Autobusno stajalište Rovanjska Hrvatska

 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
12:45
Pula
Autotrans - Rijeka
12:45
Rijeka
Autotrans - Rijeka
12:45
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
12:45
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
12:45
Senj
Autotrans - Rijeka
13:38
Šibenik
Autotrans - Rijeka
13:38
Vodice
Autotrans - Rijeka
13:38
Zadar
Autotrans - Rijeka
13:38
Maslenica (most)
Autotrans - Rijeka
13:38
Split
Autotrans - Rijeka
16:24
Rijeka
Autotrans - Rijeka
16:24
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
16:24
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
16:24
Senj
Autotrans - Rijeka
16:48
Šibenik
Autotrans - Rijeka
16:48
Maslenica (most)
Autotrans - Rijeka
16:48
Zadar
Autotrans - Rijeka
16:48
Split
Autotrans - Rijeka
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
12:45 
12:48 
0h 3min 
20,00 HRK
 
Rovanjska - Maslenica (most)
Odaberi i kupi
 
(2,65 EUR)
12:45 
13:38 
0h 53min 
42,00 HRK
 
Rovanjska - Zadar
Odaberi i kupi
 
(5,57 EUR)
12:45 
16:40 
3h 55min 
136,00 HRK
 
Rovanjska - Split
Odaberi i kupi
 
(18,05 EUR)
13:38 
15:54 
2h 16min 
98,00 HRK
 
Rovanjska - Sveti Juraj
Odaberi i kupi
 
(13,01 EUR)
13:38 
16:40 
3h 2min 
113,00 HRK
 
Rovanjska - Novi Vinodolski
Odaberi i kupi
 
(15 EUR)
13:38 
16:05 
2h 27min 
103,00 HRK
 
Rovanjska - Senj
Odaberi i kupi
 
(13,67 EUR)
13:38 
18:35 
4h 57min 
202,00 HRK
 
Rovanjska - Bakarac
Odaberi i kupi
 
(26,81 EUR)
13:38 
17:13 
3h 35min 
138,00 HRK
 
Rovanjska - Bakarac
Odaberi i kupi
 
(18,32 EUR)
13:38 
17:34 
3h 56min 
147,00 HRK
 
Rovanjska - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(19,51 EUR)
13:38 
16:50 
3h 12min 
124,00 HRK
 
Rovanjska - Crikvenica
Odaberi i kupi
 
(16,46 EUR)
16:24 
16:27 
0h 3min 
20,00 HRK
 
Rovanjska - Maslenica (most)
Odaberi i kupi
 
(2,65 EUR)
16:24 
20:36 
4h 12min 
136,00 HRK
 
Rovanjska - Split
Odaberi i kupi
 
(18,05 EUR)
16:24 
17:20 
0h 56min 
42,00 HRK
 
Rovanjska - Zadar
Odaberi i kupi
 
(5,57 EUR)
16:48 
18:51 
2h 3min 
98,00 HRK
 
Rovanjska - Sveti Juraj
Odaberi i kupi
 
(13,01 EUR)
16:48 
19:01 
2h 13min 
103,00 HRK
 
Rovanjska - Senj
Odaberi i kupi
 
(13,67 EUR)
16:48 
19:38 
2h 50min 
113,00 HRK
 
Rovanjska - Novi Vinodolski
Odaberi i kupi
 
(15 EUR)
16:48 
19:49 
3h 1min 
124,00 HRK
 
Rovanjska - Crikvenica
Odaberi i kupi
 
(16,46 EUR)
16:48 
20:30 
3h 42min 
147,00 HRK
 
Rovanjska - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(19,51 EUR)
16:48 
21:20 
4h 32min 
202,00 HRK
 
Rovanjska - Bakarac
Odaberi i kupi
 
(26,81 EUR)
16:48 
20:10 
3h 22min 
138,00 HRK
 
Rovanjska - Bakarac
Odaberi i kupi
 
(18,32 EUR)
 
 
 
 
odabir države: