Autobus Sisak Zagreb

 
relacija:

Sisak - Zagreb

prijevoz:

autobus

 
Auto Promet Sisak d.o.o.
Lokalne linije: Topolovac, Gušće, Kratečko, Palanjek, Farkašić,...
dani:
pon-uto-sri-čet-pet-sub-ned-pra-
prometuje:
01.01. - 31.12.
 
  -> Povoljan smještaj u Zagrebu
 
STANICA
 
DOL.
POL.
Sisak 
 
 
13:20
Odra 
 
13:23 
13:23
Stupno 
 
13:26 
13:26
Sela 
 
13:29 
13:29
Žažina 
 
13:35 
13:35
Dužica 
 
13:39 
13:39
Lekenik 
 
13:45 
13:45
Pešćenica 
 
13:50 
13:50
Vukojevac 
 
13:53 
13:53
Ogulinec 
 
13:56 
13:56
Buševec 
 
13:58 
13:58
Mraclin 
 
14:00 
14:00
Vukovina 
 
14:02 
14:02
Velika Gorica 
 
14:08 
14:08
Zagreb 
 
14:25 
 
 
Sve linije na relaciji Sisak - Zagreb
 
POL.
DOL.
 
NAPOMENA
04.12.2022
 
 
 
Nastavi pretragu linija na tražilici voznih redova