Autobusni kolodvor Pula kontakt

Trg 1. istarske brigade 1
tel 1: 060 888 612 (naplatno/extra charge)
 
Pula je široko poznata turstička destinacija (Arena). Autobusi prometuju prema svim većim gradovima u Hrvatskoj. Lokalni prijevoznik je Brioni Pula 052/356 533 / 052/356 532.
Osim linija prema Zagrebu i Rijeci, tražene su linije prema lokalnim turističkim mjestima autobus Pula Rovinj, autobus Pula Poreč i Pula Labin.
 
  -> Povoljan smještaj u Puli
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
05:15
Rovinj
Autotrans - Rijeka
05:15
Bale
Autotrans - Rijeka
05:15
Valbruna
Autotrans - Rijeka
05:15
Monfirenzo
Autotrans - Rijeka
05:15
Kukaleta
Autotrans - Rijeka
05:15
Sarižol
Autotrans - Rijeka
05:15
Sv. Marko
Autotrans - Rijeka
05:15
Galižana
Autotrans - Rijeka
05:15
Čubani
Autotrans - Rijeka
05:15
Tuzla
Pepeks - Zagreb
06:25
Rovinj
Brioni - Pula
06:50
Medulin
PulaPromet - Pula
07:22
Prodol
Autotrans - Rijeka
07:22
Marčana
Autotrans - Rijeka
07:22
Loborika
Autotrans - Rijeka
07:22
Labin
Autotrans - Rijeka
07:22
Raša
Autotrans - Rijeka
07:22
Barban
Autotrans - Rijeka
07:25
Bale
Autotrans - Rijeka
07:25
Rovinj
Autotrans - Rijeka
07:25
Vodnjan
Autotrans - Rijeka
07:25
Galižana
Autotrans - Rijeka
07:25
Sv. Marko
Autotrans - Rijeka
07:25
Sarižol
Autotrans - Rijeka
07:25
Kukaleta
Autotrans - Rijeka
07:25
Monfirenzo
Autotrans - Rijeka
07:25
Valbruna
Autotrans - Rijeka
07:25
Čubani
Autotrans - Rijeka
07:25
Režanci
Brioni - Pula
07:30
Medulin
PulaPromet - Pula
07:36
Poreč
Autotrans - Rijeka
07:36
Žbandaj
Autotrans - Rijeka
07:36
Baderna
Autotrans - Rijeka
07:36
Lovreć
Autotrans - Rijeka
07:36
Galižana
Autotrans - Rijeka
07:36
Musalež (raskrižje)
Autotrans - Rijeka
07:36
Kadumi
Autotrans - Rijeka
07:36
Limski kanal
Autotrans - Rijeka
07:36
Bale
Autotrans - Rijeka
07:45
Medulin
PulaPromet - Pula
07:50
Premantura
PulaPromet - Pula
08:10
Medulin
PulaPromet - Pula
09:10
Trieste
FlixBus
10:10
Medulin
PulaPromet - Pula
10:30
Rijeka
Brioni - Pula
10:30
Pazin
Brioni - Pula
10:30
Zagreb
Brioni - Pula
10:30
Rijeka
Brioni - Pula
10:30
Zagreb
Brioni - Pula
10:30
Vodnjan
Brioni - Pula
10:40
Limski kanal
Autotrans - Rijeka
10:40
Kadumi
Autotrans - Rijeka
10:40
Musalež (raskrižje)
Autotrans - Rijeka
10:40
Vodnjan
Autotrans - Rijeka
10:40
Galižana
Autotrans - Rijeka
10:40
Sarižol
Autotrans - Rijeka
10:40
Sv. Marko
Autotrans - Rijeka
10:40
Dajla
Autotrans - Rijeka
10:40
Špadići
Autotrans - Rijeka
10:40
Kukaleta
Autotrans - Rijeka
10:40
Rovinj
Autotrans - Rijeka
10:40
Bale
Autotrans - Rijeka
10:40
Premantura
PulaPromet - Pula
10:40
Lovreć
Autotrans - Rijeka
10:40
Baderna
Autotrans - Rijeka
10:40
Žbandaj
Autotrans - Rijeka
10:40
Poreč
Autotrans - Rijeka
10:40
Čubani
Autotrans - Rijeka
10:40
Umag
Autotrans - Rijeka
10:40
Karigador
Autotrans - Rijeka
10:40
Novigrad
Autotrans - Rijeka
10:40
Tar
Autotrans - Rijeka
10:40
Maj
Autotrans - Rijeka
10:40
Rovinjsko selo
Autotrans - Rijeka
11:01
Pula (airport)
Fils - Pula
11:45
Rovinj
Brioni - Pula
11:45
Rovinj
Brioni - Pula
12:35
Zagorje (Plomin)
Autotrans - Rijeka
12:35
Štrmac (raskršće)
Autotrans - Rijeka
12:35
Barban
Autotrans - Rijeka
12:35
Raša
Autotrans - Rijeka
12:35
Labin
Autotrans - Rijeka
12:35
Loborika
Autotrans - Rijeka
12:35
Karlovac
Autotrans - Rijeka
12:35
Zagreb
Autotrans - Rijeka
12:35
Delnice
Autotrans - Rijeka
12:35
Rijeka
Autotrans - Rijeka
12:35
Opatija
Autotrans - Rijeka
12:35
Ičići
Autotrans - Rijeka
12:35
Lovran
Autotrans - Rijeka
12:35
Medveja
Autotrans - Rijeka
12:35
Marčana
Autotrans - Rijeka
12:35
Prodol
Autotrans - Rijeka
12:35
Mošćenička Draga
Autotrans - Rijeka
12:35
Brseč
Autotrans - Rijeka
12:35
Plomin
Autotrans - Rijeka
12:35
Vozilići
Autotrans - Rijeka
13:15
Medulin
PulaPromet - Pula
13:15
Ljubljana
FlixBus
13:45
Zagreb
Brioni - Pula
13:45
Rovinj
Brioni - Pula
13:45
Rovinj
Brioni - Pula
13:45
Vodnjan
Brioni - Pula
13:45
Zagreb
Brioni - Pula
14:00
Rijeka
Brioni - Pula
14:00
Vodnjan
Brioni - Pula
14:00
Pazin
Brioni - Pula
14:00
Rijeka
Brioni - Pula
14:05
Medulin
PulaPromet - Pula
14:45
Rijeka
Brioni - Pula
14:45
Rovinj
Brioni - Pula
14:45
Senj
Brioni - Pula
14:45
Split
Brioni - Pula
14:45
Labin
Brioni - Pula
14:45
Rijeka
Brioni - Pula
14:45
Split
Brioni - Pula
14:45
Zadar
Brioni - Pula
14:45
Šibenik
Brioni - Pula
14:45
Opatija
Brioni - Pula
14:55
Medulin
PulaPromet - Pula
15:03
Čubani
Autotrans - Rijeka
15:03
Rovinj
Autotrans - Rijeka
15:03
Bale
Autotrans - Rijeka
15:03
Vodnjan
Autotrans - Rijeka
15:03
Kukaleta
Autotrans - Rijeka
15:03
Monfirenzo
Autotrans - Rijeka
15:03
Valbruna
Autotrans - Rijeka
15:03
Sv. Marko
Autotrans - Rijeka
15:03
Sarižol
Autotrans - Rijeka
15:03
Galižana
Autotrans - Rijeka
15:40
Rovinj
Autotrans - Rijeka
15:45
Medulin
PulaPromet - Pula
15:50
Zagreb
Brioni - Pula
15:50
Vodnjan
Brioni - Pula
16:00
Venice
Fils - Pula
16:10
Čubani
Autotrans - Rijeka
16:10
Vodnjan
Autotrans - Rijeka
16:10
Galižana
Autotrans - Rijeka
16:10
Sarižol
Autotrans - Rijeka
16:10
Sv. Marko
Autotrans - Rijeka
16:10
Valbruna
Autotrans - Rijeka
16:10
Monfirenzo
Autotrans - Rijeka
16:10
Kukaleta
Autotrans - Rijeka
16:10
Rovinj
Autotrans - Rijeka
16:10
Bale
Autotrans - Rijeka
16:25
Bale
Autotrans - Rijeka
16:25
Rovinj
Autotrans - Rijeka
16:25
Kukaleta
Autotrans - Rijeka
16:25
Sv. Marko
Autotrans - Rijeka
16:25
Sarižol
Autotrans - Rijeka
16:25
Galižana
Autotrans - Rijeka
16:25
Vodnjan
Autotrans - Rijeka
16:25
Musalež (raskrižje)
Autotrans - Rijeka
16:25
Kadumi
Autotrans - Rijeka
16:25
Limski kanal
Autotrans - Rijeka
16:25
Čubani
Autotrans - Rijeka
16:25
Poreč
Autotrans - Rijeka
16:25
Rovinjsko selo
Autotrans - Rijeka
16:25
Lovreć
Autotrans - Rijeka
16:25
Žbandaj
Autotrans - Rijeka
16:25
Baderna
Autotrans - Rijeka
16:35
Poreč
AP - Varaždin
16:35
Medulin
PulaPromet - Pula
16:45
Zagreb
Brioni - Pula
16:45
Rijeka
Brioni - Pula
16:45
Labin
Brioni - Pula
16:45
Barban
Brioni - Pula
16:45
Opatija
Brioni - Pula
16:45
Rijeka
Brioni - Pula
16:45
Zagreb
Brioni - Pula
16:45
Karlovac
Brioni - Pula
16:45
Delnice
Brioni - Pula
17:00
Trieste
Brioni - Pula
17:15
Rovinj
Brioni - Pula
17:15
Tuzla
Pepeks - Zagreb
17:25
Zagreb
Fils - Pula
18:15
Zagreb
Autotrans - Rijeka
18:15
Karlovac
Autotrans - Rijeka
18:15
Rijeka
Autotrans - Rijeka
18:15
Medveja
Autotrans - Rijeka
18:15
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
18:15
Lovran
Autotrans - Rijeka
18:15
Opatija
Autotrans - Rijeka
18:15
Dramalj
Autotrans - Rijeka
18:15
Zadar
Autotrans - Rijeka
18:15
Loborika
Autotrans - Rijeka
18:15
Labin
Autotrans - Rijeka
18:15
Raša
Autotrans - Rijeka
18:15
Barban
Autotrans - Rijeka
18:15
Prodol
Autotrans - Rijeka
18:15
Marčana
Autotrans - Rijeka
18:15
Vozilići
Autotrans - Rijeka
18:15
Plomin
Autotrans - Rijeka
18:15
Brseč
Autotrans - Rijeka
18:15
Mošćenička Draga
Autotrans - Rijeka
18:15
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
18:15
Zagorje (Plomin)
Autotrans - Rijeka
18:15
Štrmac (raskršće)
Autotrans - Rijeka
18:15
Senj
Autotrans - Rijeka
18:15
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
18:20
Rovinjsko selo
Autotrans - Rijeka
18:20
Vodnjan
Autotrans - Rijeka
18:20
Galižana
Autotrans - Rijeka
18:20
Bale
Autotrans - Rijeka
18:20
Rovinj
Autotrans - Rijeka
18:35
Medulin
PulaPromet - Pula
19:27
Premantura
Arriva - Kranj
19:55
Premantura
PulaPromet - Pula
20:00
Banja Luka
Pepeks - Zagreb
20:00
Prijedor
Pepeks - Zagreb
20:15
Zagreb
Brioni - Pula
20:15
Rijeka
Brioni - Pula
20:15
Rijeka
Brioni - Pula
20:15
Opatija
Brioni - Pula
20:15
Delnice
Brioni - Pula
20:15
Karlovac
Brioni - Pula
20:15
Zagreb
Brioni - Pula
20:15
Barban
Brioni - Pula
20:15
Labin
Brioni - Pula
20:20
Trieste
Brioni - Pula
20:30
Pazin
Brioni - Pula
20:30
Rovinj
Brioni - Pula
20:30
Zagreb
Brioni - Pula
20:30
Rovinj
Brioni - Pula
20:30
Zagreb
Brioni - Pula
20:30
Karlovac
Brioni - Pula
21:40
Medulin
PulaPromet - Pula
22:35
Požega (HR)
Autotrans - Rijeka
22:35
Okučani
Autotrans - Rijeka
22:35
Novska
Autotrans - Rijeka
22:35
Poreč
Autotrans - Rijeka
22:35
Nova Gradiška
Autotrans - Rijeka
22:35
Zagreb
Autotrans - Rijeka
22:35
Rijeka
Autotrans - Rijeka
22:35
Rovinj
Autotrans - Rijeka
22:45
Rijeka
Brioni - Pula
23:15
Medulin
PulaPromet - Pula
23:30
Rijeka
Brioni - Pula
23:30
Pazin
Brioni - Pula
23:30
Nova Gradiška
Autotrans - Rijeka
23:30
Slavonski Brod
Autotrans - Rijeka
23:30
Osijek
Autotrans - Rijeka
23:30
Đakovo
Autotrans - Rijeka
23:30
Poreč
Autotrans - Rijeka
23:30
Zagreb
Brioni - Pula
23:30
Rovinj
Autotrans - Rijeka
23:30
Rijeka
Brioni - Pula
23:30
Rijeka
Autotrans - Rijeka
23:30
Delnice
Autotrans - Rijeka
23:30
Zagreb
Autotrans - Rijeka
23:30
Zagreb
Brioni - Pula
23:30
Karlovac
Brioni - Pula
23:30
Karlovac
Autotrans - Rijeka
23:30
Vodnjan
Brioni - Pula
23:30
Donji Miholjac
Panturist - Osijek
23:30
Belišće
Panturist - Osijek
23:30
Belišće
Panturist - Osijek
23:30
Valpovo
Panturist - Osijek
23:30
Valpovo
Panturist - Osijek
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
03:45 
07:15 
3h 30min 
25,75 EUR
 
Pula - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(194,01 HRK)
 
03:45 
05:00 
1h 15min 
15,13 EUR
 
Pula - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(114 HRK)
 
03:45 
07:15 
3h 30min 
 
 
Pula - Zagreb
Odaberi i kupi
 
04:00 
07:40 
3h 40min 
 
 
Pula - Zagreb
Odaberi i kupi
 
04:00 
07:40 
3h 40min 
20,50 EUR
 
Pula - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(154,46 HRK)
 
05:15 
10:15 
5h 0min 
26,20 EUR
 
Pula - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(197,4 HRK)
 
05:15 
07:30 
2h 15min 
15,40 EUR
 
Pula - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(116,03 HRK)
 
05:15 
09:37 
4h 22min 
121,00 HRK
 
Pula - Dramalj
Odaberi i kupi
 
(16,06 EUR)
 
05:15 
17:46 
12h 31min 
352,00 HRK
 
Pula - Omiš
Odaberi i kupi
 
(46,72 EUR)
 
05:15 
18:16 
13h 1min 
367,00 HRK
 
Pula - Baška Voda
Odaberi i kupi
 
(48,71 EUR)
 
05:15 
18:28 
13h 13min 
370,00 HRK
 
Pula - Makarska
Odaberi i kupi
 
(49,11 EUR)
 
05:15 
19:29 
14h 14min 
396,00 HRK
 
Pula - Gradac
Odaberi i kupi
 
(52,56 EUR)
 
05:15 
19:47 
14h 32min 
399,00 HRK
 
Pula - Ploče
Odaberi i kupi
 
(52,96 EUR)
 
05:15 
20:42 
15h 27min 
432,00 HRK
 
Pula - Ston (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(57,34 EUR)
 
05:15 
21:43 
16h 28min 
466,00 HRK
 
Pula - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
(61,85 EUR)
 
05:15 
09:41 
4h 26min 
17,60 EUR
 
Pula - Crikvenica
Odaberi i kupi
 
(132,61 HRK)
 
05:15 
13:38 
8h 23min 
31,90 EUR
 
Pula - Zadar
Odaberi i kupi
 
(240,35 HRK)
 
05:15 
15:05 
9h 50min 
38,10 EUR
 
Pula - Šibenik
Odaberi i kupi
 
(287,06 HRK)
 
05:15 
16:40 
11h 25min 
45,00 EUR
 
Pula - Split
Odaberi i kupi
 
(339,05 HRK)
 
05:15 
07:10 
1h 55min 
13,30 EUR
 
Pula - Opatija
Odaberi i kupi
 
(100,21 HRK)
 
05:15 
06:56 
1h 41min 
86,00 HRK
 
Pula - Medveja
Odaberi i kupi
 
(11,41 EUR)
 
05:15 
06:24 
1h 9min 
64,00 HRK
 
Pula - Plomin
Odaberi i kupi
 
(8,49 EUR)
 
05:15 
05:49 
0h 34min 
41,00 HRK
 
Pula - Barban
Odaberi i kupi
 
(5,44 EUR)
 
05:15 
05:38 
0h 23min 
35,00 HRK
 
Pula - Prodol
Odaberi i kupi
 
(4,65 EUR)
 
05:15 
05:25 
0h 10min 
27,00 HRK
 
Pula - Loborika
Odaberi i kupi
 
(3,58 EUR)
 
05:15 
09:20 
4h 5min 
24,80 EUR
 
Pula - Karlovac
Odaberi i kupi
 
(186,86 HRK)
 
05:15 
07:00 
1h 45min 
11,40 EUR
 
Pula - Lovran
Odaberi i kupi
 
(85,89 HRK)
 
05:15 
06:50 
1h 35min 
10,90 EUR
 
Pula - Mošćenička Draga
Odaberi i kupi
 
(82,13 HRK)
 
05:15 
06:40 
1h 25min 
9,70 EUR
 
Pula - Brseč
Odaberi i kupi
 
(73,08 HRK)
 
05:15 
06:19 
1h 4min 
8,20 EUR
 
Pula - Vozilići
Odaberi i kupi
 
(61,78 HRK)
 
 
 
 
odabir države: