Autobus Sarajevo Rotterdam

 
relacija:

Sarajevo (BIH) - Rotterdam (NL)

prijevoz:

autobus

prijevoznik:
Jelinak - Zagreb
 
Postoji i Jelinak Žepče iz BIH
Redovne linije na relacijama BIH-HR te Bosna i Hercegovina - Njemačka i Hrvatska-Njemačka.
dani:
sri-sub-
prometuje:
01.01. - 31.12.
 
STANICA
 
DOL.
POL.
Sarajevo 
 
 
05:50
Visoko 
 
06:15 
06:15
Kakanj 
 
06:30 
06:30
Zenica 
 
07:00 
07:00
Žepče 
 
07:30 
07:30
Maglaj 
 
07:45 
07:45
Doboj 
 
08:00 
08:00
Arnhem 
+1
09:00 
09:00
Utrecht 
+1
09:59 
09:59
Amsterdam 
+1
11:00 
11:00
Rotterdam 
+1
12:00 
 
 
 
Nastavi pretragu linija na tražilici voznih redova