Autobusno stajalište Podgora Hrvatska

  -> Povoljan smještaj u Podgori
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
06:45
Zagreb
Croatia Bus - Zagreb
08:00
Metković
Promet Makarska - Makarska
10:54
Dubrovnik
Autotrans - Rijeka
10:54
Zaostrog
Autotrans - Rijeka
17:30
Split
Centrotrans Eurolines - Sarajevo
18:00
Sarajevo
Centrotrans Eurolines - Sarajevo
18:53
Makarska
Autotrans - Rijeka
18:53
Pula
Autotrans - Rijeka
18:53
Donja Brela
Autotrans - Rijeka
18:53
Zadar
Autotrans - Rijeka
18:53
Šibenik
Autotrans - Rijeka
18:53
Trogir
Autotrans - Rijeka
18:53
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
18:53
Rijeka
Autotrans - Rijeka
18:53
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
18:53
Split
Autotrans - Rijeka
18:53
Omiš
Autotrans - Rijeka
19:20
Metković
Promet Makarska - Makarska
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
06:20 
08:00 
1h 40min 
 
 
Podgora - Split
Odaberi i kupi
 
10:54 
20:30 
9h 36min 
39,60 EUR
 
Podgora - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(298,37 HRK)
 
10:54 
12:23 
1h 29min 
10,20 EUR
 
Podgora - Split
Odaberi i kupi
 
(76,85 HRK)
 
10:54 
11:52 
0h 58min 
7,00 EUR
 
Podgora - Omiš
Odaberi i kupi
 
(52,74 HRK)
 
10:54 
11:07 
0h 13min 
2,80 EUR
 
Podgora - Makarska
Odaberi i kupi
 
(21,1 HRK)
 
10:54 
15:42 
4h 48min 
157,00 HRK
 
Podgora - Sukošan
Odaberi i kupi
 
(20,84 EUR)
 
10:54 
15:31 
4h 37min 
147,00 HRK
 
Podgora - Turanj
Odaberi i kupi
 
(19,51 EUR)
 
10:54 
15:56 
5h 2min 
21,60 EUR
 
Podgora - Zadar
Odaberi i kupi
 
(162,75 HRK)
 
10:54 
14:30 
3h 36min 
15,80 EUR
 
Podgora - Šibenik
Odaberi i kupi
 
(119,05 HRK)
 
10:54 
13:29 
2h 35min 
10,70 EUR
 
Podgora - Trogir
Odaberi i kupi
 
(80,62 HRK)
 
10:54 
20:06 
9h 12min 
283,00 HRK
 
Podgora - Kraljevica (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(37,56 EUR)
 
10:54 
19:45 
8h 51min 
271,00 HRK
 
Podgora - Selce (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(35,97 EUR)
 
10:54 
11:27 
0h 33min 
35,00 HRK
 
Podgora - Donja Brela
Odaberi i kupi
 
(4,65 EUR)
 
11:13 
17:30 
6h 17min 
 
 
Podgora - Sarajevo
Odaberi i kupi
 
17:25 
19:20 
1h 55min 
 
 
Podgora - Split
Odaberi i kupi
 
18:53 
19:16 
0h 23min 
32,00 HRK
 
Podgora - Drvenik (Gradac)
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
 
18:53 
20:04 
1h 11min 
7,90 EUR
 
Podgora - Opuzen (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(59,52 HRK)
 
18:53 
21:43 
2h 50min 
17,30 EUR
 
Podgora - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
(130,35 HRK)
 
18:53 
19:55 
1h 2min 
6,60 EUR
 
Podgora - Rogotin
Odaberi i kupi
 
(49,73 HRK)
 
18:53 
19:21 
0h 28min 
35,00 HRK
 
Podgora - Zaostrog
Odaberi i kupi
 
(4,65 EUR)
 
18:53 
19:47 
0h 54min 
47,00 HRK
 
Podgora - Ploče
Odaberi i kupi
 
(6,24 EUR)
 
18:53 
20:42 
1h 49min 
102,00 HRK
 
Podgora - Ston (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(13,54 EUR)
 
 
 
 
 
odabir države: