Autobus Sisak Zagreb

 
relacija:

Sisak - Zagreb

prijevoz:

autobus

 
Auto Promet Sisak d.o.o.
Lokalne linije: Topolovac, Gušće, Kratečko, Palanjek, Farkašić,...
dani:
pon-uto-sri-čet-pet-sub-ned-pra-
prometuje:
01.01. - 31.12.
 
  -> Povoljan smještaj u Zagrebu
 
STANICA
 
DOL.
POL.
Sisak 
 
 
10:45
Odra 
 
10:48 
10:48
Stupno 
 
10:51 
10:51
Sela 
 
10:54 
10:54
Žažina 
 
11:00 
11:00
Dužica 
 
11:04 
11:04
Lekenik 
 
11:10 
11:10
Pešćenica 
 
11:15 
11:15
Vukojevac 
 
11:18 
11:18
Ogulinec 
 
11:21 
11:21
Buševec 
 
11:23 
11:23
Mraclin 
 
11:25 
11:25
Vukovina 
 
11:27 
11:27
Velika Gorica 
 
11:33 
11:33
Zagreb 
 
11:50 
 
 
Sve linije na relaciji Sisak - Zagreb
 
POL.
DOL.
 
NAPOMENA
04.12.2022
 
 
 
Nastavi pretragu linija na tražilici voznih redova