Autobus Sisak Zagreb

 
relacija:

Sisak - Zagreb

prijevoz:

autobus

 
Auto Promet Sisak d.o.o.
Lokalne linije: Topolovac, Gušće, Kratečko, Palanjek, Farkašić,...
dani:
pon-uto-sri-čet-pet-
prometuje:
01.01. - 31.12.
 
  -> Povoljan smještaj u Zagrebu
 
STANICA
 
DOL.
POL.
Sisak 
 
 
18:15
Odra 
 
18:18 
18:18
Stupno 
 
18:21 
18:21
Sela 
 
18:24 
18:24
Žažina 
 
18:30 
18:30
Dužica 
 
18:34 
18:34
Lekenik 
 
18:40 
18:40
Pešćenica 
 
18:45 
18:45
Vukojevac 
 
18:48 
18:48
Ogulinec 
 
18:51 
18:51
Buševec 
 
18:53 
18:53
Mraclin 
 
18:55 
18:55
Vukovina 
 
18:57 
18:57
Velika Gorica 
 
19:03 
19:03
Zagreb 
 
19:20 
 
 
Sve linije na relaciji Sisak - Zagreb
 
POL.
DOL.
 
NAPOMENA
04.12.2022
 
 
 
Nastavi pretragu linija na tražilici voznih redova