Autobusno stajalište Seline (Starigrad Paklenica) Hrvatska

 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
12:35
Rijeka
Autotrans - Rijeka
12:35
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
12:35
Senj
Autotrans - Rijeka
12:35
Sveti Juraj
Autotrans - Rijeka
12:35
Lukovo Šugarje
Autotrans - Rijeka
12:35
Sv. Ivan
Autotrans - Rijeka
13:49
Turanj
Autotrans - Rijeka
13:49
Pakoštane (raskršće)
Autotrans - Rijeka
13:49
Trogir
Autotrans - Rijeka
13:49
Šibenik
Autotrans - Rijeka
13:49
Vodice
Autotrans - Rijeka
13:49
Split
Autotrans - Rijeka
13:49
Zadar
Autotrans - Rijeka
16:13
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
16:13
Rijeka
Autotrans - Rijeka
16:13
Senj
Autotrans - Rijeka
16:13
Sveti Juraj
Autotrans - Rijeka
16:13
Sv. Ivan
Autotrans - Rijeka
16:13
Lukovo Šugarje
Autotrans - Rijeka
16:58
Biograd na moru (raskršće)
Autotrans - Rijeka
16:58
Turanj
Autotrans - Rijeka
16:58
Pakoštane (raskršće)
Autotrans - Rijeka
16:58
Trogir
Autotrans - Rijeka
16:58
Opuzen (raskršće)
Autotrans - Rijeka
16:58
Šibenik
Autotrans - Rijeka
16:58
Zadar
Autotrans - Rijeka
16:58
Split
Autotrans - Rijeka
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
12:35 
16:40 
4h 5min 
19,50 EUR
 
Seline (Starigrad Paklenica) - Split
Odaberi i kupi
 
(146,92 HRK)
 
12:35 
14:38 
2h 3min 
75,00 HRK
 
Seline (Starigrad Paklenica) - Pirovac
Odaberi i kupi
 
(9,95 EUR)
 
12:35 
21:43 
9h 8min 
271,00 HRK
 
Seline (Starigrad Paklenica) - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
(35,97 EUR)
 
12:35 
13:38 
1h 3min 
6,40 EUR
 
Seline (Starigrad Paklenica) - Zadar
Odaberi i kupi
 
(48,22 HRK)
 
12:35 
15:05 
2h 30min 
12,20 EUR
 
Seline (Starigrad Paklenica) - Šibenik
Odaberi i kupi
 
(91,92 HRK)
 
12:35 
18:28 
5h 53min 
25,00 EUR
 
Seline (Starigrad Paklenica) - Makarska
Odaberi i kupi
 
(188,36 HRK)
 
12:35 
20:04 
7h 29min 
221,00 HRK
 
Seline (Starigrad Paklenica) - Opuzen (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(29,33 EUR)
 
12:35 
13:24 
0h 49min 
38,00 HRK
 
Seline (Starigrad Paklenica) - Murvica (gornja)
Odaberi i kupi
 
(5,04 EUR)
 
12:35 
13:10 
0h 35min 
4,20 EUR
 
Seline (Starigrad Paklenica) - Posedarje
Odaberi i kupi
 
(31,64 HRK)
 
12:35 
16:11 
3h 36min 
16,40 EUR
 
Seline (Starigrad Paklenica) - Trogir
Odaberi i kupi
 
(123,57 HRK)
 
13:49 
15:32 
1h 43min 
9,90 EUR
 
Seline (Starigrad Paklenica) - Ivanča
Odaberi i kupi
 
(74,59 HRK)
 
13:49 
16:05 
2h 16min 
13,00 EUR
 
Seline (Starigrad Paklenica) - Senj
Odaberi i kupi
 
(97,95 HRK)
 
13:49 
15:23 
1h 34min 
67,00 HRK
 
Seline (Starigrad Paklenica) - Jablanac (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(8,89 EUR)
 
13:49 
13:53 
0h 4min 
20,00 HRK
 
Seline (Starigrad Paklenica) - Starigrad Paklenica
Odaberi i kupi
 
(2,65 EUR)
 
13:49 
17:34 
3h 45min 
18,80 EUR
 
Seline (Starigrad Paklenica) - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(141,65 HRK)
 
13:49 
16:50 
3h 1min 
15,00 EUR
 
Seline (Starigrad Paklenica) - Crikvenica
Odaberi i kupi
 
(113,02 HRK)
 
16:13 
18:27 
2h 14min 
75,00 HRK
 
Seline (Starigrad Paklenica) - Pirovac
Odaberi i kupi
 
(9,95 EUR)
 
16:13 
20:36 
4h 23min 
19,50 EUR
 
Seline (Starigrad Paklenica) - Split
Odaberi i kupi
 
(146,92 HRK)
 
16:13 
18:56 
2h 43min 
12,20 EUR
 
Seline (Starigrad Paklenica) - Šibenik
Odaberi i kupi
 
(91,92 HRK)
 
16:13 
17:20 
1h 7min 
6,40 EUR
 
Seline (Starigrad Paklenica) - Zadar
Odaberi i kupi
 
(48,22 HRK)
 
16:13 
16:50 
0h 37min 
4,20 EUR
 
Seline (Starigrad Paklenica) - Posedarje
Odaberi i kupi
 
(31,64 HRK)
 
16:13 
18:40 
2h 27min 
11,40 EUR
 
Seline (Starigrad Paklenica) - Vodice
Odaberi i kupi
 
(85,89 HRK)
 
16:13 
20:03 
3h 50min 
16,40 EUR
 
Seline (Starigrad Paklenica) - Trogir
Odaberi i kupi
 
(123,57 HRK)
 
16:13 
17:06 
0h 53min 
38,00 HRK
 
Seline (Starigrad Paklenica) - Murvica (gornja)
Odaberi i kupi
 
(5,04 EUR)
 
16:13 
18:03 
1h 50min 
63,00 HRK
 
Seline (Starigrad Paklenica) - Biograd na moru
Odaberi i kupi
 
(8,36 EUR)
 
16:58 
18:32 
1h 34min 
9,90 EUR
 
Seline (Starigrad Paklenica) - Ivanča
Odaberi i kupi
 
(74,59 HRK)
 
16:58 
19:01 
2h 3min 
13,00 EUR
 
Seline (Starigrad Paklenica) - Senj
Odaberi i kupi
 
(97,95 HRK)
 
16:58 
17:02 
0h 4min 
20,00 HRK
 
Seline (Starigrad Paklenica) - Starigrad Paklenica
Odaberi i kupi
 
(2,65 EUR)
 
16:58 
18:25 
1h 27min 
67,00 HRK
 
Seline (Starigrad Paklenica) - Jablanac (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(8,89 EUR)
 
16:58 
19:49 
2h 51min 
15,00 EUR
 
Seline (Starigrad Paklenica) - Crikvenica
Odaberi i kupi
 
(113,02 HRK)
 
 
 
 
odabir države: