Autobus Sisak Zagreb

 
relacija:

Sisak - Zagreb

prijevoz:

autobus

 
Auto Promet Sisak d.o.o.
Lokalne linije: Topolovac, Gušće, Kratečko, Palanjek, Farkašić,...
dani:
pon-uto-sri-čet-pet-
prometuje:
01.01. - 31.12.
 
  -> Povoljan smještaj u Zagrebu
 
STANICA
 
DOL.
POL.
Sisak 
 
 
12:00
Odra 
 
12:03 
12:03
Stupno 
 
12:06 
12:06
Sela 
 
12:09 
12:09
Žažina 
 
12:15 
12:15
Dužica 
 
12:19 
12:19
Lekenik 
 
12:25 
12:25
Pešćenica 
 
12:30 
12:30
Vukojevac 
 
12:33 
12:33
Ogulinec 
 
12:36 
12:36
Buševec 
 
12:38 
12:38
Mraclin 
 
12:40 
12:40
Vukovina 
 
12:42 
12:42
Velika Gorica 
 
12:48 
12:48
Zagreb 
 
13:05 
 
 
Sve linije na relaciji Sisak - Zagreb
 
POL.
DOL.
 
NAPOMENA
04.12.2022
 
 
 
Nastavi pretragu linija na tražilici voznih redova