Presečki grupa - Krapina Autobusni prijevoznik Hrvatska

Frana Galovića 15
Krapina
tel: +385 49 328 000
tel: 060 328 328
tel: 072 500 400
 
 
na dan:
 
POL.
DOL.
 
 
04:20 
06:19 
1h 59min 
 
 
 
Lepoglava - Zagreb
 
 
 
 
 
04:25 
04:47 
0h 22min 
 
 
 
Igrišće - Zaprešić Most
 
 
 
 
 
04:40 
05:15 
0h 35min 
 
 
 
Jablanovec - Zagreb
 
 
 
 
 
04:50 
05:32 
0h 42min 
 
 
 
Pregrada - Zabok
 
 
 
 
 
04:50 
06:35 
1h 45min 
 
 
 
Marija Bistrica - Črnomerec
 
 
 
 
 
04:50 
06:45 
1h 55min 
 
 
 
Marija Bistrica - Zagreb
 
 
 
 
 
05:00 
05:40 
0h 40min 
 
 
 
Zabok - Krapina
 
 
 
 
 
05:05 
05:33 
0h 28min 
 
 
 
Krapina - Hum na Sutli
 
 
 
 
 
05:10 
05:32 
0h 22min 
 
 
 
Krapinske toplice - Zabok
 
 
 
 
 
05:10 
06:15 
1h 5min 
 
 
 
Krapinske toplice - Zagreb
 
 
 
 
 
05:20 
05:55 
0h 35min 
 
 
 
Jablanovec - Zagreb
 
 
 
 
 
05:40 
06:51 
1h 11min 
 
 
 
Zlatar - Krapinske toplice
 
 
 
 
 
05:45 
06:39 
0h 54min 
 
 
 
Zagreb - Donja Stubica
 
 
 
 
 
05:45 
07:10 
1h 25min 
 
 
 
Zagreb - Marija Bistrica
 
 
 
 
 
05:45 
07:21 
1h 36min 
 
 
 
Zagreb - Šimunci
 
 
 
 
 
05:45 
07:25 
1h 40min 
 
 
 
Zagreb - Marija Bistrica
 
 
 
 
 
05:50 
06:50 
1h 0min 
 
 
 
Stubičke Toplice - Konjšćina
 
 
 
 
 
05:50 
07:50 
2h 0min 
 
 
 
Desinić - Zagreb
 
 
 
 
 
05:55 
06:17 
0h 22min 
 
 
 
Igrišće - Zaprešić Most
 
 
 
 
 
06:00 
06:35 
0h 35min 
 
 
 
Jablanovec - Zagreb
 
 
 
 
 
06:00 
06:42 
0h 42min 
 
 
 
Pregrada - Zabok
 
 
 
 
 
06:10 
06:38 
0h 28min 
 
 
 
Krapina - Hum na Sutli
 
 
 
 
 
06:10 
06:45 
0h 35min 
 
 
 
Jablanovec - Zagreb
 
 
 
 
 
06:10 
07:30 
1h 20min 
 
 
 
Krapina - Zagreb
 
 
 
 
 
06:10 
07:50 
1h 40min 
 
 
 
Zagreb - Desinić
 
 
 
 
 
06:20 
07:50 
1h 30min 
 
 
 
Krapinske toplice - Zagreb
 
 
 
 
 
06:22 
06:37 
0h 15min 
 
 
 
Donja Stubica - Zabok
 
 
 
 
 
06:40 
07:35 
0h 55min 
 
 
 
Pregrada - Zabok
 
 
 
 
 
06:45 
07:07 
0h 22min 
 
 
 
Igrišće - Zaprešić Most
 
 
 
 
 
06:45 
07:22 
0h 37min 
 
 
 
Zabok - Krapina
 
 
 
 
 
 
odabir države: