bus Rijeka Dubrovnik - Autotrans - Rijeka

 
relacija:
Rijeka - Dubrovnik
prijevoz:
autobus   interni br.: 8061
dani:
pon-uto-sri-čet-pet-sub-ned-
prometuje:
01.01. - 31.12.
 
STANICA
 
DOL.
POL.
Rijeka 
 
 
09:00
Kraljevica 
 
09:24 
09:24
Crikvenica 
 
09:41 
09:45
Novi Vinodolski 
 
09:54 
09:55
Senj 
 
10:18 
10:30
Karlobag 
 
11:36 
11:40
Starigrad Paklenica 
 
12:31 
12:31
Maslenica 
 
12:48 
13:05
Posedarje 
 
13:10 
13:10
Zadar 
 
13:38 
13:45
Biograd na moru (raskršće) 
 
14:16 
14:16
Pirovac 
 
14:38 
14:38
Vodice (raskršće) 
 
14:50 
14:50
Šibenik 
 
15:06 
15:10
Primošten (magistrala) 
 
15:39 
15:39
Rogoznica (magistrala) 
 
15:47 
15:47
Trogir 
 
16:11 
16:11
Split 
 
16:40 
17:15
Dugi Rat 
 
17:39 
17:39
Omiš 
 
17:46 
17:46
Brela (raskršće) 
 
18:12 
18:12
Baška Voda 
 
18:16 
18:16
Makarska 
 
18:28 
18:40
Tučepi 
 
18:48 
18:48
Podgora 
 
18:53 
18:53
Igrane 
 
19:02 
19:02
Živogošće 
 
19:06 
19:06
Drvenik 
 
19:16 
19:16
Zaostrog 
 
19:21 
19:21
Gradac 
 
19:29 
19:29
Ploče 
 
19:47 
19:50
Opuzen 
 
20:04 
20:04
Zaton Doli 
 
20:42 
20:42
Slano 
 
20:55 
20:55
Trsteno 
 
21:10 
21:10
Zaton Veli 
 
21:17 
21:17
Mokošica 
 
21:28 
21:28
Dubrovnik 
 
21:43 
 
 
 
 
Autotrans d.d. je član Arriva grupe.