Autobusno stajalište Primošten (raskršće) Hrvatska

 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
09:00
Split
Samoborček - Samobor
12:45
Zadar
Autotransport - Šibenik
13:15
Split
Čazmatrans Promet - Čazma
13:20
Dubrovnik
Čazmatrans Promet - Čazma
13:35
Šibenik
Samoborček - Samobor
14:01
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
14:01
Trogir
Autotrans - Rijeka
14:01
Marina
Autotrans - Rijeka
14:01
Split
Autotrans - Rijeka
14:01
Dubrovnik
Autotrans - Rijeka
14:01
Makarska
Autotrans - Rijeka
14:15
Zagreb
Samoborček - Samobor
14:15
Split
Samoborček - Samobor
14:30
Zadar
Čazmatrans Promet - Čazma
15:05
Split
Autotransport - Šibenik
15:30
Zadar
Čazmatrans Promet - Čazma
15:39
Rijeka
Autotrans - Rijeka
15:39
Pula
Autotrans - Rijeka
15:39
Zadar
Autotrans - Rijeka
15:39
Pirovac
Autotrans - Rijeka
15:39
Šibenik
Autotrans - Rijeka
15:39
Sukošan
Autotrans - Rijeka
15:39
Biograd na moru (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:39
Vodice (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:39
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
15:39
Senj
Autotrans - Rijeka
17:30
Split
Samoborček - Samobor
18:30
Zadar
Čazmatrans Promet - Čazma
19:15
Dubrovnik
Čazmatrans Promet - Čazma
21:40
Šibenik
Samoborček - Samobor
21:55
Split
AP - Varaždin
22:30
Split
Samoborček - Samobor
22:40
Zagreb
Samoborček - Samobor
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
07:03 
13:15 
6h 12min 
 
 
Primošten (raskršće) - Zagreb
Odaberi i kupi
 
08:32 
14:30 
5h 58min 
 
 
Primošten (raskršće) - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
09:00 
14:15 
5h 15min 
 
 
Primošten (raskršće) - Zagreb
Odaberi i kupi
 
09:00 
09:40 
0h 40min 
3,00 EUR
 
Primošten (raskršće) - Šibenik
Odaberi i kupi
 
(22,6 HRK)
 
11:03 
13:20 
2h 17min 
 
 
Primošten (raskršće) - Zadar
Odaberi i kupi
 
11:35 
12:45 
1h 10min 
 
 
Primošten (raskršće) - Split
Odaberi i kupi
 
12:30 
18:30 
6h 0min 
 
 
Primošten (raskršće) - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
13:10 
21:55 
8h 45min 
 
 
Primošten (raskršće) - Varaždin
Odaberi i kupi
 
13:35 
14:45 
1h 10min 
6,00 EUR
 
Primošten (raskršće) - Split
Odaberi i kupi
 
(45,21 HRK)
 
13:35 
14:15 
0h 40min 
 
 
Primošten (raskršće) - Split
Odaberi i kupi
 
14:01 
14:50 
0h 49min 
6,40 EUR
 
Primošten (raskršće) - Vodice (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(48,22 HRK)
 
14:01 
20:30 
6h 29min 
30,50 EUR
 
Primošten (raskršće) - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(229,8 HRK)
 
14:01 
19:49 
5h 48min 
209,00 HRK
 
Primošten (raskršće) - Crikvenica
Odaberi i kupi
 
(27,74 EUR)
 
14:01 
15:56 
1h 55min 
11,40 EUR
 
Primošten (raskršće) - Zadar
Odaberi i kupi
 
(85,89 HRK)
 
14:01 
15:03 
1h 2min 
7,00 EUR
 
Primošten (raskršće) - Pirovac
Odaberi i kupi
 
(52,74 HRK)
 
14:01 
14:30 
0h 29min 
5,10 EUR
 
Primošten (raskršće) - Šibenik
Odaberi i kupi
 
(38,43 HRK)
 
14:01 
19:38 
5h 37min 
206,00 HRK
 
Primošten (raskršće) - Novi Vinodolski
Odaberi i kupi
 
(27,34 EUR)
 
14:01 
19:01 
5h 0min 
191,00 HRK
 
Primošten (raskršće) - Senj
Odaberi i kupi
 
(25,35 EUR)
 
14:01 
15:42 
1h 41min 
75,00 HRK
 
Primošten (raskršće) - Sukošan
Odaberi i kupi
 
(9,95 EUR)
 
14:01 
15:19 
1h 18min 
63,00 HRK
 
Primošten (raskršće) - Pakoštane (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(8,36 EUR)
 
14:01 
14:13 
0h 12min 
26,00 HRK
 
Primošten (raskršće) - Grebaštica
Odaberi i kupi
 
(3,45 EUR)
 
14:01 
15:00 
0h 59min 
6,70 EUR
 
Primošten (raskršće) - Tisno (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(50,48 HRK)
 
14:01 
14:22 
0h 21min 
4,20 EUR
 
Primošten (raskršće) - Brodarica
Odaberi i kupi
 
(31,64 HRK)
 
14:28 
15:30 
1h 2min 
 
 
Primošten (raskršće) - Split
Odaberi i kupi
 
15:39 
15:47 
0h 8min 
3,00 EUR
 
Primošten (raskršće) - Rogoznica
Odaberi i kupi
 
(22,6 HRK)
 
15:39 
15:58 
0h 19min 
4,20 EUR
 
Primošten (raskršće) - Marina
Odaberi i kupi
 
(31,64 HRK)
 
15:39 
16:11 
0h 32min 
5,60 EUR
 
Primošten (raskršće) - Trogir
Odaberi i kupi
 
(42,19 HRK)
 
15:39 
18:28 
2h 49min 
13,00 EUR
 
Primošten (raskršće) - Makarska
Odaberi i kupi
 
(97,95 HRK)
 
15:39 
19:47 
4h 8min 
16,00 EUR
 
Primošten (raskršće) - Ploče
Odaberi i kupi
 
(120,55 HRK)
 
15:39 
21:43 
6h 4min 
25,40 EUR
 
Primošten (raskršće) - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
(191,38 HRK)
 
 
 
 
odabir države: