Autobus Sisak Zagreb

 
relacija:

Sisak - Zagreb

prijevoz:

autobus

 
Auto Promet Sisak d.o.o.
Lokalne linije: Topolovac, Gušće, Kratečko, Palanjek, Farkašić,...
dani:
pon-uto-sri-čet-pet-sub-ned-pra-
prometuje:
01.01. - 31.12.
 
  -> Povoljan smještaj u Zagrebu
 
STANICA
 
DOL.
POL.
Sisak 
 
 
09:40
Odra 
 
09:43 
09:43
Stupno 
 
09:46 
09:46
Sela 
 
09:49 
09:49
Žažina 
 
09:55 
09:55
Dužica 
 
09:59 
09:59
Lekenik 
 
10:05 
10:05
Pešćenica 
 
10:10 
10:10
Vukojevac 
 
10:13 
10:13
Ogulinec 
 
10:16 
10:16
Buševec 
 
10:18 
10:18
Mraclin 
 
10:20 
10:20
Vukovina 
 
10:22 
10:22
Velika Gorica 
 
10:28 
10:28
Zagreb 
 
10:45 
 
 
Sve linije na relaciji Sisak - Zagreb
 
POL.
DOL.
 
NAPOMENA
04.12.2022
 
 
 
Nastavi pretragu linija na tražilici voznih redova