Autobusno stajalište Pražnica Hrvatska

 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
06:55
Bol
Autotrans - Rijeka
07:10
Supetar
Autotrans - Rijeka
11:00
Supetar
Autotrans - Rijeka
11:00
Supetar
Autotrans - Rijeka
13:20
Supetar
Autotrans - Rijeka
13:20
Bol
Autotrans - Rijeka
14:25
Bol
Autotrans - Rijeka
14:55
Supetar
Autotrans - Rijeka
15:10
Supetar
Autotrans - Rijeka
16:15
Supetar
Autotrans - Rijeka
16:15
Supetar
Autotrans - Rijeka
16:50
Bol
Autotrans - Rijeka
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
06:15 
07:05 
0h 50min 
4,30 EUR
 
Pražnica - Supetar
Odaberi i kupi
 
(32,4 HRK)
 
06:15 
06:50 
0h 35min 
32,00 HRK
 
Pražnica - Postira
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
 
06:55 
07:30 
0h 35min 
4,30 EUR
 
Pražnica - Supetar
Odaberi i kupi
 
(32,4 HRK)
 
07:10 
07:35 
0h 25min 
3,50 EUR
 
Pražnica - Bol
Odaberi i kupi
 
(26,37 HRK)
 
11:00 
11:20 
0h 20min 
3,50 EUR
 
Pražnica - Bol
Odaberi i kupi
 
(26,37 HRK)
 
13:20 
13:40 
0h 20min 
3,50 EUR
 
Pražnica - Bol
Odaberi i kupi
 
(26,37 HRK)
 
13:20 
14:15 
0h 55min 
4,30 EUR
 
Pražnica - Supetar
Odaberi i kupi
 
(32,4 HRK)
 
13:20 
13:55 
0h 35min 
32,00 HRK
 
Pražnica - Postira
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
 
14:25 
14:55 
0h 30min 
32,00 HRK
 
Pražnica - Postira
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
 
14:25 
15:15 
0h 50min 
4,30 EUR
 
Pražnica - Supetar
Odaberi i kupi
 
(32,4 HRK)
 
14:55 
15:15 
0h 20min 
3,50 EUR
 
Pražnica - Bol
Odaberi i kupi
 
(26,37 HRK)
 
16:15 
16:35 
0h 20min 
3,50 EUR
 
Pražnica - Bol
Odaberi i kupi
 
(26,37 HRK)
 
16:50 
17:40 
0h 50min 
4,30 EUR
 
Pražnica - Supetar
Odaberi i kupi
 
(32,4 HRK)
 
16:50 
17:25 
0h 35min 
4,30 EUR
 
Pražnica - Supetar
Odaberi i kupi
 
(32,4 HRK)
 
16:50 
17:25 
0h 35min 
32,00 HRK
 
Pražnica - Postira
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
 
 
 
 
 
odabir države: