Autobusno stajalište Poličnik Donji Hrvatska

 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
13:21
Rijeka
Autotrans - Rijeka
13:21
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
13:21
Ažić Lokva
Autotrans - Rijeka
17:02
Ažić Lokva
Autotrans - Rijeka
17:02
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
17:02
Rijeka
Autotrans - Rijeka
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
13:03 
18:35 
5h 32min 
221,00 HRK
 
Poličnik Donji - Bakarac
Odaberi i kupi
 
(29,33 EUR)
 
13:03 
17:13 
4h 10min 
142,00 HRK
 
Poličnik Donji - Bakarac
Odaberi i kupi
 
(18,85 EUR)
 
13:03 
17:34 
4h 31min 
162,00 HRK
 
Poličnik Donji - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(21,5 EUR)
 
13:03 
16:50 
3h 47min 
138,00 HRK
 
Poličnik Donji - Crikvenica
Odaberi i kupi
 
(18,32 EUR)
 
13:03 
13:53 
0h 50min 
38,00 HRK
 
Poličnik Donji - Starigrad Paklenica
Odaberi i kupi
 
(5,04 EUR)
 
13:21 
13:38 
0h 17min 
3,40 EUR
 
Poličnik Donji - Zadar
Odaberi i kupi
 
(25,62 HRK)
 
13:21 
13:59 
0h 38min 
35,00 HRK
 
Poličnik Donji - Sukošan
Odaberi i kupi
 
(4,65 EUR)
 
16:18 
17:02 
0h 44min 
38,00 HRK
 
Poličnik Donji - Starigrad Paklenica
Odaberi i kupi
 
(5,04 EUR)
 
16:18 
19:49 
3h 31min 
138,00 HRK
 
Poličnik Donji - Crikvenica
Odaberi i kupi
 
(18,32 EUR)
 
16:18 
20:30 
4h 12min 
162,00 HRK
 
Poličnik Donji - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(21,5 EUR)
 
16:18 
20:10 
3h 52min 
142,00 HRK
 
Poličnik Donji - Bakarac
Odaberi i kupi
 
(18,85 EUR)
 
17:02 
17:20 
0h 18min 
3,40 EUR
 
Poličnik Donji - Zadar
Odaberi i kupi
 
(25,62 HRK)
 
17:02 
17:44 
0h 42min 
35,00 HRK
 
Poličnik Donji - Sukošan
Odaberi i kupi
 
(4,65 EUR)
 
18:34 
22:41 
4h 7min 
142,00 HRK
 
Poličnik Donji - Bakarac
Odaberi i kupi
 
(18,85 EUR)
 
18:34 
23:02 
4h 28min 
162,00 HRK
 
Poličnik Donji - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(21,5 EUR)
 
18:34 
22:18 
3h 44min 
138,00 HRK
 
Poličnik Donji - Crikvenica
Odaberi i kupi
 
(18,32 EUR)
 
19:56 
20:44 
0h 48min 
35,00 HRK
 
Poličnik Donji - Sukošan
Odaberi i kupi
 
(4,65 EUR)
 
 
 
 
 
odabir države: