Autobusno stajalište Osor Hrvatska

  -> Povoljan smještaj u Osoru
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
06:52
Nerezine
Autotrans - Rijeka
06:52
Mali Lošinj
Autotrans - Rijeka
06:52
Veli Lošinj
Autotrans - Rijeka
06:52
Sv. Jakov
Autotrans - Rijeka
15:11
Ustrine (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:11
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:11
Belej
Autotrans - Rijeka
15:11
Zagreb
Autotrans - Rijeka
15:11
Omišalj
Autotrans - Rijeka
15:11
Malinska
Autotrans - Rijeka
15:11
Karlovac
Autotrans - Rijeka
15:11
Rijeka
Autotrans - Rijeka
15:11
Valbiska
Autotrans - Rijeka
15:11
Merag
Autotrans - Rijeka
15:11
Cres
Autotrans - Rijeka
17:31
Nerezine
Autotrans - Rijeka
17:31
Veli Lošinj
Autotrans - Rijeka
17:31
Mali Lošinj
Autotrans - Rijeka
17:31
Sv. Jakov
Autotrans - Rijeka
19:44
Ustrine (raskršće)
Autotrans - Rijeka
19:44
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
19:44
Belej
Autotrans - Rijeka
19:44
Cres
Autotrans - Rijeka
19:44
Merag
Autotrans - Rijeka
19:44
Valbiska
Autotrans - Rijeka
19:44
Rijeka
Autotrans - Rijeka
19:44
Karlovac
Autotrans - Rijeka
19:44
Malinska
Autotrans - Rijeka
19:44
Omišalj
Autotrans - Rijeka
19:44
Zagreb
Autotrans - Rijeka
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
06:52 
13:30 
6h 38min 
243,00 HRK
 
Osor - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(32,25 EUR)
06:52 
12:35 
5h 43min 
234,00 HRK
 
Osor - Karlovac
Odaberi i kupi
 
(31,06 EUR)
06:52 
10:32 
3h 40min 
160,00 HRK
 
Osor - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(21,24 EUR)
06:52 
10:04 
3h 12min 
131,00 HRK
 
Osor - Opatija
Odaberi i kupi
 
(17,39 EUR)
06:52 
09:55 
3h 3min 
124,00 HRK
 
Osor - Lovran
Odaberi i kupi
 
(16,46 EUR)
06:52 
09:46 
2h 54min 
121,00 HRK
 
Osor - Mošćenička Draga
Odaberi i kupi
 
(16,06 EUR)
06:52 
07:57 
1h 5min 
47,00 HRK
 
Osor - Cres
Odaberi i kupi
 
(6,24 EUR)
06:52 
07:04 
0h 12min 
30,00 HRK
 
Osor - Belej
Odaberi i kupi
 
(3,98 EUR)
06:52 
07:21 
0h 29min 
41,00 HRK
 
Osor - Martinšćica
Odaberi i kupi
 
(5,44 EUR)
06:52 
09:27 
2h 35min 
112,00 HRK
 
Osor - Brestova
Odaberi i kupi
 
(14,86 EUR)
06:52 
08:52 
2h 0min 
73,00 HRK
 
Osor - Porozina
Odaberi i kupi
 
(9,69 EUR)
15:11 
15:21 
0h 10min 
27,00 HRK
 
Osor - Sv. Jakov
Odaberi i kupi
 
(3,58 EUR)
15:11 
15:16 
0h 5min 
23,00 HRK
 
Osor - Nerezine
Odaberi i kupi
 
(3,05 EUR)
15:11 
15:42 
0h 31min 
41,00 HRK
 
Osor - Mali Lošinj
Odaberi i kupi
 
(5,44 EUR)
15:11 
16:02 
0h 51min 
44,00 HRK
 
Osor - Veli Lošinj
Odaberi i kupi
 
(5,84 EUR)
15:11 
15:34 
0h 23min 
36,00 HRK
 
Osor - Artatore
Odaberi i kupi
 
(4,78 EUR)
15:11 
15:38 
0h 27min 
38,00 HRK
 
Osor - Poljana
Odaberi i kupi
 
(5,04 EUR)
17:31 
20:13 
2h 42min 
138,00 HRK
 
Osor - Kraljevica (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(18,32 EUR)
17:31 
17:44 
0h 13min 
30,00 HRK
 
Osor - Belej
Odaberi i kupi
 
(3,98 EUR)
17:31 
18:15 
0h 44min 
47,00 HRK
 
Osor - Cres
Odaberi i kupi
 
(6,24 EUR)
17:31 
19:25 
1h 54min 
99,00 HRK
 
Osor - Valbiska
Odaberi i kupi
 
(13,14 EUR)
17:31 
18:49 
1h 18min 
61,00 HRK
 
Osor - Merag
Odaberi i kupi
 
(8,1 EUR)
17:31 
20:36 
3h 5min 
160,00 HRK
 
Osor - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(21,24 EUR)
17:31 
22:25 
4h 54min 
234,00 HRK
 
Osor - Karlovac
Odaberi i kupi
 
(31,06 EUR)
17:31 
21:25 
3h 54min 
192,00 HRK
 
Osor - Delnice
Odaberi i kupi
 
(25,48 EUR)
17:31 
23:20 
5h 49min 
243,00 HRK
 
Osor - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(32,25 EUR)
17:31 
19:57 
2h 26min 
124,00 HRK
 
Osor - Omišalj
Odaberi i kupi
 
(16,46 EUR)
17:31 
19:40 
2h 9min 
115,00 HRK
 
Osor - Malinska
Odaberi i kupi
 
(15,26 EUR)
19:44 
20:11 
0h 27min 
38,00 HRK
 
Osor - Poljana
Odaberi i kupi
 
(5,04 EUR)
19:44 
20:07 
0h 23min 
36,00 HRK
 
Osor - Artatore
Odaberi i kupi
 
(4,78 EUR)
 
 
 
odabir države: