Autobusno stajalište Seget Vranjica Hrvatska

 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
09:36
Split
Autotrans - Rijeka
09:36
Trogir
Autotrans - Rijeka
13:20
Dubrovnik
Čazmatrans Promet - Čazma
13:35
Trogir
Autotrans - Rijeka
13:35
Split
Autotrans - Rijeka
13:35
Ston (raskršće)
Autotrans - Rijeka
14:30
Zadar
Čazmatrans Promet - Čazma
16:06
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
16:06
Zadar
Autotrans - Rijeka
16:06
Šibenik
Autotrans - Rijeka
16:06
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
16:06
Karlobag
Autotrans - Rijeka
16:06
Sukošan
Autotrans - Rijeka
16:06
Pakoštane (raskršće)
Autotrans - Rijeka
18:30
Zadar
Čazmatrans Promet - Čazma
19:15
Dubrovnik
Čazmatrans Promet - Čazma
19:57
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
19:57
Pakoštane (raskršće)
Autotrans - Rijeka
19:57
Sukošan
Autotrans - Rijeka
19:57
Karlobag
Autotrans - Rijeka
19:57
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
19:57
Šibenik
Autotrans - Rijeka
19:57
Primošten
Autotrans - Rijeka
19:57
Zadar
Autotrans - Rijeka
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
08:55 
14:30 
5h 35min 
 
 
Seget Vranjica - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
09:36 
11:29 
1h 53min 
8,90 EUR
 
Seget Vranjica - Pirovac
Odaberi i kupi
 
(67,06 HRK)
 
09:36 
10:03 
0h 27min 
5,10 EUR
 
Seget Vranjica - Primošten
Odaberi i kupi
 
(38,43 HRK)
 
09:36 
12:26 
2h 50min 
12,90 EUR
 
Seget Vranjica - Zadar
Odaberi i kupi
 
(97,2 HRK)
 
09:36 
10:32 
0h 56min 
7,40 EUR
 
Seget Vranjica - Šibenik
Odaberi i kupi
 
(55,76 HRK)
 
09:36 
12:12 
2h 36min 
12,20 EUR
 
Seget Vranjica - Sukošan
Odaberi i kupi
 
(91,92 HRK)
 
10:38 
13:20 
2h 42min 
 
 
Seget Vranjica - Zadar
Odaberi i kupi
 
12:55 
18:30 
5h 35min 
 
 
Seget Vranjica - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
13:35 
15:03 
1h 28min 
8,90 EUR
 
Seget Vranjica - Pirovac
Odaberi i kupi
 
(67,06 HRK)
 
13:35 
15:42 
2h 7min 
12,20 EUR
 
Seget Vranjica - Sukošan
Odaberi i kupi
 
(91,92 HRK)
 
13:35 
14:30 
0h 55min 
7,40 EUR
 
Seget Vranjica - Šibenik
Odaberi i kupi
 
(55,76 HRK)
 
13:35 
15:56 
2h 21min 
12,90 EUR
 
Seget Vranjica - Zadar
Odaberi i kupi
 
(97,2 HRK)
 
16:06 
16:40 
0h 34min 
4,20 EUR
 
Seget Vranjica - Split
Odaberi i kupi
 
(31,64 HRK)
 
16:06 
16:11 
0h 5min 
2,60 EUR
 
Seget Vranjica - Trogir
Odaberi i kupi
 
(19,59 HRK)
 
16:39 
19:15 
2h 36min 
 
 
Seget Vranjica - Zadar
Odaberi i kupi
 
19:57 
20:03 
0h 6min 
2,60 EUR
 
Seget Vranjica - Trogir
Odaberi i kupi
 
(19,59 HRK)
 
19:57 
20:36 
0h 39min 
4,20 EUR
 
Seget Vranjica - Split
Odaberi i kupi
 
(31,64 HRK)
 
 
 
 
 
odabir države: