Samoborček Samobor vozni red

Dobriše Cesarića 26
Samobor
tel: +385 1 3335 170
 
na dan:
 
POL.
DOL.
 
 
01:00 
03:45 
2h 45min 
 
11,00 EUR
 
Gospić - Split
Odaberi i kupi
 
 
(82,88 HRK)
 
02:00 
04:30 
2h 30min 
 
11,00 EUR
 
Split - Gospić
Odaberi i kupi
 
 
(82,88 HRK)
 
02:00 
07:00 
5h 0min 
 
25,00 EUR
 
Split - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
(188,36 HRK)
 
03:45 
08:00 
4h 15min 
 
14,00 EUR
 
Split - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
 
(105,48 HRK)
 
04:30 
07:00 
2h 30min 
 
14,00 EUR
 
Gospić - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
(105,48 HRK)
 
06:00 
06:42 
0h 42min 
 
 
 
Zagreb - Samobor
Odaberi i kupi
 
 
 
 
06:30 
06:50 
0h 20min 
 
3,00 EUR
 
Šibenik - Vodice
Odaberi i kupi
 
 
(22,6 HRK)
 
06:30 
07:00 
0h 30min 
 
4,00 EUR
 
Šibenik - Pirovac
Odaberi i kupi
 
 
(30,14 HRK)
 
06:30 
07:12 
0h 42min 
 
 
 
Zagreb - Samobor
Odaberi i kupi
 
 
 
 
06:30 
07:20 
0h 50min 
 
5,00 EUR
 
Šibenik - Biograd na moru
Odaberi i kupi
 
 
(37,67 HRK)
 
06:30 
08:00 
1h 30min 
 
8,00 EUR
 
Šibenik - Zadar
Odaberi i kupi
 
 
(60,28 HRK)
 
06:30 
11:40 
5h 10min 
 
21,00 EUR
 
Šibenik - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
(158,22 HRK)
 
06:30 
11:40 
5h 10min 
 
 
 
Šibenik - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
 
 
06:50 
08:00 
1h 10min 
 
7,00 EUR
 
Vodice - Zadar
Odaberi i kupi
 
 
(52,74 HRK)
 
06:50 
11:40 
4h 50min 
 
21,00 EUR
 
Vodice - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
(158,22 HRK)
 
07:00 
08:00 
1h 0min 
 
6,00 EUR
 
Pirovac - Zadar
Odaberi i kupi
 
 
(45,21 HRK)
 
07:00 
11:40 
4h 40min 
 
20,00 EUR
 
Pirovac - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
(150,69 HRK)
 
07:20 
08:00 
0h 40min 
 
4,00 EUR
 
Biograd na moru - Zadar
Odaberi i kupi
 
 
(30,14 HRK)
 
07:20 
11:10 
3h 50min 
 
15,00 EUR
 
Biograd na moru - Jastrebarsko
Odaberi i kupi
 
 
(113,02 HRK)
 
07:20 
11:40 
4h 20min 
 
20,00 EUR
 
Biograd na moru - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
(150,69 HRK)
 
08:00 
08:30 
0h 30min 
 
3,00 EUR
 
Split - Trogir
Odaberi i kupi
 
 
(22,6 HRK)
 
08:00 
08:42 
0h 42min 
 
 
 
Zagreb - Samobor
Odaberi i kupi
 
 
 
 
08:00 
09:00 
1h 0min 
 
6,00 EUR
 
Split - Primošten (raskršće)
Odaberi i kupi
 
 
(45,21 HRK)
 
08:00 
09:40 
1h 40min 
 
8,00 EUR
 
Split - Šibenik
Odaberi i kupi
 
 
(60,28 HRK)
 
08:00 
11:40 
3h 40min 
 
18,00 EUR
 
Zadar - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
(135,62 HRK)
 
08:00 
14:15 
6h 15min 
 
25,00 EUR
 
Split - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
(188,36 HRK)
 
08:00 
14:15 
6h 15min 
 
 
 
Split - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
 
 
08:30 
09:40 
1h 10min 
 
6,00 EUR
 
Trogir - Šibenik
Odaberi i kupi
 
 
(45,21 HRK)
 
08:30 
13:10 
4h 40min 
 
21,00 EUR
 
Zagreb - Šibenik
Odaberi i kupi
 
 
(158,22 HRK)
 
08:30 
14:15 
5h 45min 
 
24,00 EUR
 
Trogir - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
(180,83 HRK)
 
 
odabir države: