Autobusno stajalište Povile Hrvatska

  -> Povoljan smještaj u Povilama
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
06:22
Senj
Autotrans - Rijeka
06:58
Bakar (raskršće)
Autotrans - Rijeka
06:58
Dramalj
Autotrans - Rijeka
06:58
Selce (raskršće)
Autotrans - Rijeka
06:58
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
07:07
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
07:07
Rijeka
Autotrans - Rijeka
07:07
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
07:32
Senj
Autotrans - Rijeka
08:27
Senj
Autotrans - Rijeka
09:21
Senj
Autotrans - Rijeka
09:58
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
09:58
Bakar (raskršće)
Autotrans - Rijeka
09:58
Rijeka
Autotrans - Rijeka
09:58
Zagreb
Autotrans - Rijeka
09:58
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
09:58
Dramalj
Autotrans - Rijeka
09:58
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
09:58
Selce (raskršće)
Autotrans - Rijeka
12:28
Selce (raskršće)
Autotrans - Rijeka
12:28
Dramalj
Autotrans - Rijeka
12:28
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
12:28
Bakar (raskršće)
Autotrans - Rijeka
12:28
Bakar (raskršće)
Autotrans - Rijeka
12:28
Rijeka
Autotrans - Rijeka
12:28
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
12:28
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
12:28
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
13:28
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
13:28
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
13:28
Bakar (raskršće)
Autotrans - Rijeka
13:28
Rijeka
Autotrans - Rijeka
13:28
Bakar (raskršće)
Autotrans - Rijeka
13:28
Zagreb
Autotrans - Rijeka
13:28
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
13:28
Dramalj
Autotrans - Rijeka
13:28
Selce (raskršće)
Autotrans - Rijeka
13:28
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
13:37
Senj
Autotrans - Rijeka
14:43
Senj
Autotrans - Rijeka
14:53
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
14:53
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
14:53
Dramalj
Autotrans - Rijeka
14:53
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
14:53
Bakar (raskršće)
Autotrans - Rijeka
14:53
Rijeka
Autotrans - Rijeka
14:53
Selce (raskršće)
Autotrans - Rijeka
16:13
Selce (raskršće)
Autotrans - Rijeka
16:13
Rijeka
Autotrans - Rijeka
16:13
Bakar (raskršće)
Autotrans - Rijeka
16:13
Zagreb
Autotrans - Rijeka
16:13
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
16:13
Dramalj
Autotrans - Rijeka
16:13
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
16:13
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
16:37
Senj
Autotrans - Rijeka
16:37
Biograd na moru
Autotrans - Rijeka
16:37
Sukošan
Autotrans - Rijeka
16:37
Šibenik
Autotrans - Rijeka
16:37
Zadar
Autotrans - Rijeka
16:37
Split
Autotrans - Rijeka
17:13
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
17:13
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
17:13
Dramalj
Autotrans - Rijeka
17:13
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
17:13
Zagreb
Autotrans - Rijeka
17:13
Bakar (raskršće)
Autotrans - Rijeka
17:13
Rijeka
Autotrans - Rijeka
17:13
Selce (raskršće)
Autotrans - Rijeka
18:58
Selce (raskršće)
Autotrans - Rijeka
18:58
Rijeka
Autotrans - Rijeka
18:58
Bakar (raskršće)
Autotrans - Rijeka
18:58
Zagreb
Autotrans - Rijeka
18:58
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
18:58
Dramalj
Autotrans - Rijeka
18:58
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
18:58
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
19:35
Sukošan
Autotrans - Rijeka
19:35
Split
Autotrans - Rijeka
19:35
Zadar
Autotrans - Rijeka
19:35
Šibenik
Autotrans - Rijeka
19:35
Senj
Autotrans - Rijeka
22:05
Senj
Autotrans - Rijeka
22:05
Šibenik
Autotrans - Rijeka
22:05
Zadar
Autotrans - Rijeka
22:05
Split
Autotrans - Rijeka
22:05
Sukošan
Autotrans - Rijeka
22:05
Biograd na moru
Autotrans - Rijeka
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
06:22 
07:29 
1h 7min 
8,20 EUR
 
