Autobusno stajalište Posedarje Hrvatska

 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
13:00
Biograd na moru
Slavonija bus - Velika Kopanica
13:10
Seline (Starigrad Paklenica)
Autotrans - Rijeka
13:10
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
13:10
Klenovica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
13:10
Senj
Autotrans - Rijeka
13:10
Karlobag
Autotrans - Rijeka
13:10
Starigrad Paklenica
Autotrans - Rijeka
13:10
Rijeka
Autotrans - Rijeka
13:10
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
13:10
Rovinj
Autotrans - Rijeka
13:10
Pula
Autotrans - Rijeka
13:10
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
13:10
Jablanac (raskršće)
Autotrans - Rijeka
13:10
Lukovo Šugarje
Autotrans - Rijeka
13:15
Vodice
Autotrans - Rijeka
13:15
Pirovac
Autotrans - Rijeka
13:15
Trogir
Autotrans - Rijeka
13:15
Zadar
Autotrans - Rijeka
13:15
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
13:15
Marina
Autotrans - Rijeka
13:15
Split
Autotrans - Rijeka
13:15
Šibenik
Autotrans - Rijeka
13:15
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
13:15
Seget Poljica
Autotrans - Rijeka
14:45
Split
Brioni - Pula
16:28
Seget Poljica
Autotrans - Rijeka
16:28
Donja Brela
Autotrans - Rijeka
16:28
Vodice (raskršće)
Autotrans - Rijeka
16:28
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
16:28
Šibenik
Autotrans - Rijeka
16:28
Split
Autotrans - Rijeka
16:28
Marina
Autotrans - Rijeka
16:28
Makarska
Autotrans - Rijeka
16:28
Dubrovnik
Autotrans - Rijeka
16:28
Ston (raskršće)
Autotrans - Rijeka
16:28
Orašac
Autotrans - Rijeka
16:28
Ploče
Autotrans - Rijeka
16:28
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
16:28
Zadar
Autotrans - Rijeka
16:28
Trogir
Autotrans - Rijeka
16:28
Pirovac
Autotrans - Rijeka
16:50
Lukovo Šugarje
Autotrans - Rijeka
16:50
Jablanac (raskršće)
Autotrans - Rijeka
16:50
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
16:50
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
16:50
Rijeka
Autotrans - Rijeka
16:50
Senj
Autotrans - Rijeka
16:50
Starigrad Paklenica
Autotrans - Rijeka
16:50
Karlobag
Autotrans - Rijeka
16:50
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
16:50
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
16:50
Klenovica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
16:50
Seline (Starigrad Paklenica)
Autotrans - Rijeka
18:46
Seget Poljica
Autotrans - Rijeka
18:46
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
18:46
Marina
Autotrans - Rijeka
18:46
Split
Autotrans - Rijeka
18:46
Šibenik
Autotrans - Rijeka
18:46
Trogir
Autotrans - Rijeka
18:46
Zadar
Autotrans - Rijeka
18:46
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
18:46
Pirovac
Autotrans - Rijeka
18:46
Vodice
Autotrans - Rijeka
20:00
Varaždin
AP - Varaždin
20:05
Zagreb
Slavonija bus - Velika Kopanica
21:00
Pula
Brioni - Pula
21:55
Split
AP - Varaždin
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
08:30 
14:45 
6h 15min 
 
 
Posedarje - Pula
Odaberi i kupi
 
10:00 
13:00 
3h 0min 
 
 
Posedarje - Zagreb
Odaberi i kupi
 
13:10 
16:11 
3h 1min 
14,60 EUR
 
Posedarje - Trogir
Odaberi i kupi
 
(110 HRK)
 
13:10 
18:16 
5h 6min 
163,00 HRK
 
Posedarje - Baška Voda
Odaberi i kupi
 
(21,63 EUR)
 
13:10 
18:28 
5h 18min 
22,30 EUR
 
Posedarje - Makarska
Odaberi i kupi
 
(168,02 HRK)
 
13:10 
16:40 
3h 30min 
17,70 EUR
 
Posedarje - Split
Odaberi i kupi
 
(133,36 HRK)
 
13:10 
14:38 
1h 28min 
67,00 HRK
 
Posedarje - Pirovac
Odaberi i kupi
 
(8,89 EUR)
 
13:10 
19:16 
6h 6min 
192,00 HRK
 
Posedarje - Drvenik (Gradac)
Odaberi i kupi
 
(25,48 EUR)
 
13:10 
21:43 
8h 33min 
265,00 HRK
 
Posedarje - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
(35,17 EUR)
 
13:10 
13:38 
0h 28min 
4,40 EUR
 
Posedarje - Zadar
Odaberi i kupi
 
(33,15 HRK)
 
13:10 
15:05 
1h 55min 
11,40 EUR
 
Posedarje - Šibenik
Odaberi i kupi
 
(85,89 HRK)
 
13:15 
14:47 
1h 32min 
8,10 EUR
 
Posedarje - Karlobag
Odaberi i kupi
 
(61,03 HRK)
 
13:15 
13:53 
0h 38min 
4,40 EUR
 
Posedarje - Starigrad Paklenica
Odaberi i kupi
 
(33,15 HRK)
 
13:15 
16:05 
2h 50min 
14,40 EUR
 
Posedarje - Senj
Odaberi i kupi
 
(108,5 HRK)
 
13:15 
16:40 
3h 25min 
16,40 EUR
 
Posedarje - Novi Vinodolski
Odaberi i kupi
 
(123,57 HRK)
 
13:15 
15:23 
2h 8min 
76,00 HRK
 
Posedarje - Jablanac (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(10,09 EUR)
 
13:15 
18:35 
5h 20min 
212,00 HRK
 
Posedarje - Bakarac
Odaberi i kupi
 
(28,14 EUR)
 
13:15 
17:13 
3h 58min 
138,00 HRK
 
Posedarje - Bakarac
Odaberi i kupi
 
(18,32 EUR)
 
13:15 
17:34 
4h 19min 
20,70 EUR
 
Posedarje - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(155,96 HRK)
 
13:15 
16:50 
3h 35min 
130,00 HRK
 
Posedarje - Crikvenica
Odaberi i kupi
 
(17,25 EUR)
 
13:15 
16:32 
3h 17min 
15,00 EUR
 
Posedarje - Klenovica (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(113,02 HRK)
 
13:15 
18:38 
5h 23min 
212,00 HRK
 
Posedarje - Kraljevica (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(28,14 EUR)
 
13:15 
17:09 
3h 54min 
138,00 HRK
 
Posedarje - Kraljevica (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(18,32 EUR)
 
15:30 
21:55 
6h 25min 
 
 
Posedarje - Varaždin
Odaberi i kupi
 
16:20 
20:00 
3h 40min 
 
 
Posedarje - Split
Odaberi i kupi
 
16:28 
20:06 
3h 38min 
138,00 HRK
 
Posedarje - Kraljevica (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(18,32 EUR)
 
16:28 
19:31 
3h 3min 
15,00 EUR
 
Posedarje - Klenovica (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(113,02 HRK)
 
16:28 
19:49 
3h 21min 
130,00 HRK
 
Posedarje - Crikvenica
Odaberi i kupi
 
(17,25 EUR)
 
16:28 
20:30 
4h 2min 
20,70 EUR
 
Posedarje - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(155,96 HRK)
 
16:28 
20:10 
3h 42min 
138,00 HRK
 
Posedarje - Bakarac
Odaberi i kupi
 
(18,32 EUR)
 
 
 
 
odabir države: