Autobusno stajalište Raša Hrvatska

  -> Povoljan smještaj u Raši
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
06:02
Rovinj
Autotrans - Rijeka
06:02
Pula
Autotrans - Rijeka
06:38
Labin
Autotrans - Rijeka
10:15
Pula
Brioni - Pula
11:48
Mošćenička Draga
Autotrans - Rijeka
11:48
Labin
Autotrans - Rijeka
11:48
Zagreb
Autotrans - Rijeka
11:48
Delnice
Autotrans - Rijeka
11:48
Rijeka
Autotrans - Rijeka
11:48
Opatija
Autotrans - Rijeka
11:48
Lovran
Autotrans - Rijeka
11:50
Labin
Autotrans - Rijeka
14:45
Split
Brioni - Pula
15:02
Pula
Autotrans - Rijeka
15:50
Labin
Autotrans - Rijeka
15:50
Rabac
Autotrans - Rijeka
16:45
Zagreb
Brioni - Pula
17:02
Pula
Autotrans - Rijeka
17:28
Labin
Autotrans - Rijeka
17:28
Lovran
Autotrans - Rijeka
17:28
Opatija
Autotrans - Rijeka
17:28
Rijeka
Autotrans - Rijeka
17:28
Zagreb
Autotrans - Rijeka
17:28
Mošćenička Draga
Autotrans - Rijeka
18:45
Pula
Brioni - Pula
20:15
Zagreb
Brioni - Pula
21:00
Pula
Brioni - Pula
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
06:02 
07:30 
1h 28min 
75,00 HRK
 
Raša - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(9,95 EUR)
06:02 
15:47 
9h 45min 
284,00 HRK
 
Raša - Rogoznica
Odaberi i kupi
 
(37,69 EUR)
06:02 
07:10 
1h 8min 
61,00 HRK
 
Raša - Opatija
Odaberi i kupi
 
(8,1 EUR)
06:02 
07:00 
0h 58min 
53,00 HRK
 
Raša - Lovran
Odaberi i kupi
 
(7,03 EUR)
06:02 
10:15 
4h 13min 
170,00 HRK
 
Raša - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(22,56 EUR)
06:38 
07:22 
0h 44min 
47,00 HRK
 
Raša - Pula
Odaberi i kupi
 
(6,24 EUR)
07:45 
08:16 
0h 31min 
26,00 HRK
 
Raša - Rabac
Odaberi i kupi
 
(3,45 EUR)
08:49 
10:15 
1h 26min 
 
 
Raša - Rijeka
Odaberi i kupi
09:20 
13:30 
4h 10min 
172,00 HRK
 
Raša - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(22,83 EUR)
11:45 
21:00 
9h 15min 
 
 
Raša - Split
Odaberi i kupi
11:48 
12:35 
0h 47min 
46,00 HRK
 
Raša - Pula
Odaberi i kupi
 
(6,11 EUR)
12:00 
12:36 
0h 36min 
26,00 HRK
 
Raša - Rabac
Odaberi i kupi
 
(3,45 EUR)
14:00 
14:45 
0h 45min 
 
 
Raša - Pula
Odaberi i kupi
14:15 
14:46 
0h 31min 
26,00 HRK
 
Raša - Rabac
Odaberi i kupi
 
(3,45 EUR)
14:19 
18:45 
4h 26min 
 
 
Raša - Zagreb
Odaberi i kupi
15:02 
19:40 
4h 38min 
170,00 HRK
 
Raša - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(22,56 EUR)
15:02 
16:09 
1h 7min 
53,00 HRK
 
Raša - Lovran
Odaberi i kupi
 
(7,03 EUR)
15:02 
16:20 
1h 18min 
61,00 HRK
 
Raša - Opatija
Odaberi i kupi
 
(8,1 EUR)
15:02 
16:45 
1h 43min 
75,00 HRK
 
Raša - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(9,95 EUR)
15:02 
17:45 
2h 43min 
109,00 HRK
 
Raša - Delnice
Odaberi i kupi
 
(14,47 EUR)
15:56 
16:45 
0h 49min 
 
 
Raša - Pula
Odaberi i kupi
17:28 
18:15 
0h 47min 
46,00 HRK
 
Raša - Pula
Odaberi i kupi
 
(6,11 EUR)
17:28 
18:50 
1h 22min 
81,00 HRK
 
Raša - Rovinj
Odaberi i kupi
 
(10,75 EUR)
19:26 
20:15 
0h 49min 
 
 
Raša - Pula
Odaberi i kupi
 
 
 
 
odabir države: