Autobusno stajalište u Pirovcu

Pirovac, na kopnu prema Murteru
 
  -> Povoljan smještaj u Pirovcu
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
07:00
Šibenik
Samoborček - Samobor
07:05
Zadar
Čazmatrans Promet - Čazma
07:28
Šibenik
Autotransport - Šibenik
08:01
Slavonski Brod
Autotrans - Rijeka
08:01
Sukošan
Autotrans - Rijeka
08:01
Biograd na moru
Autotrans - Rijeka
08:01
Zadar
Autotrans - Rijeka
08:01
Zagreb
Autotrans - Rijeka
08:01
Osijek
Autotrans - Rijeka
08:01
Đakovo
Autotrans - Rijeka
08:01
Nova Gradiška
Autotrans - Rijeka
08:01
Drage
Autotrans - Rijeka
08:28
Šibenik
Čazmatrans Promet - Čazma
08:40
Šibenik
Autotransport - Šibenik
10:00
Zadar
Autotransport - Šibenik
10:42
Zadar
Čazmatrans Promet - Čazma
11:29
Brodarica
Autotrans - Rijeka
11:29
Split
Autotrans - Rijeka
11:29
Primošten
Autotrans - Rijeka
11:29
Šibenik
Autotrans - Rijeka
11:29
Vodice
Autotrans - Rijeka
11:29
Seget Vranjica
Autotrans - Rijeka
11:29
Žaborić
Autotrans - Rijeka
11:29
Solin
Autotrans - Rijeka
11:29
Trogir
Autotrans - Rijeka
11:29
Marina
Autotrans - Rijeka
11:29
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
12:17
Šibenik
Čazmatrans Promet - Čazma
12:45
Zadar
Autotransport - Šibenik
13:00
Zadar
Čazmatrans Promet - Čazma
13:15
Split
Čazmatrans Promet - Čazma
13:20
Dubrovnik
Čazmatrans Promet - Čazma
13:34
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
13:34
Marina
Autotrans - Rijeka
13:34
Trogir
Autotrans - Rijeka
13:34
Solin
Autotrans - Rijeka
13:34
Brodarica
Autotrans - Rijeka
13:34
Split
Autotrans - Rijeka
13:34
Primošten
Autotrans - Rijeka
13:34
Vodice
Autotrans - Rijeka
13:34
Šibenik
Autotrans - Rijeka
14:05
Zagreb
Samoborček - Samobor
14:05
Zadar
Samoborček - Samobor
14:30
Zadar
Čazmatrans Promet - Čazma
14:38
Pakoštane (raskršće)
Autotrans - Rijeka
14:38
Seline (Starigrad Paklenica)
Autotrans - Rijeka
14:38
Sveti Juraj
Autotrans - Rijeka
14:38
Murvica (donja)
Autotrans - Rijeka
14:38
Drage
Autotrans - Rijeka
14:38
Sveti Filip i Jakov
Autotrans - Rijeka
14:38
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
14:38
Senj
Autotrans - Rijeka
14:38
Starigrad Paklenica
Autotrans - Rijeka
14:38
Zadar
Autotrans - Rijeka
14:38
Rovinj
Autotrans - Rijeka
14:38
Pula
Autotrans - Rijeka
14:38
Šmrika
Autotrans - Rijeka
14:38
Rijeka
Autotrans - Rijeka
14:38
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
14:38
Posedarje
Autotrans - Rijeka
14:38
Sukošan
Autotrans - Rijeka
14:38
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
14:38
Jablanac (raskršće)
Autotrans - Rijeka
14:38
Cesarica
Autotrans - Rijeka
14:38
Karlobag
Autotrans - Rijeka
15:03
Šibenik
Autotrans - Rijeka
15:03
Slano
Autotrans - Rijeka
15:03
Ploče
Autotrans - Rijeka
15:03
Baška Voda
Autotrans - Rijeka
15:03
Split
Autotrans - Rijeka
15:03
Dubrovnik
Autotrans - Rijeka
15:03
Makarska
Autotrans - Rijeka
15:03
Brodarica
Autotrans - Rijeka
15:03
Opuzen (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:03
Tučepi
Autotrans - Rijeka
15:03
Solin
Autotrans - Rijeka
15:03
Trogir
Autotrans - Rijeka
15:03
Marina
Autotrans - Rijeka
15:03
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
15:03
Drvenik (Gradac)
Autotrans - Rijeka
15:03
Donja Brela
Autotrans - Rijeka
15:03
Žaborić
Autotrans - Rijeka
15:03
Seget Vranjica
Autotrans - Rijeka
15:03
Primošten (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:03
Vodice (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:30
Zadar
Čazmatrans Promet - Čazma
16:01
Drage
Autotrans - Rijeka
16:01
Zadar
Autotrans - Rijeka
16:01
Sukošan
Autotrans - Rijeka
16:01
Biograd na moru
Autotrans - Rijeka
17:14
Šibenik
Autotrans - Rijeka
17:14
Vodice
Autotrans - Rijeka
17:14
Primošten
Autotrans - Rijeka
17:14
Brodarica
Autotrans - Rijeka
17:14
Split
Autotrans - Rijeka
17:14
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
17:14
Marina
Autotrans - Rijeka
17:14
Trogir
Autotrans - Rijeka
17:14
Solin
Autotrans - Rijeka
17:14
Seget Vranjica
Autotrans - Rijeka
17:14
Žaborić
Autotrans - Rijeka
17:40
Zagreb
AP - Varaždin
17:40
Zadar
AP - Varaždin
18:05
Šibenik
Samoborček - Samobor
18:19
Šibenik
Čazmatrans Promet - Čazma
18:27
Biograd na moru
Autotrans - Rijeka
18:27
Posedarje
Autotrans - Rijeka
18:27
Sukošan
Autotrans - Rijeka
18:27
Karlobag
Autotrans - Rijeka
18:27
Cesarica
Autotrans - Rijeka
18:27
Jablanac (raskršće)
Autotrans - Rijeka
18:27
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
18:27
Zadar
Autotrans - Rijeka
18:27
Šmrika
Autotrans - Rijeka
18:27
Rijeka
Autotrans - Rijeka
18:27
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
18:27
Murvica (donja)
Autotrans - Rijeka
18:27
Sveti Juraj
Autotrans - Rijeka
18:27
Seline (Starigrad Paklenica)
Autotrans - Rijeka
18:27
Pakoštane (raskršće)
Autotrans - Rijeka
18:27
Drage
Autotrans - Rijeka
18:27
Sveti Filip i Jakov
Autotrans - Rijeka
18:27
Starigrad Paklenica
Autotrans - Rijeka
18:27
Senj
Autotrans - Rijeka
18:27
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
18:27
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
18:30
Zadar
Čazmatrans Promet - Čazma
19:15
Dubrovnik
Čazmatrans Promet - Čazma
19:36
Primošten (raskršće)
Autotrans - Rijeka
19:36
Vodice (raskršće)
Autotrans - Rijeka
19:36
Žaborić
Autotrans - Rijeka
19:36
Seget Vranjica
Autotrans - Rijeka
19:36
Solin
Autotrans - Rijeka
19:36
Trogir
Autotrans - Rijeka
19:36
Marina
Autotrans - Rijeka
19:36
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
19:36
Split
Autotrans - Rijeka
19:36
Brodarica
Autotrans - Rijeka
19:36
Šibenik
Autotrans - Rijeka
20:00
Varaždin
AP - Varaždin
21:04
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
21:04
Marina
Autotrans - Rijeka
21:04
Trogir
Autotrans - Rijeka
21:04
Solin
Autotrans - Rijeka
21:04
Šibenik
Autotrans - Rijeka
21:04
Vodice
Autotrans - Rijeka
21:04
Primošten
Autotrans - Rijeka
21:04
Brodarica
Autotrans - Rijeka
21:04
Split
Autotrans - Rijeka
21:21
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
21:21
Rijeka
Autotrans - Rijeka
21:21
Šmrika
Autotrans - Rijeka
21:21
Zadar
Autotrans - Rijeka
21:21
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
21:21
Jablanac (raskršće)
Autotrans - Rijeka
21:21
Cesarica
Autotrans - Rijeka
21:21
Karlobag
Autotrans - Rijeka
21:21
Sukošan
Autotrans - Rijeka
21:21
Posedarje
Autotrans - Rijeka
21:21
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
21:21
Senj
Autotrans - Rijeka
21:21
Starigrad Paklenica
Autotrans - Rijeka
21:21
Sveti Filip i Jakov
Autotrans - Rijeka
21:21
Drage
Autotrans - Rijeka
21:21
Pakoštane (raskršće)
Autotrans - Rijeka
21:21
Seline (Starigrad Paklenica)
Autotrans - Rijeka
21:21
Sveti Juraj
Autotrans - Rijeka
21:21
Murvica (donja)
Autotrans - Rijeka
21:40
Zadar
Samoborček - Samobor
21:40
Zagreb
Samoborček - Samobor
21:55
Split
AP - Varaždin
22:40
Šibenik
Samoborček - Samobor
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
07:00 
11:40 
4h 40min 
20,00 EUR
 
Pirovac - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(150,69 HRK)
 
07:00 
08:00 
1h 0min 
6,00 EUR
 
Pirovac - Zadar
Odaberi i kupi
 
(45,21 HRK)
 
07:05 
07:35 
0h 30min 
4,38 EUR
 
Pirovac - Šibenik
Odaberi i kupi
 
07:05 
14:30 
7h 25min 
 
 
Pirovac - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
07:28 
08:40 
1h 12min 
 
 
Pirovac - Zadar
Odaberi i kupi
 
07:28 
08:40 
1h 12min 
7,17 EUR
 
Pirovac - Zadar
Odaberi i kupi
 
(54,02 HRK)
 
08:01 
08:25 
0h 24min 
3,40 EUR
 
Pirovac - Šibenik
Odaberi i kupi
 
(25,62 HRK)
 
08:01 
10:05 
2h 4min 
10,50 EUR
 
Pirovac - Split
Odaberi i kupi
 
(79,11 HRK)
 
08:01 
09:20 
1h 19min 
51,00 HRK
 
Pirovac - Marina
Odaberi i kupi
 
(6,77 EUR)
 
08:01 
08:42 
0h 41min 
3,90 EUR
 
Pirovac - Brodarica
Odaberi i kupi
 
(29,38 HRK)
 
08:01 
08:13 
0h 12min 
2,60 EUR
 
Pirovac - Vodice
Odaberi i kupi
 
(19,59 HRK)
 
08:01 
09:02 
1h 1min 
5,80 EUR
 
Pirovac - Primošten
Odaberi i kupi
 
(43,7 HRK)
 
08:01 
09:09 
1h 8min 
6,70 EUR
 
Pirovac - Rogoznica
Odaberi i kupi
 
(50,48 HRK)
 
08:01 
08:04 
0h 3min 
2,00 EUR
 
Pirovac - Tisno (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(15,07 HRK)
 
08:01 
09:34 
1h 33min 
8,20 EUR
 
Pirovac - Trogir
Odaberi i kupi
 
(61,78 HRK)
 
08:01 
09:53 
1h 52min 
9,10 EUR
 
Pirovac - Solin
Odaberi i kupi
 
(68,56 HRK)
 
08:28 
13:15 
4h 47min 
 
 
Pirovac - Zagreb
Odaberi i kupi
 
08:28 
13:15 
4h 47min 
20,17 EUR
 
Pirovac - Zagreb
Odaberi i kupi
 
08:28 
09:40 
1h 12min 
7,17 EUR
 
Pirovac - Zadar
Odaberi i kupi
 
10:00 
10:30 
0h 30min 
4,38 EUR
 
Pirovac - Šibenik
Odaberi i kupi
 
10:00 
12:45 
2h 45min 
 
 
Pirovac - Split
Odaberi i kupi
 
10:42 
18:30 
7h 48min 
 
 
Pirovac - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
10:42 
11:30 
0h 48min 
4,38 EUR
 
Pirovac - Šibenik
Odaberi i kupi
 
11:29 
14:47 
3h 18min 
113,00 HRK
 
Pirovac - Karlobag
Odaberi i kupi
 
(15 EUR)
 
11:29 
16:40 
5h 11min 
23,10 EUR
 
Pirovac - Novi Vinodolski
Odaberi i kupi
 
(174,05 HRK)
 
11:29 
15:23 
3h 54min 
138,00 HRK
 
Pirovac - Jablanac (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(18,32 EUR)
 
11:29 
16:05 
4h 36min 
21,50 EUR
 
Pirovac - Senj
Odaberi i kupi
 
(161,99 HRK)
 
11:29 
13:53 
2h 24min 
10,70 EUR
 
Pirovac - Starigrad Paklenica
Odaberi i kupi
 
(80,62 HRK)
 
11:29 
12:26 
0h 57min 
7,40 EUR
 
Pirovac - Zadar
Odaberi i kupi
 
(55,76 HRK)
 
11:29 
17:34 
6h 5min 
27,40 EUR
 
Pirovac - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(206,45 HRK)
 
 
 
 
odabir države: