Ozlem tours Novi Pazar

Novi Pazar
tel:
e-mail:
 
na dan:
 
POL.
DOL.
 
 
00:00 
01:15 
1h 15min 
 
860,00 DIN
 
Beograd - Novi Sad
Odaberi i kupi
 
 
 
00:15 
05:15 
5h 0min 
 
 
 
Novi Pazar - Beograd
Odaberi i kupi
 
 
 
 
00:30 
02:00 
1h 30min 
 
7,50 EUR
 
Podgorica - Budva
Odaberi i kupi
 
 
(56,51 HRK)
 
00:30 
02:50 
2h 20min 
 
8,50 EUR
 
Podgorica - Tivat
Odaberi i kupi
 
 
(64,04 HRK)
 
00:30 
03:05 
2h 35min 
 
8,50 EUR
 
Podgorica - Kotor
Odaberi i kupi
 
 
(64,04 HRK)
 
00:30 
04:05 
3h 35min 
 
9,50 EUR
 
Podgorica - Herceg Novi
Odaberi i kupi
 
 
(71,58 HRK)
 
02:00 
03:05 
1h 5min 
 
3,00 EUR
 
Budva - Kotor
Odaberi i kupi
 
 
(22,6 HRK)
 
03:05 
04:05 
1h 0min 
 
4,00 EUR
 
Kotor - Herceg Novi
Odaberi i kupi
 
 
(30,14 HRK)
 
05:00 
06:30 
1h 30min 
 
860,00 DIN
 
Novi Sad - Beograd
Odaberi i kupi
 
 
 
06:30 
08:30 
2h 0min 
 
810,00 DIN
 
Beograd - Kragujevac
Odaberi i kupi
 
 
 
08:00 
00:30 
16h 30min 
 
 
 
Istanbul - Novi Pazar
Odaberi i kupi
 
 
 
 
08:30 
18:30 
10h 0min 
 
28,50 EUR
 
Beograd - Podgorica
Odaberi i kupi
 
 
(214,73 HRK)
 
08:30 
19:30 
11h 0min 
 
31,50 EUR
 
Beograd - Budva
Odaberi i kupi
 
 
(237,34 HRK)
 
08:30 
19:30 
11h 0min 
 
32,00 EUR
 
Budva - Beograd
Odaberi i kupi
 
 
(241,1 HRK)
 
09:45 
14:45 
5h 0min 
 
20,50 EUR
 
Podgorica - Novi Pazar
Odaberi i kupi
 
 
(154,46 HRK)
 
09:45 
15:00 
5h 15min 
 
 
 
Beograd - Novi Pazar
Odaberi i kupi
 
 
 
 
09:45 
19:30 
9h 45min 
 
31,00 EUR
 
Podgorica - Beograd
Odaberi i kupi
 
 
(233,57 HRK)
 
11:45 
17:00 
5h 15min 
 
 
 
Novi Pazar - Beograd
Odaberi i kupi
 
 
 
 
12:00 
16:01 
4h 1min 
 
10,50 EUR
 
Berane - Podgorica
Odaberi i kupi
 
 
(79,11 HRK)
 
13:30 
18:30 
5h 0min 
 
18,50 EUR
 
Novi Pazar - Podgorica
Odaberi i kupi
 
 
(139,39 HRK)
 
14:15 
15:55 
1h 40min 
 
7,50 EUR
 
Ulcinj - Podgorica
Odaberi i kupi
 
 
(56,51 HRK)
 
14:45 
15:40 
0h 55min 
 
3,00 EUR
 
Herceg Novi - Kotor
Odaberi i kupi
 
 
(22,6 HRK)
 
14:45 
15:55 
1h 10min 
 
4,50 EUR
 
Bar - Podgorica
Odaberi i kupi
 
 
(33,91 HRK)
 
14:45 
18:00 
3h 15min 
 
8,50 EUR
 
Herceg Novi - Podgorica
Odaberi i kupi
 
 
(64,04 HRK)
 
15:40 
16:40 
1h 0min 
 
4,00 EUR
 
Kotor - Budva
Odaberi i kupi
 
 
(30,14 HRK)
 
15:40 
18:00 
2h 20min 
 
8,50 EUR
 
Kotor - Podgorica
Odaberi i kupi
 
 
(64,04 HRK)
 
15:52 
18:00 
2h 8min 
 
8,50 EUR
 
Tivat - Podgorica
Odaberi i kupi
 
 
(64,04 HRK)
 
15:55 
19:15 
3h 20min 
 
11,50 EUR
 
Podgorica - Berane
Odaberi i kupi
 
 
(86,65 HRK)
 
16:01 
16:59 
0h 58min 
 
5,00 EUR
 
Podgorica - Bar
Odaberi i kupi
 
 
(37,67 HRK)
 
16:01 
17:30 
1h 29min 
 
8,50 EUR
 
Podgorica - Ulcinj
Odaberi i kupi
 
 
(64,04 HRK)
 
 
odabir države: