Autobusno stajalište u Primoštenu

 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
10:03
Split
Autotrans - Rijeka
10:03
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
10:03
Marina
Autotrans - Rijeka
10:03
Trogir
Autotrans - Rijeka
10:03
Solin
Autotrans - Rijeka
10:03
Seget Vranjica
Autotrans - Rijeka
10:03
Stupin Čeline
Autotrans - Rijeka
10:03
Podorljak
Autotrans - Rijeka
16:08
Podorljak
Autotrans - Rijeka
16:08
Stupin Čeline
Autotrans - Rijeka
16:08
Seget Vranjica
Autotrans - Rijeka
16:08
Solin
Autotrans - Rijeka
16:08
Trogir
Autotrans - Rijeka
16:08
Marina
Autotrans - Rijeka
16:08
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
16:08
Split
Autotrans - Rijeka
19:30
Rijeka
Autotrans - Rijeka
19:30
Bakarac
Autotrans - Rijeka
19:30
Bakarac
Autotrans - Rijeka
19:30
Dramalj
Autotrans - Rijeka
19:30
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
19:30
Zadar
Autotrans - Rijeka
19:30
Šibenik
Autotrans - Rijeka
19:30
Pirovac
Autotrans - Rijeka
19:30
Vodice
Autotrans - Rijeka
19:30
Brodarica
Autotrans - Rijeka
19:30
Grebaštica
Autotrans - Rijeka
19:30
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
19:30
Senj
Autotrans - Rijeka
19:30
Karlobag
Autotrans - Rijeka
19:30
Starigrad Paklenica
Autotrans - Rijeka
19:30
Sukošan
Autotrans - Rijeka
19:30
Biograd na moru
Autotrans - Rijeka
19:30
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
19:30
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
19:30
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
19:30
Selce (raskršće)
Autotrans - Rijeka
19:30
Maslenica (most)
Autotrans - Rijeka
19:30
Sveti Filip i Jakov
Autotrans - Rijeka
19:30
Pakoštane (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:00
Varaždin
AP - Varaždin
20:03
Podorljak
Autotrans - Rijeka
20:03
Seget
Autotrans - Rijeka
20:03
Solin
Autotrans - Rijeka
20:03
Split
Autotrans - Rijeka
20:03
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
20:03
Marina
Autotrans - Rijeka
20:03
Trogir
Autotrans - Rijeka
21:35
Split
Autotransport - Šibenik
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
10:03 
17:34 
7h 31min 
230,00 HRK
 
Primošten - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(30,53 EUR)
10:03 
18:35 
8h 32min 
310,00 HRK
 
Primošten - Bakarac
Odaberi i kupi
 
(41,14 EUR)
10:03 
17:13 
7h 10min 
221,00 HRK
 
Primošten - Bakarac
Odaberi i kupi
 
(29,33 EUR)
10:03 
16:50 
6h 47min 
209,00 HRK
 
Primošten - Crikvenica
Odaberi i kupi
 
(27,74 EUR)
10:03 
12:26 
2h 23min 
86,00 HRK
 
Primošten - Zadar
Odaberi i kupi
 
(11,41 EUR)
10:03 
10:32 
0h 29min 
38,00 HRK
 
Primošten - Šibenik
Odaberi i kupi
 
(5,04 EUR)
10:03 
11:29 
1h 26min 
53,00 HRK
 
Primošten - Pirovac
Odaberi i kupi
 
(7,03 EUR)
10:03 
11:16 
1h 13min 
48,00 HRK
 
Primošten - Vodice
Odaberi i kupi
 
(6,37 EUR)
10:03 
10:24 
0h 21min 
32,00 HRK
 
Primošten - Brodarica
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
10:03 
10:15 
0h 12min 
26,00 HRK
 
Primošten - Grebaštica
Odaberi i kupi
 
(3,45 EUR)
10:03 
16:40 
6h 37min 
206,00 HRK
 
Primošten - Novi Vinodolski
Odaberi i kupi
 
(27,34 EUR)
10:03 
15:23 
5h 20min 
170,00 HRK
 
Primošten - Jablanac (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(22,56 EUR)
10:03 
14:47 
4h 44min 
156,00 HRK
 
Primošten - Karlobag
Odaberi i kupi
 
(20,7 EUR)
10:03 
13:53 
3h 50min 
106,00 HRK
 
Primošten - Starigrad Paklenica
Odaberi i kupi
 
(14,07 EUR)
10:03 
12:12 
2h 9min 
75,00 HRK
 
Primošten - Sukošan
Odaberi i kupi
 
(9,95 EUR)
10:03 
16:05 
6h 2min 
191,00 HRK
 
Primošten - Senj
Odaberi i kupi
 
(25,35 EUR)
10:03 
12:00 
1h 57min 
67,00 HRK
 
Primošten - Turanj
Odaberi i kupi
 
(8,89 EUR)
10:03 
11:59 
1h 56min 
67,00 HRK
 
Primošten - Sveti Filip i Jakov
Odaberi i kupi
 
(8,89 EUR)
10:03 
18:38 
8h 35min 
310,00 HRK
 
Primošten - Kraljevica (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(41,14 EUR)
10:03 
17:09 
7h 6min 
221,00 HRK
 
Primošten - Kraljevica (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(29,33 EUR)
10:03 
16:45 
6h 42min 
209,00 HRK
 
Primošten - Selce (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(27,74 EUR)
10:03 
11:53 
1h 50min 
65,00 HRK
 
Primošten - Biograd na moru
Odaberi i kupi
 
(8,63 EUR)
10:03 
11:46 
1h 43min 
63,00 HRK
 
Primošten - Pakoštane (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(8,36 EUR)
10:03 
11:42 
1h 39min 
60,00 HRK
 
Primošten - Drage
Odaberi i kupi
 
(7,96 EUR)
10:03 
11:25 
1h 22min 
50,00 HRK
 
Primošten - Tisno (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(6,64 EUR)
10:03 
10:19 
0h 16min 
26,00 HRK
 
Primošten - Žaborić
Odaberi i kupi
 
(3,45 EUR)
16:08 
16:26 
0h 18min 
26,00 HRK
 
Primošten - Žaborić
Odaberi i kupi
 
(3,45 EUR)
16:08 
17:10 
1h 2min 
50,00 HRK
 
Primošten - Tisno (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(6,64 EUR)
16:08 
17:27 
1h 19min 
60,00 HRK
 
Primošten - Drage
Odaberi i kupi
 
(7,96 EUR)
16:08 
17:31 
1h 23min 
63,00 HRK
 
Primošten - Pakoštane (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(8,36 EUR)
 
 
 
odabir države: