Autobusno stajalište Plomin Hrvatska

 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
06:24
Pula
Autotrans - Rijeka
06:24
Marčana
Autotrans - Rijeka
09:43
Marčana
Autotrans - Rijeka
09:43
Pula
Autotrans - Rijeka
10:01
Zagreb
Autotrans - Rijeka
10:01
Karlovac
Autotrans - Rijeka
10:01
Rijeka
Autotrans - Rijeka
10:01
Opatija
Autotrans - Rijeka
10:01
Brseč
Autotrans - Rijeka
10:15
Pula
Brioni - Pula
11:16
Brseč
Autotrans - Rijeka
11:16
Opatija
Autotrans - Rijeka
11:16
Rijeka
Autotrans - Rijeka
11:16
Karlovac
Autotrans - Rijeka
11:16
Zagreb
Autotrans - Rijeka
14:47
Rijeka
Autotrans - Rijeka
14:47
Opatija
Autotrans - Rijeka
14:47
Brseč
Autotrans - Rijeka
15:35
Pula
Autotrans - Rijeka
15:35
Marčana
Autotrans - Rijeka
16:30
Marčana
Autotrans - Rijeka
16:30
Pula
Autotrans - Rijeka
16:45
Zagreb
Brioni - Pula
17:06
Brseč
Autotrans - Rijeka
17:06
Opatija
Autotrans - Rijeka
17:06
Rijeka
Autotrans - Rijeka
17:06
Zagreb
Autotrans - Rijeka
17:06
Karlovac
Autotrans - Rijeka
18:45
Pula
Brioni - Pula
20:15
Zagreb
Brioni - Pula
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
06:24 
07:30 
1h 6min 
53,00 HRK
 
Plomin - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(7,03 EUR)
06:24 
10:15 
3h 51min 
160,00 HRK
 
Plomin - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(21,24 EUR)
06:24 
16:40 
10h 16min 
305,00 HRK
 
Plomin - Split
Odaberi i kupi
 
(40,48 EUR)
06:24 
07:10 
0h 46min 
44,00 HRK
 
Plomin - Opatija
Odaberi i kupi
 
(5,84 EUR)
06:24 
07:00 
0h 36min 
40,00 HRK
 
Plomin - Lovran
Odaberi i kupi
 
(5,31 EUR)
06:24 
06:40 
0h 16min 
29,00 HRK
 
Plomin - Brseč
Odaberi i kupi
 
(3,85 EUR)
06:24 
16:11 
9h 47min 
287,00 HRK
 
Plomin - Trogir
Odaberi i kupi
 
(38,09 EUR)
09:15 
10:15 
1h 0min 
 
 
Plomin - Rijeka
Odaberi i kupi
09:45 
09:57 
0h 12min 
29,00 HRK
 
Plomin - Brseč
Odaberi i kupi
 
(3,85 EUR)
09:45 
10:17 
0h 32min 
41,00 HRK
 
Plomin - Lovran
Odaberi i kupi
 
(5,44 EUR)
09:45 
10:27 
0h 42min 
44,00 HRK
 
Plomin - Opatija
Odaberi i kupi
 
(5,84 EUR)
09:45 
13:30 
3h 45min 
162,00 HRK
 
Plomin - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(21,5 EUR)
09:45 
10:47 
1h 2min 
53,00 HRK
 
Plomin - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(7,03 EUR)
10:05 
10:20 
0h 15min 
31,00 HRK
 
Plomin - Labin
Odaberi i kupi
 
(4,11 EUR)
10:05 
11:15 
1h 10min 
63,00 HRK
 
Plomin - Pula
Odaberi i kupi
 
(8,36 EUR)
10:05 
11:00 
0h 55min 
50,00 HRK
 
Plomin - Marčana
Odaberi i kupi
 
(6,64 EUR)
11:20 
12:20 
1h 0min 
50,00 HRK
 
Plomin - Marčana
Odaberi i kupi
 
(6,64 EUR)
11:20 
12:35 
1h 15min 
63,00 HRK
 
Plomin - Pula
Odaberi i kupi
 
(8,36 EUR)
11:20 
11:35 
0h 15min 
31,00 HRK
 
Plomin - Labin
Odaberi i kupi
 
(4,11 EUR)
14:45 
18:45 
4h 0min 
 
 
Plomin - Zagreb
Odaberi i kupi
14:50 
15:05 
0h 15min 
32,00 HRK
 
Plomin - Labin
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
14:50 
16:00 
1h 10min 
64,00 HRK
 
Plomin - Pula
Odaberi i kupi
 
(8,49 EUR)
14:50 
15:45 
0h 55min 
50,00 HRK
 
Plomin - Marčana
Odaberi i kupi
 
(6,64 EUR)
15:30 
16:45 
1h 15min 
 
 
Plomin - Pula
Odaberi i kupi
15:35 
15:47 
0h 12min 
29,00 HRK
 
Plomin - Brseč
Odaberi i kupi
 
(3,85 EUR)
15:35 
19:40 
4h 5min 
160,00 HRK
 
Plomin - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(21,24 EUR)
15:35 
16:45 
1h 10min 
53,00 HRK
 
Plomin - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(7,03 EUR)
15:35 
16:20 
0h 45min 
44,00 HRK
 
Plomin - Opatija
Odaberi i kupi
 
(5,84 EUR)
15:35 
16:09 
0h 34min 
40,00 HRK
 
Plomin - Lovran
Odaberi i kupi
 
(5,31 EUR)
16:35 
17:09 
0h 34min 
40,00 HRK
 
Plomin - Lovran
Odaberi i kupi
 
(5,31 EUR)
 
 
 
odabir države: