaberi i kupi
09:39 
16:58 
7h 19min 
221,00 HRK
 
Opuzen (raskršće) - Seline (Starigrad Paklenica)
Odaberi i kupi
 
(29,33 EUR)
09:39 
15:03 
5h 24min 
166,00 HRK
 
Opuzen (raskršće) - Pirovac
Odaberi i kupi
 
(22,03 EUR)
09:39 
14:30 
4h 51min 
156,00 HRK
 
Opuzen (raskršće) - Šibenik
Odaberi i kupi
 
(20,7 EUR)
09:39 
13:29 
3h 50min 
113,00 HRK
 
Opuzen (raskršće) - Trogir
Odaberi i kupi
 
(15 EUR)
09:39 
11:07 
1h 28min 
67,00 HRK
 
Opuzen (raskršće) - Makarska
Odaberi i kupi
 
(8,89 EUR)
09:39 
20:30 
10h 51min 
325,00 HRK
 
Opuzen (raskršće) - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(43,13 EUR)
09:39 
19:49 
10h 10min 
302,00 HRK
 
Opuzen (raskršće) - Crikvenica
Odaberi i kupi
 
(40,08 EUR)
09:39 
12:23 
2h 44min 
110,00 HRK
 
Opuzen (raskršće) - Split
Odaberi i kupi
 
(14,6 EUR)
09:39 
20:30 
10h 51min 
215,00 HRK
 
Opuzen (raskršće) - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(28,54 EUR)
09:39 
19:01 
9h 22min 
289,00 HRK
 
Opuzen (raskršće) - Senj
Odaberi i kupi
 
(38,36 EUR)
09:39 
15:56 
6h 17min 
201,00 HRK
 
Opuzen (raskršće) - Zadar
Odaberi i kupi
 
(26,68 EUR)
12:39 
19:15 
6h 36min 
 
 
Opuzen (raskršće) - Zadar
Odaberi i kupi
20:04 
21:43 
1h 39min 
74,00 HRK
 
Opuzen (raskršće) - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
(9,82 EUR)
23:25 
03:30 
4h 5min 
184,00 HRK
 
Opuzen (raskršće) - Zadar
Odaberi i kupi
 
(24,42 EUR)
23:25 
07:00 
7h 35min 
259,00 HRK
 
Opuzen (raskršće) - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(34,38 EUR)
23:25 
01:00 
1h 35min 
109,00 HRK
 
Opuzen (raskršće) - Split
Odaberi i kupi
 
(14,47 EUR)
 
 
 
 
odabir države: