bus Pula Vinkovci - Polet - Vinkovci

 
relacija:
Pula - Vinkovci
prijevoz:
autobus   interni br.: 3564
prijevoznik:
Polet - Vinkovci
dani:
sri-ned-
prometuje:
01.01. - 31.12.
 
STANICA
 
DOL.
POL.
Pula 
 
 
18:30
Fažana 
 
18:45 
18:45
Vodnjan 
 
18:55 
18:55
Rovinj 
 
19:15 
19:20
Poreč 
 
19:55 
20:00
Pazin 
 
20:55 
21:00
Rijeka 
 
22:05 
22:10
Zagreb 
+1
00:40 
00:45
Slavonski Brod 
+1
02:50 
02:55
Velika Kopanica 
+1
03:25 
03:25
Đakovo 
+1
03:40 
03:45
Vinkovci 
+1
04:30 
 
 
 
 
pogledati: http://polet.hr/kolodvor/