Povile - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(61,78 HRK)
 
06:22 
06:50 
0h 28min 
33,00 HRK
 
Povile - Dramalj
Odaberi i kupi
 
(4,38 EUR)
 
06:22 
06:35 
0h 13min 
4,20 EUR
 
Povile - Crikvenica
Odaberi i kupi
 
(31,64 HRK)
 
06:22 
06:25 
0h 3min 
2,40 EUR
 
Povile - Novi Vinodolski
Odaberi i kupi
 
(18,08 HRK)
 
06:22 
06:30 
0h 8min 
27,00 HRK
 
Povile - Selce (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(3,58 EUR)
 
06:22 
10:15 
3h 53min 
16,90 EUR
 
Povile - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(127,33 HRK)
 
07:07 
07:25 
0h 18min 
4,40 EUR
 
Povile - Senj
Odaberi i kupi
 
(33,15 HRK)
 
07:32 
07:40 
0h 8min 
27,00 HRK
 
Povile - Selce (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(3,58 EUR)
 
07:32 
07:35 
0h 3min 
2,40 EUR
 
Povile - Novi Vinodolski
Odaberi i kupi
 
(18,08 HRK)
 
07:32 
07:45 
0h 13min 
4,20 EUR
 
Povile - Crikvenica
Odaberi i kupi
 
(31,64 HRK)
 
07:32 
07:50 
0h 18min 
33,00 HRK
 
Povile - Dramalj
Odaberi i kupi
 
(4,38 EUR)
 
07:32 
08:29 
0h 57min 
8,20 EUR
 
Povile - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(61,78 HRK)
 
08:27 
09:34 
1h 7min 
8,20 EUR
 
Povile - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(61,78 HRK)
 
08:27 
08:55 
0h 28min 
33,00 HRK
 
Povile - Dramalj
Odaberi i kupi
 
(4,38 EUR)
 
08:27 
08:44 
0h 17min 
4,20 EUR
 
Povile - Crikvenica
Odaberi i kupi
 
(31,64 HRK)
 
08:27 
08:30 
0h 3min 
2,40 EUR
 
Povile - Novi Vinodolski
Odaberi i kupi
 
(18,08 HRK)
 
08:27 
08:35 
0h 8min 
27,00 HRK
 
Povile - Selce (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(3,58 EUR)
 
08:27 
12:40 
4h 13min 
16,90 EUR
 
Povile - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(127,33 HRK)
 
09:21 
13:30 
4h 9min 
16,90 EUR
 
Povile - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(127,33 HRK)
 
09:21 
09:30 
0h 9min 
27,00 HRK
 
Povile - Selce (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(3,58 EUR)
 
09:21 
09:24 
0h 3min 
2,40 EUR
 
Povile - Novi Vinodolski
Odaberi i kupi
 
(18,08 HRK)
 
09:21 
09:40 
0h 19min 
4,20 EUR
 
Povile - Crikvenica
Odaberi i kupi
 
(31,64 HRK)
 
09:21 
09:50 
0h 29min 
33,00 HRK
 
Povile - Dramalj
Odaberi i kupi
 
(4,38 EUR)
 
09:21 
10:29 
1h 8min 
8,20 EUR
 
Povile - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(61,78 HRK)
 
09:58 
13:38 
3h 40min 
138,00 HRK
 
Povile - Zadar
Odaberi i kupi
 
(18,32 EUR)
 
09:58 
11:36 
1h 38min 
86,00 HRK
 
Povile - Karlobag
Odaberi i kupi
 
(11,41 EUR)
 
09:58 
10:18 
0h 20min 
4,40 EUR
 
Povile - Senj
Odaberi i kupi
 
(33,15 HRK)
 
12:28 
12:50 
0h 22min 
4,40 EUR
 
Povile - Senj
Odaberi i kupi
 
(33,15 HRK)
 
13:28 
13:50 
0h 22min 
4,40 EUR
 
Povile - Senj
Odaberi i kupi
 
(33,15 HRK)
 
13:28 
15:15 
1h 47min 
86,00 HRK
 
Povile - Karlobag
Odaberi i kupi
 
(11,41 EUR)
 
 
 
 
odabir države: