Autobusno stajalište Povlja Hrvatska

 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
11:40
Sumartin
Autotrans - Rijeka
11:40
Supetar
Autotrans - Rijeka
14:00
Supetar
Autotrans - Rijeka
14:00
Sumartin
Autotrans - Rijeka
14:55
Sumartin
Autotrans - Rijeka
15:50
Sumartin
Autotrans - Rijeka
15:50
Supetar
Autotrans - Rijeka
17:00
Supetar
Autotrans - Rijeka
17:00
Sumartin
Autotrans - Rijeka
17:00
Sumartin
Autotrans - Rijeka
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
05:30 
05:45 
0h 15min 
3,50 EUR
 
Povlja - Sumartin
Odaberi i kupi
 
(26,37 HRK)
 
05:30 
07:05 
1h 35min 
6,00 EUR
 
Povlja - Supetar
Odaberi i kupi
 
(45,21 HRK)
 
12:30 
12:45 
0h 15min 
3,50 EUR
 
Povlja - Sumartin
Odaberi i kupi
 
(26,37 HRK)
 
16:05 
16:20 
0h 15min 
3,50 EUR
 
Povlja - Sumartin
Odaberi i kupi
 
(26,37 HRK)
 
16:05 
17:40 
1h 35min 
6,00 EUR
 
Povlja - Supetar
Odaberi i kupi
 
(45,21 HRK)
 
 
 
 
 
odabir države: